Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

amaradaar

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez amaradaar

  1. B8
  2. to się wtedy nazywa s4 i kosztuje krocie ale przód właśnie zakupiłem S4 taraz muszę tył znaleźć.. masz tam napewno pytanie ile ??
  3. taki skrot myslowy mistrzu Dave Ale to pomoż dalej jesli mozesz jak zakupie takie to moge je śmiało montować do b8 i wszystko pasuje p&p a jaki one maja numer fabryczny czy jak sprawdzic ze wlasciciel faktycznie sprzedaje zaciski pod tarcze 347mm
  4. czy zaciski od a6 c7 3.0 TDi są 347mm zawsze ??
  5. dokładnie dlatego ja się pytam co dalej... co akcyjka i raczki umyte.. ??
  6. ja się pytam jaką rekompensate Pan VW da użytkownikom??
  7. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    no niestety francja odmówiła niemcy tez to w polsce przetestujemy nowy system.... tak około 5 dni teraz się ciągnie z Poznania.... a z niemiec to mi szło dwa tygle... teraz też czekam na dwie wtyki tydzien...
  8. hmmm zawsze myślałem że one sa kuloodporne i w autak 12V jesli nie na płytce
  9. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    piotrek nowe w aso kosztuja 300zł/szt po co pachać się w używki...
  10. aa no racja przeca ty masz więcej aut niż Karkosik
  11. no ale to Ty na tym czyms masz zamiar jeździc Jedruś bo jak już masz tak cierpiec to Ci dam swoje od b8 17stki
  12. hmmm a czemu ? bo teraz mnie zaciekawiłeś ?
  13. daj to zdjęcie co tam masz
  14. o właśnie masz racje tylko sie zajrzy i git ehhh co mistrz światła to mistrz
  15. eeee bo Ty jesteś zarobas :D ale nie psiocz nie psiocz jak na chleb mówiłeś beb to miałeś zawód syn
  16. spokojnie najpierw musze klamki wychaczyć albo dokupić diody w aso ale co mówisz że jak na chwilę dam sygnał nie tak to spale ??
  17. ehhhh no niektórzy mają to szczęście że samo się im kupuje
  18. hehe dokładnie ja tam nigdy mechanikom nie dam.. banda dycydentów jest forum wystarczy trochę życzliwych ludzi chęci, wiedza i do przodu
  19. Mając CAHA nie wiem na co czekasz
  20. no dokładnie ja jak podjałem decyzje pomalutku się rozejżę to na momencie nie mogłem już wytrzymać i szukałem szukałem szybko szybko
  21. eee no to Panie czas odpuścić prace na dwa etaty bo już mroczki przed oczami
  22. jaka znów Padlina pięknie wygląda
  23. Świetne albo świetlne nawet na relingach ma laser lights Endrju a klamki z tyłu podłaczałeś ledy do modułów ?? nie pamiętam i nie mów.... szukaj kilka stron wcześniej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.