Treść opublikowana przez amaradaar
-
A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
cześć cześć gdzie to kupić od kogo brałeś ma to ori numer ?? ile za mile itd.. są po prostu zayedwabiste
-
Proszę o nr osłony P/L nawiewu na nogi.
aha a cena 13,66 brutto dla czarnego koloru 22,61 dla innych
-
Proszę o nr osłony P/L nawiewu na nogi.
8E0819275A 8E0819276A lewa prawa strona i nowiuśka śrubeczka 8E0819536A
-
B8 TrOOOOp
aaaa no tak Grzesiu pytał zwykłe czytaj takie pod B&O bo to przeciez standardowe :D
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
hehe niedobory procentów to może i tak ale snu to raczej wątpie tyle rzeczy do wyrezania co czekaaa :D
-
B8 TrOOOOp
mam kpl biały carbon
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
hehe to się nazywa nałóg mniej pić, mniej pić
-
B8 TrOOOOp
skrawek pergaminu zwany inaczej paragonem
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Hehe no i tys prowda zatem masz zdecydowanie za duzo czasu
-
B8 TrOOOOp
Uuu kochany to jeszcze nowa b9 w gratisie dorzuca
-
B8 TrOOOOp
zwłaszcza że np u mnie dadzą na to 15% rabatu więc wyjdzie nawet lepiej bo transport odpada tylko sprawdzcie dokladnie numer w sensie koloru bo zapewne są jakieś maty i połyski. jasne! a rabat z jakiego tytulu? z tytułu mgr inż. a tak na poważnie bo mi dobrze z twarzy patrzy, poprostu bo poprosiłem nie mają Panie 100% marży.. znaczy może grupa vw tak ale dane aso mają różne marże nawet po 6% tylko na gadzetach.. do 50% na częściach mechanicznych czy jakos tak
-
B8 TrOOOOp
zwłaszcza że np u mnie dadzą na to 15% rabatu więc wyjdzie nawet lepiej bo transport odpada tylko sprawdzcie dokladnie numer w sensie koloru bo zapewne są jakieś maty i połyski.
-
B8 TrOOOOp
osłona słupek drzwi audi a4 b8 wpisz w google np 8k0839901H w sklepie on-line nazywają to blenda 8K0839901H5FQ - 161 brutto w aso
-
B8 TrOOOOp
a no jo "cienka czerwona linia"
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
hehe i tak co tydzień ale to bogatemu zabroni :D
-
B8 TrOOOOp
a czym różni się zwykły zderzak od s-line w przedlifcie ??
- B8 TrOOOOp
-
RNS-E + tuner DVBT WIWA - ANTENA ?
ja mam taka sciąga ładnie ale jeszcze można by lepiej http://allegro.pl/antena-dvb-t-samochodowa-albeeta-mocny-magnes-5255-i4904022987.html ale w samochodowych to chyba już duzo więcej nie wyciągniesz ... słyszałem opinie że najlepiej jednak jak sie ma dwie antenty po obu stronach auta
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
hehe to by trzeba było pochuchać
-
[B6 AVF] Indi S-line 1.9tdi,193KM/415NM,boseSPRZEDAM!!!!!!
Poszło PW
-
[B6 AVF] Indi S-line 1.9tdi,193KM/415NM,boseSPRZEDAM!!!!!!
do 1.9 to chipsa już zrobisz za 450 zeta tu na forum kolego m1chal_p nie podchodzi p&p bo to kratka do zderzaka s-line.. GRATULACJE CÓRECZKI !!!!! :decayed: :decayed:
-
Parujaca przednia szyba
true ja bym jeszcze sprawdził czy nagrzewnica nie puszcza soków
-
Wakacje w Chorwacji
heh z d*pą w wodzie nie jest tak gorąco
-
biały eSlajn by Blutucz 20"/lift/program/gwint
No Panie plany skromne bo jak wszystko jest to co tu duzo planować piekna sztuka na wypasiksie gratulejszyns
-
B8 TrOOOOp
a dokładnie to taki 03L131111G