Treść opublikowana przez amaradaar
-
Wymiana termostatu WAHLER
no ja wpierw sie do tego zabierałem jak pies do jeża ale nie szło no to troche mocniej i mocniej i pozniej najmocniej aż kurna wkońcu poszło jakoś
-
Wymiana termostatu WAHLER
no właśnie kolego nie bój się użyj mocy na motyla bo ten skur nie dość że dojście jest felerne to sam w sobie działa jak ja pier... więc kręć go dziada napewno puści
-
B8 TrOOOOp
Spokojnie dasz rade potrzebne Ci będzie tylko dłuto hydrauliczne, klucz dynamometryczny 1/2" i Vacuometr , ewentualnie podnośnik typu żaba najlepiej ten duży żeby jak już poluzyjesz silnik to go lekko unieść co by dojście lepsze było, tylko nie zapomnij wpierw przegubów odkręcić przerażony ?? to dobrze ja też bym był a tak naprawdę jak widać na załączonym obrazku klucz torx i kombinerki lub w przypadku przepychu narzędzi ściągacz do opasek a jezd un mniej wiecej tu, co prawda to inny silnik ale miejsce to samo zaraz u góry widać go jak na talerzu wigilijnym pierogi kiedy je wpierdzielam aż mi się uszy trzęsą reasumując nawet moja babcia dała by radę więc i Ty dasz Haha, dzieki za szczegolowa odpowiedz Problem taki, ze przyjechalem do PL a torxa ze soba nie mam No faktycznie szkoda ze to torx bo jakby klucz dynamometryczny to bys kupil w biedronce i wymienil a tak to kicha No ale to tak jak pisze krystian w aso chetnie Ci pomoga po nowym roku tak gdzies kolo 04.01.2017 Jednak mam torx Musze zadzwonic i zapytac czy maja to na stanie Bravo TY napewno nie, jest koniec roku magazyny się czyści a nie zapełnia
-
B8 TrOOOOp
hehe ja też zamontowałem już ami wiec nie muszę już w bębenek walić więc jak co to mam bębenek na sprzedaż ale nie ten co WRC nie miał niedawno na sprzedaż a tak poważniej to nie czaje tej strony to ile kosztował taki set, rozumiem że podpiąłeś pod czytnik schowałeś za klimatronikiem/czytnikiem w desce wszystko i masz ami po BT tak ??
-
B8 TrOOOOp
Spokojnie dasz rade potrzebne Ci będzie tylko dłuto hydrauliczne, klucz dynamometryczny 1/2" i Vacuometr , ewentualnie podnośnik typu żaba najlepiej ten duży żeby jak już poluzyjesz silnik to go lekko unieść co by dojście lepsze było, tylko nie zapomnij wpierw przegubów odkręcić przerażony ?? to dobrze ja też bym był a tak naprawdę jak widać na załączonym obrazku klucz torx i kombinerki lub w przypadku przepychu narzędzi ściągacz do opasek a jezd un mniej wiecej tu, co prawda to inny silnik ale miejsce to samo zaraz u góry widać go jak na talerzu wigilijnym pierogi kiedy je wpierdzielam aż mi się uszy trzęsą reasumując nawet moja babcia dała by radę więc i Ty dasz Haha, dzieki za szczegolowa odpowiedz Problem taki, ze przyjechalem do PL a torxa ze soba nie mam No faktycznie szkoda ze to torx bo jakby klucz dynamometryczny to bys kupil w biedronce i wymienil a tak to kicha No ale to tak jak pisze krystian w aso chetnie Ci pomoga po nowym roku tak gdzies kolo 04.01.2017
-
B8 TrOOOOp
Spokojnie dasz rade potrzebne Ci będzie tylko dłuto hydrauliczne, klucz dynamometryczny 1/2" i Vacuometr , ewentualnie podnośnik typu żaba najlepiej ten duży żeby jak już poluzyjesz silnik to go lekko unieść co by dojście lepsze było, tylko nie zapomnij wpierw przegubów odkręcić przerażony ?? to dobrze ja też bym był a tak naprawdę jak widać na załączonym obrazku klucz torx i kombinerki lub w przypadku przepychu narzędzi ściągacz do opasek a jezd un mniej wiecej tu, co prawda to inny silnik ale miejsce to samo zaraz u góry widać go jak na talerzu wigilijnym pierogi kiedy je wpierdzielam aż mi się uszy trzęsą reasumując nawet moja babcia dała by radę więc i Ty dasz
-
B8 TrOOOOp
Aaa bo slabo szukasz musisz UWIERZYC
-
B8 TrOOOOp
Spoko dekielki sobie ogarne nawet z aso kupie a co wyrwalem w miare tanio rotorki to sobie moge pozwolic
-
B8 TrOOOOp
widze ceny ida w gore to ok a jeszcze 2 gie pytanko koledzy zostawic rotor czy ultralagger-a No niestety zostaly Ci ju tylko ultrasy bo rotorki ja wycenilem to i ja biore tak jak sie umawialismy 200zl kpl
-
B8 TrOOOOp
200zl za kpl poprosze zdjecie i zastrzegam sobie prawo pierwokupu
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/153978-parktronic-pdc-mmi-2g-3g-wizualizacja-concert-2008-2012/
-
B8 TrOOOOp
Ja mam taki sam symbol ale nie mam podlaczonej anteny dab... dawales moze do przyciemnienia szyby ?? Skoro ori to miales to moze ucial ktos wiazke przy szybie albo zerwal od szyby.. zdejmij prawy slupek w bagazniku i zobacz jak dab.. a na dzien dobry zerknijj do tunera w bagaju i zobacz czy jest podpieta wtyczka od anteny dab A bledy jakies wali ??
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Hehe Grzesiu jak zawsze niezawodny no juz teraz powinienes sobie poradzic
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Tak dokladnie Byte 4 Bit 0
-
B8 TrOOOOp
polift ma posrodku jeszcze taka pol centymetrowa czarna szczeline wciecie po calej dlugosci a przedlift cala chrom be wciec pelna owalna listwa
-
Korozja błotników w Audi A4 B8
Fafik a wez Ty moze dobrze umyj auto z błota bo jak ja mam starego grata i nie ma rdzy od czujnika pdc w grillu po antene gps na dachu to nie wiem jakim cudem twoj jest caly w rdzy...?
-
B8 TrOOOOp
Jaki masz kabel ?
-
B8 TrOOOOp
Moim zdaniem jedna za cholere nie pojdzie od gory no ale moze jak ktos rozkrecil turbo 223 razy to jak zna na pamiec Ale generalnie ja sam w garazu z tymże z kanałem wymienilem turbo wiec sie da
-
[B8 CAG] Czarny phantom - kolejne B8
Nooo baaa no nikt nie wierzy kazdy sie smieje ale jak przychodzi co do czego i szuka auta to byle by mial mniej niz magiczne 200tys.... ludzka psychika nie zna granic
-
B8 TrOOOOp
Tak zwolnilooo.... muli ze az myslalem ze mi net pada...
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Jędruś nie bój nic już dążę z pomocą bardzo chetnie zamienie sie z Toba na auta bedziesz mial po problemie ja jakos udzwigne slabo wygladajace 18 zoll w A6 C7 :D
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
Tez mam xtec ale barwa choc troche zblizona do ledow to jednak mimo wszystko sporo brakuje :/
-
[B8 CAG] Czarny phantom - kolejne B8
Hehe wystarczy tylko zapomniec jak bedziesz sprzedawal auto za pare lat, oj nie ladnie nie ladnie
-
B8 TrOOOOp
Grzesiu WRCLaguna ma takie moduly pod modul komfortu wpinane