Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

amaradaar

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez amaradaar

  1. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pany ktoś wymieniał jakos niedawno klocki prżód 2.0 TDi .. potrzebuje jednego klocka no moze dwóch.. obojętnie jaki stan byle miały jeszcze trochę okładziny... mam przygotowany zestaw s4 ale jeszcze muszę go pomalować i jest kupa bo już mi trze metal o metal od tygodnia (
  2. wiesz no ten tego teges nie chcę Cie zmartwić ale my mamy wypasione fury i chromik już jest a nie siakis s-line golas :P
  3. eeee no gdziesz Ty a w środku dekory okleić, plastiki foteli no i na suficie by się jakieś przydały
  4. ...z głównych priorytetów to tarcza sprzęgła obita kewlarem, większe turbo fmic i 200+ a reszta to tak jak w opisieOstatnio też zacząłem się zastanawiać nad webasto Pakuj Panie złota rzecz warta każdej złotówki a skoro ja wydałem 1,5k i mówie że warta to Ty jak kupisz za 300zł to już całkiem warta
  5. no właśnie nie.. znając jego ciągoty to już pewnie zamówił cały kontener ale x chin to trochę idzie
  6. ta taśma jest bardzo popularna w modelach a4 b5 :kox: dasz 15mm z daleka będzie widać chrom i felgi :naughty: no i jeszcze musowo na klape ze dwa paski i w sumie jakby tak przednia szybę jeszcze w koło pojechał jak murgrabia to trzeba po całości iść z tematem
  7. zaradzimy :D http://allegro.pl/listwa-chrom-listwy-tasma-6-12-15-mm-na-metry-i5545043252.html
  8. Oooo neee ale on nie ma paketu chrom w kolo szybek bezyyydaaal
  9. zmiana koloru
  10. Pany... hamulce s4 b8 ii teraz tak torx tylny do tych 4 śrub co to za torx jest ??
  11. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pany... hamulce s4 b8 ii teraz tak torx tylny do tych 4 śrub co to za torx jest ??
  12. a wiela taka kratka tak z ciekawości ??
  13. I widzisz a ja mam golfa IV SDI leje shell v-power i przy przebiegu 500tyś.. auto chodzi jak marzenie, silnik ledwie zdążę dotknąć kluczyk już cyka jak nowy... wymieniam tylko elementy które się zużywają i latam, nie miałem problemów z pompa podzespołami silnika itp... i chyba tu jest ta różnica co się leje
  14. i jedna niepowtarzalna kwestia pieniążków ale dla takiego Murgrabi jak Ty to już tylko pikuś
  15. Tu sie zgodze... kazdy z nas musi wymieniać czesci eksploatacyjne to jest urok każdego auta. Trzeba było kupić jakieś małe wozidło o pojemności jednego litra z niższej półki markowej to i oc bedzie tańsze i rozrząd w cenie średniej jakości oleju...Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka +1Polskie podejście - kupić i najlepiej nic nie włożyć. Tylko CPN i heja. Dzieee tam CPN.... od Pana Czesia z opałówki albo Henia z kopary prosto :D
  16. serwis teraz dostarcza baaaaaardzo długo więc w sumie nic straconego
  17. Ciekawe jak to się stało że się tak udało
  18. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ja nie wiem co to znaczy ze dln slask ?? poważnie.. o co chodzi ... ???
  19. hehe piekny jest ten lakier a 3 tysiaki co tak drogo no nie Krystek :D

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.