Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

amaradaar

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez amaradaar

  1. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    dokładnie końcówka klapy robi spojlerek
  2. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    kużwa chyba od góry...
  3. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    z napisem QUATTRO 450 € no dobra dobra a s-line jest :D ?? i teraz najważneijsze 450 ojro za jedną listwekę czy kpl..
  4. No i tu neistety jest racja sam byłem ofiarą iskry rok temu.... wyjeżdzalem ze skrzyżowania w lewo (ruszałem z pod świateł) pomiar na 4 pasmówce po skrajnie przeciwnej stronie niż moja miedzy słupkami znaków zasieków słubków do ochrony przed światłami z naprzeciwka i bandami bo to końcówka autostradowego zjazdu... no i odczyt 77.. w życiu nie miałem tyle na godzinie po 50 metrach od skrzyżowania bo by trzeba nieźle btować... no i co im powiesz... finalnie dostałem 100zł i 4 pkt..
  5. amaradaar odpowiedział(a) na DaveLove temat w Audi A4 B8
    Nuu ba u mnie to nawet gaśnie tak ma być możesz nawet regulować siłe przygasania
  6. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    numer tego numer Grzesiu
  7. a same głośniki sprawdzałes ?? instalaje w drzwiach ??
  8. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    curfa ja tam co to oglądam to tak jakby się chcial podlożyć pod tramwaj... moim zdaniem mial już ten łuk a nawet jak nie miał to czemu nie próbował ciągnąć a nóż widelec felgi może by połamał tylko.....
  9. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    kolega mówi o gajosie wiem wiem to generalnie ta sama firma ale strona gajosa wygląda jakby działała ale nie działa i teraz jest MOTORPOL
  10. no tak zgadza się ale moim zdaniem auto w 21 wieku typu a4 zeby nie miało multifunkcji w standardzie albo np alufelg to moim zdaniem żenada.. bo naprawdę typowy golas to jest zdecydowanie za mało.. w skodzie okey w pasacie średnio na jeża ale w audi....
  11. hehe to co nie trumbnął no ja co środę latam na naradę na budowę
  12. hmmm powiedziałbym raczej phantom black bo oprócz mojego to na pewno nie ma tu klubowego CTR-a z tyłu s-line lift dodam no i boki też s-line jeszcze zderzaczek przód został do wyrezania a w bydgoszczy napewno widziałeś mnie w środę swoją drogą co mi się po Wiosce kręci
  13. które dwa tylne grają a które nie ??
  14. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    :grin:
  15. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    hehe zajrzyj do instrukcji tam jest napisane jak zmieniać stacje
  16. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    bo Ty masz przerzutki a Endrju na jedynce jechał :D
  17. rozumiem że balkon jest równy jak stół ??
  18. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    właśnie jak to jest zeby założyć Piano z polifta to trzeba zmienić ramkę i dekor tak ?? reszta typu licznik uchwyty , dziury w desce pasują ?? nie trzbea nić docinać doszlifowywać itp ??
  19. hehe albo komendant jeszcze Kaziu 1500zł w tym miesiącu musisz wyrobić bo jak nie nie będize premii 50zł.. bo w sumie to też jest problemem.. policjant malo zarabia jak mało zarabia to i tak samo sfrustrowany jak każdy kto nie ma pieniędzy.. fakt oni idą szybko na emeryturę, ale o tym się nie pamięta w codziennym życiu pozatym moim zdaniem selekcji prawie że nie ma na Policjanta stąd mamy czasem takiego buraka w drogówce który chce udowodnić że on tu jest szeryfem .... są im mają się znakomicie. Połowa Sejmu to komuchy... niestety.. wszyscy co rządzili w ustroju rosyjskim już dawno nie powinni mieć nawet grama styczności..
  20. Kasuj ten post ja dopiero tam będę na koniec sierpnia Bojka niestety była zajęta a chorwałem na ten basen Przeżyje i w jelenie z grillem i tarasem ehhh młody mimo że Cie nie lubię bo mnie wytroliłes.. to Ci powiem w tajemnicy że Jelena też ma basen także Panie będziesz mial taką petardunie że mucha nie siada tak to u Ciebie nocą wygląda Leże Ci flaszkę za tą sytuację z felunkiem ale mi się plany poprzestawiały No to będę leżał z browarkiem sobie na basenie Lepiej poprostu ogarnij to nim pojadę z nimi na złom a pw napisać zawsze można Panie tak na przyszlość no ja walśnie sobie spoglądam na Basenik i się zastanawaim czy nie plusnąc skoro 27 stopni jest za dnia miałem 33 więc było ciężko z niego wyłazić
  21. Nie sądzę nie wątpię i nie wnikam... jednak jest takie powiedzenie.. nieobecni głosu nie mają... ale nie chcę dywagować tu na tematy ile dajesz Kraju ile dajesz Itali .. dlaczego i na co i po co... tylko sam zacząłeś nie od tej strony co trzeba.. a skoro Polska taka Piękna to po coś wyjeżdżał.. (być może jesteś jednym z tych co pojechali opiekować się kimś chorym z rodziny np.) ale większość niestety wyjeżdża za pieniądzem a czasem co gorsza wogóle za pracą... po co poruszam.. gdyby wówczas ludzie nie wyszli na ulicę do dziś głaskałbyś po jajkach wujka Stalina.. a tak możesz pewnie napisać zamieszchle czasy.. zmierzam do tego że czasem niestety twoje rozwiązania nie dają nic.. na Białorusi ... prezydent Łukaszenka jest bohaterem narodu dla 80% .. ociemniałych ale pójdą za niego w ogień... a można by pisać i pisać... podsumowując... może i nie należysz do biadolących.. ale nie siedzisz w Polsce więc moim zdaniem ile byś nie narobił za granicą dla Polski to i tak zrobisz mniej niż w niej walcząc bo teraz przypomina to już pomału walkę.... wykrzykujesz żebyśmy robili a nie biadolili (może nie ja bo biadolić też nie lubie) ale sam generlanie nie robisz nic.. bo płacenie podatków to akurat żadna rewelacja.. ale dobra nie ważne masz swoje zaslugi i swoje wady tak samo jak ja i może nawet jestem trzy razy gorszym palantem do Ciebie... chodzi mi o to żę poruszasz kwestie których sam za bardzo nie kontrolujesz.. bo jesteś daleko od domu... mowa tu jest o znacznie gorszej sprawie .. czyli równi i równiejsi.. dlaczego poslowie maja mieć immunitet... dlaczego Policja nie przestrzega prawa tylko wyrabia normy mandatowe... itd....
  22. Ciekawe co na to sierpień 80...i jakim cudem chciałeś dostępnymi środkami wówczas usunąć Ruskich z Polski, i pytanie co TY zrobiłeś dla Polski... bo jeśli Turyn to ten który znam i wyprowadziłeś się z Polski to nie za bardzo powinieneś podnosić takie kwestie.. bynajmniej moim zdaniem...
  23. Kasuj ten post ja dopiero tam będę na koniec sierpnia Bojka niestety była zajęta a chorwałem na ten basen Przeżyje i w jelenie z grillem i tarasem ehhh młody mimo że Cie nie lubię bo mnie wytroliłes.. to Ci powiem w tajemnicy że Jelena też ma basen także Panie będziesz mial taką petardunie że mucha nie siada tak to u Ciebie nocą wygląda
  24. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    tak tylko podchacz kilkoma wyjmakami to nic nie urwiesz bo ten ponoć najciężej schodzi tak tylko podchacz kilkoma wyjmakami to nic nie urwiesz bo ten ponoć najciężej schodzi
  25. Polecam się tak tak to dzięki Tobie :D

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.