Treść opublikowana przez amaradaar
-
B8 TrOOOOp
Pany ktoś wymieniał jakos niedawno klocki prżód 2.0 TDi .. potrzebuje jednego klocka no moze dwóch.. obojętnie jaki stan byle miały jeszcze trochę okładziny... mam przygotowany zestaw s4 ale jeszcze muszę go pomalować i jest kupa bo już mi trze metal o metal od tygodnia (
-
A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
no właśnie aż za dobrze wyglądają
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Hehe gumi powiadasz :D
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
aaa racja carbonix to jest to :D
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
wiesz no ten tego teges nie chcę Cie zmartwić ale my mamy wypasione fury i chromik już jest a nie siakis s-line golas :P
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
eeee no gdziesz Ty a w środku dekory okleić, plastiki foteli no i na suficie by się jakieś przydały
-
[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
...z głównych priorytetów to tarcza sprzęgła obita kewlarem, większe turbo fmic i 200+ a reszta to tak jak w opisieOstatnio też zacząłem się zastanawiać nad webasto Pakuj Panie złota rzecz warta każdej złotówki a skoro ja wydałem 1,5k i mówie że warta to Ty jak kupisz za 300zł to już całkiem warta
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
no właśnie nie.. znając jego ciągoty to już pewnie zamówił cały kontener ale x chin to trochę idzie
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
ta taśma jest bardzo popularna w modelach a4 b5 :kox: dasz 15mm z daleka będzie widać chrom i felgi :naughty: no i jeszcze musowo na klape ze dwa paski i w sumie jakby tak przednia szybę jeszcze w koło pojechał jak murgrabia to trzeba po całości iść z tematem
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
zaradzimy :D http://allegro.pl/listwa-chrom-listwy-tasma-6-12-15-mm-na-metry-i5545043252.html
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Oooo neee ale on nie ma paketu chrom w kolo szybek bezyyydaaal
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
zmiana koloru
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
Pany... hamulce s4 b8 ii teraz tak torx tylny do tych 4 śrub co to za torx jest ??
-
B8 TrOOOOp
Pany... hamulce s4 b8 ii teraz tak torx tylny do tych 4 śrub co to za torx jest ??
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
jako zwyklem
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Hehe a nie mawialem
-
Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
a wiela taka kratka tak z ciekawości ??
-
Sprzedawać Audi czy nie sprzedawać ? o to jest pytanie
I widzisz a ja mam golfa IV SDI leje shell v-power i przy przebiegu 500tyś.. auto chodzi jak marzenie, silnik ledwie zdążę dotknąć kluczyk już cyka jak nowy... wymieniam tylko elementy które się zużywają i latam, nie miałem problemów z pompa podzespołami silnika itp... i chyba tu jest ta różnica co się leje
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
i jedna niepowtarzalna kwestia pieniążków ale dla takiego Murgrabi jak Ty to już tylko pikuś
-
Sprzedawać Audi czy nie sprzedawać ? o to jest pytanie
Tu sie zgodze... kazdy z nas musi wymieniać czesci eksploatacyjne to jest urok każdego auta. Trzeba było kupić jakieś małe wozidło o pojemności jednego litra z niższej półki markowej to i oc bedzie tańsze i rozrząd w cenie średniej jakości oleju...Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka +1Polskie podejście - kupić i najlepiej nic nie włożyć. Tylko CPN i heja. Dzieee tam CPN.... od Pana Czesia z opałówki albo Henia z kopary prosto :D
-
Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
serwis teraz dostarcza baaaaaardzo długo więc w sumie nic straconego
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
farciarz
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Ciekawe jak to się stało że się tak udało
-
B8 TrOOOOp
ja nie wiem co to znaczy ze dln slask ?? poważnie.. o co chodzi ... ???
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
hehe piekny jest ten lakier a 3 tysiaki co tak drogo no nie Krystek :D