Treść opublikowana przez amaradaar
-
[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
No wogole bys mogl sie wziac ale jak to mawiaja prastarzy ormiansy inkowie its good to have You back
-
[B6 AVF] by Edyta
Hehe no i pieknie mlody zdrowy mamusia napewno tez wiec tylko tak dalej jakies plany dla b6 ??
-
A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
Po sobotnim melanzu... Wybaczamy
-
A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
albo się nie ten link zapodał albo proszę kolegę przyjżeć się dekielkowi
-
[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
o żesz w pyde no to muszę się ukłonić tym razem
-
A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
a ja bym proponował białe dekielki z czarnym znaczkiem audi.. tylko czy nie za pstrokato... to moze czarny dekielek i białe kółeczka audi ?? wlasnie się zastanwaim jak to będize wyglądało w czarności daj jakies foto z przymiarki
-
[B6 AVF] by Edyta
no cóż może nawet niezła ta furmanka Edytka jak tam maleństwo pewno już Manem pociska ??
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
nie masz litości za ye bio zaaaa
-
B8 TrOOOOp
Tak ja mam polskory tzw pakiet sport i mam mc
-
[B6 BBK] S4 B6 Avant koloru czerwonego na 19'' BBS CHR :)
Jak juz ktos przyjedzie obejzec to moze tak ale nie z ogloszenia zobacz jakie bajki pisza handlarze .. Poprostu nikt nie uwierzy na slowo ale oczywiscie oby tak bylo ze dostaniesz wiecej za to ze dbasz
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
kuzwa fajne to goool google
-
[B6 BBK] S4 B6 Avant koloru czerwonego na 19'' BBS CHR :)
Przemek życie szybko weryfikuje nasze aspiracje zwłaszcza jeśli zależy na czasie zobacz po ile na alledrogo stoi s4 za 44 to jest w zasadzie jedna chyba.... cena od 27-37 najczęsciej 32 34.. to czy włożysz czy nie w zasadzie nie jest przesadzone wcale ale zdecydowanie w wiekszosc te 15k włożysz no ale trzeba się z tym liczyć kupując s4 a z drugiej strony to że wydasz 10k wiecej niż średnia rynkowa wcale nie chroni przed kupnem podpicowanego trupa
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Całe szczęście że obudził się na koniec roku bo tak by zajął cały kalendarz a tak tylko 3 miesiace zgarnie
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
czy a4 b8 polift 3.0 TDi ma tarcze już 345 i czy zawsze ? i jeszcze jedno pytanko skoro z przodu w q5 jest brembo 4 tłoczek to jakie są z tyłu takie same czy zwykłe zwyklaki.. i czy wogole pasują ?
-
B8 TrOOOOp
co myślicie o tym tworze http://allegro.pl/felgi-japan-racing-jr11-18x8-5-ml40-nissan-octavia-i5126010668.html nie chodzi mi o model a raczej czy ten japan racing to coś warte jest .. ??
-
B8 TrOOOOp
a Hamerek nie ma ??
-
Przesiadka na b8
hehe każdy orze jak może
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
hehe znooowu a ja za miesiąc się obudzę co to tam miałeś robić ps ciekawe jaka dioda siedzi w lampkach led stop...
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
okey poszukam i na troopie podpytam nie no tamte lampki to wiem że dla kolegi... no to gdzie to tego kontura kombinujesz.. ps barwa czerwieni ta sama ??
-
Przesiadka na b8
Podepnę się pod tę wypowiedź bo chłopak dobrze gada święta prawda
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
hmmm ale np te konture to w koło klampki sufitu ?? ps jakie dałeś ledy w podswietlanie pocket ?? w sensie weisz moze jaka maja barwe 3000K 4000K ? albo jeszcze lepiej jaka mają barwe ledy dla podświetlanie stóp ori OOOO ??
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Hmmm czemu poprostu cos pamietam ale nie do konca dlatego pytam muze cofnac sie pare stron i poczytac a no patrz faktycznie to klamki były moja skleroza nie zna granic
-
Do czego służy kabelek w lusterku
do fotochromu kolory kabli to zeilony i czarny jakoś tak czyli jadący kierowca nocą za tobą oślepia Cie po galach w zwykłych a w fotochromach automatycznie przyciemniają się lustra i nei daje Ci tak po oczach ale teraz idac dalej nie myśl sobie że dołożysz takie wkłady i włala musisz meić też wewnętrzne ftochromatyczne gdyż ono steruje całością
-
[B6 BBK] S4 B6 Avant koloru czerwonego na 19'' BBS CHR :)
faktoza Gupi JA
-
Przesiadka na b8
moim zdaniem pojezdzij odkladaj odrazu na 2012.. czyli polift.. a nie 2010 chyba że myslisz o własnie 2012 z kanciastym grillem tak na szybko tłumacząc..