Treść opublikowana przez amaradaar
-
Jakie koncowki tlumika do zderzaka S4 B6
90 rs to najlepszy wybór do b6 obojętnei czy zderzak s4 czy s-line !!
-
Kolizja z rowerzystą - wina jednoślada (nieoficjalna)
Dobra chłopaki nerwy na bok i do brzegu, do brzegu.. nie wiem Przemek ile Ci tu mają pisać że szkoda całkowita po takich uszkodzeniach, że rzeczoznawca jest tylko od wyceny... że musisz zrobić kosztorys a jak go zrobisz to już masz kilka opcji. temat ciągnie się już 3 stronę bo ciągle kombinujesz jakby nie wydać nic żeby mieć wszystko... a tak się nie da.. idz do rzeczoznawcy zrób wycenę, ale rzetelną nie taka naciąganą w kosmos (bo mu płacisz i wymagasz) bo wtedy napewno rodzice dzieciaka powiedzą Ci idż Pan w cholere do sądu, sprawdz sobie podjeżdżając do mechanika ile weźmie za naprawę i np jeśli to będzie 4 tys a kosztorys będziesz miał na 7 to powiedz rodzicom dzieciaka że możesz to zrobić za 5 i te 2 jestes w stanie im darować bo chcesz się dogadać, tobie zostanie jeszcze tysiak na zadość uczynienie a tak naprawdę jak sam pobrudzisz troszkę rączki to wymieniaja drzwi na ori w kolorze i błotnik jesteś już grubo do przodu... i koniec tematu.. a jak czegoś jeszcze nie rozumiesz to bardzo Cię przepraszam ale niestety musisz przeczytać posty tego tematu tak długo aż zrozumiesz przemuś Mlodyś jest to jeszcze wiele przed Tobą i to niedobrego niestety... a co ubezpieczyciela obchdzi ile ty włożyłeś w auto.. nic, kompletnie nic!! chcesz mieć ubezpieczone na wartość którą chcesz uzyskać przy szkodzie proszę cie bardzo możesz i na 100tys ale składka 10 tys rocznie.. pasuje... kto Cie przy sprzedaży spyta ile włożyłeś bo chce Ci za to oddać... nikt!! rocznik, przebieg, silnik, stan, czemu nie jak z salonu, cena w dół i dziękuję... samo życie Panie, a że niesprawiedliwe to już inna para kaloszy....
-
Pierwsze Audi, Pierwszy Wóz, Pierwsza Wpadka...
otóż to i też do konca nie waidomo ile z tych napraw faktycznie było konieczne...
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
hmm a nie lepiej tego neona led juz pociągnąć aż do kieszeni ??
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
pięknie jakie masz oznaczenie nr aso na klamkach ??
-
A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
do Ciebie Panie to ja bym widział albo takie: albo generalnie kolor bez znaczenia ale albo białe ze złotem albo jakaś żarówka z chrom rantem
-
B8 TrOOOOp
chyba takowe isnieją i przy tym ET to możę nawet by dało rade mimo że 9J... wszystko da rade how tell me how... ale to co potrzebuje tylko to co na fotce jest ??
-
Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
hehe przyciemnić można .. tylko jezdzić nie wolno albo wraz z zestawem zdzieraków a seryjnie chyba jest koło 17-20% no nie ???
-
B8 TrOOOOp
dab u nas działa ?? i Grzesio czy ja do 3g+ mogę to założyć ??
-
Montaż podświetlenia klamek zewnętrznych
mar-m1 pieknie to wykombinowałeś no i alledrogo pl i szukamyyy
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
no no juz znalazłem temat ale czy do tyłu też się da je założyć czy tylko przód ??
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
ale to sa od a6 bo znalazłem raptem dwa kpl i wsie od a6... i do tego kessy
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
hehehe jakbyś pół roku planował co zrobić w dwa tygle i nakupował milion gratów też byś tak rezał ps.. jak znaleźć takie klameczki i ile to złociszonków tak +- ??
-
B8 TrOOOOp
eeee widzę Janusz Grzesia WRC goni z rezaniem :D
-
Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
nie no jest petarda żadne tam za ciemne piękna sztuka
-
B8 TrOOOOp
dokładnie mam takie u siebie są identyczne tylko przetłoczenia brak
-
Pierwsze Audi, Pierwszy Wóz, Pierwsza Wpadka...
ale to co samemu wymienił czy nie ?? aaa tam geometria to żadna wielka filozofia raz na jakiś czas raczej każdy ją robi
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
no właśnie curfa.. wylukałem później ale już poszło
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
a taki drań ?? http://allegro.pl/grill-atrapa-audi-a4-s-line-s4-zender-sline-dtm-i5621419235.html
-
Malowanie felg
z tego co się orientuje to masz siwe autko więc będzie git... tylko czy lepiej mat czy połysk.. hmmm chyba połysk.. mas do tego szary to tak jakby ciagle weicznie brudne zakurzone było
-
Malowanie felg
aha ja pomalowałem tak: stage 38 proszę zerknąć http://a4-klub.pl/index.php?/topic/230003-b6-avfprojekt-black-s-thunder-line/
-
Malowanie felg
a ta masa kropeczek białych to co to ??
-
Czarna bestia ukończończona :)
czarny sufit robi robotę ale wiesz można by jeszcze parę gadżetów wrzucić no a moc pięknie wyszła to teraz już przeciąg robi
-
[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
no w tym bałaganie to się nie dziwie paczki po chipsach na fotelach i fish and chips na dywanikach i tylko kierownica wystaje ponad :D
-
B8 TrOOOOp
no ale 9J i Et26 to raczej się nie zmieści....