Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

amaradaar

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez amaradaar

  1. no ja wpierw sie do tego zabierałem jak pies do jeża ale nie szło no to troche mocniej i mocniej i pozniej najmocniej aż kurna wkońcu poszło jakoś
  2. no właśnie kolego nie bój się użyj mocy na motyla bo ten skur nie dość że dojście jest felerne to sam w sobie działa jak ja pier... więc kręć go dziada napewno puści
  3. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Spokojnie dasz rade potrzebne Ci będzie tylko dłuto hydrauliczne, klucz dynamometryczny 1/2" i Vacuometr , ewentualnie podnośnik typu żaba najlepiej ten duży żeby jak już poluzyjesz silnik to go lekko unieść co by dojście lepsze było, tylko nie zapomnij wpierw przegubów odkręcić przerażony ?? to dobrze ja też bym był a tak naprawdę jak widać na załączonym obrazku klucz torx i kombinerki lub w przypadku przepychu narzędzi ściągacz do opasek a jezd un mniej wiecej tu, co prawda to inny silnik ale miejsce to samo zaraz u góry widać go jak na talerzu wigilijnym pierogi kiedy je wpierdzielam aż mi się uszy trzęsą reasumując nawet moja babcia dała by radę więc i Ty dasz Haha, dzieki za szczegolowa odpowiedz Problem taki, ze przyjechalem do PL a torxa ze soba nie mam No faktycznie szkoda ze to torx bo jakby klucz dynamometryczny to bys kupil w biedronce i wymienil a tak to kicha No ale to tak jak pisze krystian w aso chetnie Ci pomoga po nowym roku tak gdzies kolo 04.01.2017 Jednak mam torx Musze zadzwonic i zapytac czy maja to na stanie Bravo TY napewno nie, jest koniec roku magazyny się czyści a nie zapełnia
  4. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    hehe ja też zamontowałem już ami wiec nie muszę już w bębenek walić więc jak co to mam bębenek na sprzedaż ale nie ten co WRC nie miał niedawno na sprzedaż a tak poważniej to nie czaje tej strony to ile kosztował taki set, rozumiem że podpiąłeś pod czytnik schowałeś za klimatronikiem/czytnikiem w desce wszystko i masz ami po BT tak ??
  5. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Spokojnie dasz rade potrzebne Ci będzie tylko dłuto hydrauliczne, klucz dynamometryczny 1/2" i Vacuometr , ewentualnie podnośnik typu żaba najlepiej ten duży żeby jak już poluzyjesz silnik to go lekko unieść co by dojście lepsze było, tylko nie zapomnij wpierw przegubów odkręcić przerażony ?? to dobrze ja też bym był a tak naprawdę jak widać na załączonym obrazku klucz torx i kombinerki lub w przypadku przepychu narzędzi ściągacz do opasek a jezd un mniej wiecej tu, co prawda to inny silnik ale miejsce to samo zaraz u góry widać go jak na talerzu wigilijnym pierogi kiedy je wpierdzielam aż mi się uszy trzęsą reasumując nawet moja babcia dała by radę więc i Ty dasz Haha, dzieki za szczegolowa odpowiedz Problem taki, ze przyjechalem do PL a torxa ze soba nie mam No faktycznie szkoda ze to torx bo jakby klucz dynamometryczny to bys kupil w biedronce i wymienil a tak to kicha No ale to tak jak pisze krystian w aso chetnie Ci pomoga po nowym roku tak gdzies kolo 04.01.2017
  6. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Spokojnie dasz rade potrzebne Ci będzie tylko dłuto hydrauliczne, klucz dynamometryczny 1/2" i Vacuometr , ewentualnie podnośnik typu żaba najlepiej ten duży żeby jak już poluzyjesz silnik to go lekko unieść co by dojście lepsze było, tylko nie zapomnij wpierw przegubów odkręcić przerażony ?? to dobrze ja też bym był a tak naprawdę jak widać na załączonym obrazku klucz torx i kombinerki lub w przypadku przepychu narzędzi ściągacz do opasek a jezd un mniej wiecej tu, co prawda to inny silnik ale miejsce to samo zaraz u góry widać go jak na talerzu wigilijnym pierogi kiedy je wpierdzielam aż mi się uszy trzęsą reasumując nawet moja babcia dała by radę więc i Ty dasz
  7. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Aaa bo slabo szukasz musisz UWIERZYC
  8. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Spoko dekielki sobie ogarne nawet z aso kupie a co wyrwalem w miare tanio rotorki to sobie moge pozwolic
  9. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    widze ceny ida w gore to ok a jeszcze 2 gie pytanko koledzy zostawic rotor czy ultralagger-a No niestety zostaly Ci ju tylko ultrasy bo rotorki ja wycenilem to i ja biore tak jak sie umawialismy 200zl kpl
  10. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    200zl za kpl poprosze zdjecie i zastrzegam sobie prawo pierwokupu
  11. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/153978-parktronic-pdc-mmi-2g-3g-wizualizacja-concert-2008-2012/
  12. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja mam taki sam symbol ale nie mam podlaczonej anteny dab... dawales moze do przyciemnienia szyby ?? Skoro ori to miales to moze ucial ktos wiazke przy szybie albo zerwal od szyby.. zdejmij prawy slupek w bagazniku i zobacz jak dab.. a na dzien dobry zerknijj do tunera w bagaju i zobacz czy jest podpieta wtyczka od anteny dab A bledy jakies wali ??
  13. Hehe Grzesiu jak zawsze niezawodny no juz teraz powinienes sobie poradzic
  14. Tak dokladnie Byte 4 Bit 0
  15. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    polift ma posrodku jeszcze taka pol centymetrowa czarna szczeline wciecie po calej dlugosci a przedlift cala chrom be wciec pelna owalna listwa
  16. Fafik a wez Ty moze dobrze umyj auto z błota bo jak ja mam starego grata i nie ma rdzy od czujnika pdc w grillu po antene gps na dachu to nie wiem jakim cudem twoj jest caly w rdzy...?
  17. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jaki masz kabel ?
  18. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Moim zdaniem jedna za cholere nie pojdzie od gory no ale moze jak ktos rozkrecil turbo 223 razy to jak zna na pamiec Ale generalnie ja sam w garazu z tymże z kanałem wymienilem turbo wiec sie da
  19. Nooo baaa no nikt nie wierzy kazdy sie smieje ale jak przychodzi co do czego i szuka auta to byle by mial mniej niz magiczne 200tys.... ludzka psychika nie zna granic
  20. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tak zwolnilooo.... muli ze az myslalem ze mi net pada...
  21. Jędruś nie bój nic już dążę z pomocą bardzo chetnie zamienie sie z Toba na auta bedziesz mial po problemie ja jakos udzwigne slabo wygladajace 18 zoll w A6 C7 :D
  22. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Bardzo ładny
  23. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tez mam xtec ale barwa choc troche zblizona do ledow to jednak mimo wszystko sporo brakuje :/
  24. Hehe wystarczy tylko zapomniec jak bedziesz sprzedawal auto za pare lat, oj nie ladnie nie ladnie
  25. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Grzesiu WRCLaguna ma takie moduly pod modul komfortu wpinane

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.