Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

amaradaar

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez amaradaar

  1. 90 rs to najlepszy wybór do b6 obojętnei czy zderzak s4 czy s-line !!
  2. Dobra chłopaki nerwy na bok i do brzegu, do brzegu.. nie wiem Przemek ile Ci tu mają pisać że szkoda całkowita po takich uszkodzeniach, że rzeczoznawca jest tylko od wyceny... że musisz zrobić kosztorys a jak go zrobisz to już masz kilka opcji. temat ciągnie się już 3 stronę bo ciągle kombinujesz jakby nie wydać nic żeby mieć wszystko... a tak się nie da.. idz do rzeczoznawcy zrób wycenę, ale rzetelną nie taka naciąganą w kosmos (bo mu płacisz i wymagasz) bo wtedy napewno rodzice dzieciaka powiedzą Ci idż Pan w cholere do sądu, sprawdz sobie podjeżdżając do mechanika ile weźmie za naprawę i np jeśli to będzie 4 tys a kosztorys będziesz miał na 7 to powiedz rodzicom dzieciaka że możesz to zrobić za 5 i te 2 jestes w stanie im darować bo chcesz się dogadać, tobie zostanie jeszcze tysiak na zadość uczynienie a tak naprawdę jak sam pobrudzisz troszkę rączki to wymieniaja drzwi na ori w kolorze i błotnik jesteś już grubo do przodu... i koniec tematu.. a jak czegoś jeszcze nie rozumiesz to bardzo Cię przepraszam ale niestety musisz przeczytać posty tego tematu tak długo aż zrozumiesz przemuś Mlodyś jest to jeszcze wiele przed Tobą i to niedobrego niestety... a co ubezpieczyciela obchdzi ile ty włożyłeś w auto.. nic, kompletnie nic!! chcesz mieć ubezpieczone na wartość którą chcesz uzyskać przy szkodzie proszę cie bardzo możesz i na 100tys ale składka 10 tys rocznie.. pasuje... kto Cie przy sprzedaży spyta ile włożyłeś bo chce Ci za to oddać... nikt!! rocznik, przebieg, silnik, stan, czemu nie jak z salonu, cena w dół i dziękuję... samo życie Panie, a że niesprawiedliwe to już inna para kaloszy....
  3. otóż to i też do konca nie waidomo ile z tych napraw faktycznie było konieczne...
  4. hmm a nie lepiej tego neona led juz pociągnąć aż do kieszeni ??
  5. pięknie jakie masz oznaczenie nr aso na klamkach ??
  6. do Ciebie Panie to ja bym widział albo takie: albo generalnie kolor bez znaczenia ale albo białe ze złotem albo jakaś żarówka z chrom rantem
  7. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    chyba takowe isnieją i przy tym ET to możę nawet by dało rade mimo że 9J... wszystko da rade how tell me how... ale to co potrzebuje tylko to co na fotce jest ??
  8. hehe przyciemnić można .. tylko jezdzić nie wolno albo wraz z zestawem zdzieraków a seryjnie chyba jest koło 17-20% no nie ???
  9. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    dab u nas działa ?? i Grzesio czy ja do 3g+ mogę to założyć ??
  10. mar-m1 pieknie to wykombinowałeś no i alledrogo pl i szukamyyy
  11. no no juz znalazłem temat ale czy do tyłu też się da je założyć czy tylko przód ??
  12. ale to sa od a6 bo znalazłem raptem dwa kpl i wsie od a6... i do tego kessy
  13. hehehe jakbyś pół roku planował co zrobić w dwa tygle i nakupował milion gratów też byś tak rezał ps.. jak znaleźć takie klameczki i ile to złociszonków tak +- ??
  14. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    eeee widzę Janusz Grzesia WRC goni z rezaniem :D
  15. nie no jest petarda żadne tam za ciemne piękna sztuka
  16. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    dokładnie mam takie u siebie są identyczne tylko przetłoczenia brak
  17. ale to co samemu wymienił czy nie ?? aaa tam geometria to żadna wielka filozofia raz na jakiś czas raczej każdy ją robi
  18. no właśnie curfa.. wylukałem później ale już poszło
  19. a taki drań ?? http://allegro.pl/grill-atrapa-audi-a4-s-line-s4-zender-sline-dtm-i5621419235.html
  20. z tego co się orientuje to masz siwe autko więc będzie git... tylko czy lepiej mat czy połysk.. hmmm chyba połysk.. mas do tego szary to tak jakby ciagle weicznie brudne zakurzone było
  21. aha ja pomalowałem tak: stage 38 proszę zerknąć http://a4-klub.pl/index.php?/topic/230003-b6-avfprojekt-black-s-thunder-line/
  22. a ta masa kropeczek białych to co to ??
  23. czarny sufit robi robotę ale wiesz można by jeszcze parę gadżetów wrzucić no a moc pięknie wyszła to teraz już przeciąg robi
  24. no w tym bałaganie to się nie dziwie paczki po chipsach na fotelach i fish and chips na dywanikach i tylko kierownica wystaje ponad :D
  25. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    no ale 9J i Et26 to raczej się nie zmieści....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.