Treść opublikowana przez amaradaar
-
B8 TrOOOOp
dokładnie końcówka klapy robi spojlerek
-
B8 TrOOOOp
kużwa chyba od góry...
-
B8 TrOOOOp
z napisem QUATTRO 450 € no dobra dobra a s-line jest :D ?? i teraz najważneijsze 450 ojro za jedną listwekę czy kpl..
-
Nowe przepisy - zabierają prawko za 50km/h
No i tu neistety jest racja sam byłem ofiarą iskry rok temu.... wyjeżdzalem ze skrzyżowania w lewo (ruszałem z pod świateł) pomiar na 4 pasmówce po skrajnie przeciwnej stronie niż moja miedzy słupkami znaków zasieków słubków do ochrony przed światłami z naprzeciwka i bandami bo to końcówka autostradowego zjazdu... no i odczyt 77.. w życiu nie miałem tyle na godzinie po 50 metrach od skrzyżowania bo by trzeba nieźle btować... no i co im powiesz... finalnie dostałem 100zł i 4 pkt..
-
Funkcja DRL
Nuu ba u mnie to nawet gaśnie tak ma być możesz nawet regulować siłe przygasania
-
B8 TrOOOOp
numer tego numer Grzesiu
-
a4 b7 nie grają głośniki z przodu CONCERT
a same głośniki sprawdzałes ?? instalaje w drzwiach ??
-
B8 TrOOOOp
curfa ja tam co to oglądam to tak jakby się chcial podlożyć pod tramwaj... moim zdaniem mial już ten łuk a nawet jak nie miał to czemu nie próbował ciągnąć a nóż widelec felgi może by połamał tylko.....
-
B8 TrOOOOp
kolega mówi o gajosie wiem wiem to generalnie ta sama firma ale strona gajosa wygląda jakby działała ale nie działa i teraz jest MOTORPOL
-
Czym jest Audi?
no tak zgadza się ale moim zdaniem auto w 21 wieku typu a4 zeby nie miało multifunkcji w standardzie albo np alufelg to moim zdaniem żenada.. bo naprawdę typowy golas to jest zdecydowanie za mało.. w skodzie okey w pasacie średnio na jeża ale w audi....
-
Spotkania na drodze
hehe to co nie trumbnął no ja co środę latam na naradę na budowę
-
Spotkania na drodze
hmmm powiedziałbym raczej phantom black bo oprócz mojego to na pewno nie ma tu klubowego CTR-a z tyłu s-line lift dodam no i boki też s-line jeszcze zderzaczek przód został do wyrezania a w bydgoszczy napewno widziałeś mnie w środę swoją drogą co mi się po Wiosce kręci
-
a4 b7 nie grają głośniki z przodu CONCERT
które dwa tylne grają a które nie ??
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
hehe zajrzyj do instrukcji tam jest napisane jak zmieniać stacje
-
B8 TrOOOOp
bo Ty masz przerzutki a Endrju na jedynce jechał :D
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
rozumiem że balkon jest równy jak stół ??
-
B8 TrOOOOp
właśnie jak to jest zeby założyć Piano z polifta to trzeba zmienić ramkę i dekor tak ?? reszta typu licznik uchwyty , dziury w desce pasują ?? nie trzbea nić docinać doszlifowywać itp ??
-
Nowe przepisy - zabierają prawko za 50km/h
hehe albo komendant jeszcze Kaziu 1500zł w tym miesiącu musisz wyrobić bo jak nie nie będize premii 50zł.. bo w sumie to też jest problemem.. policjant malo zarabia jak mało zarabia to i tak samo sfrustrowany jak każdy kto nie ma pieniędzy.. fakt oni idą szybko na emeryturę, ale o tym się nie pamięta w codziennym życiu pozatym moim zdaniem selekcji prawie że nie ma na Policjanta stąd mamy czasem takiego buraka w drogówce który chce udowodnić że on tu jest szeryfem .... są im mają się znakomicie. Połowa Sejmu to komuchy... niestety.. wszyscy co rządzili w ustroju rosyjskim już dawno nie powinni mieć nawet grama styczności..
-
Wakacje w Chorwacji
Kasuj ten post ja dopiero tam będę na koniec sierpnia Bojka niestety była zajęta a chorwałem na ten basen Przeżyje i w jelenie z grillem i tarasem ehhh młody mimo że Cie nie lubię bo mnie wytroliłes.. to Ci powiem w tajemnicy że Jelena też ma basen także Panie będziesz mial taką petardunie że mucha nie siada tak to u Ciebie nocą wygląda Leże Ci flaszkę za tą sytuację z felunkiem ale mi się plany poprzestawiały No to będę leżał z browarkiem sobie na basenie Lepiej poprostu ogarnij to nim pojadę z nimi na złom a pw napisać zawsze można Panie tak na przyszlość no ja walśnie sobie spoglądam na Basenik i się zastanawaim czy nie plusnąc skoro 27 stopni jest za dnia miałem 33 więc było ciężko z niego wyłazić
-
Nowe przepisy - zabierają prawko za 50km/h
Nie sądzę nie wątpię i nie wnikam... jednak jest takie powiedzenie.. nieobecni głosu nie mają... ale nie chcę dywagować tu na tematy ile dajesz Kraju ile dajesz Itali .. dlaczego i na co i po co... tylko sam zacząłeś nie od tej strony co trzeba.. a skoro Polska taka Piękna to po coś wyjeżdżał.. (być może jesteś jednym z tych co pojechali opiekować się kimś chorym z rodziny np.) ale większość niestety wyjeżdża za pieniądzem a czasem co gorsza wogóle za pracą... po co poruszam.. gdyby wówczas ludzie nie wyszli na ulicę do dziś głaskałbyś po jajkach wujka Stalina.. a tak możesz pewnie napisać zamieszchle czasy.. zmierzam do tego że czasem niestety twoje rozwiązania nie dają nic.. na Białorusi ... prezydent Łukaszenka jest bohaterem narodu dla 80% .. ociemniałych ale pójdą za niego w ogień... a można by pisać i pisać... podsumowując... może i nie należysz do biadolących.. ale nie siedzisz w Polsce więc moim zdaniem ile byś nie narobił za granicą dla Polski to i tak zrobisz mniej niż w niej walcząc bo teraz przypomina to już pomału walkę.... wykrzykujesz żebyśmy robili a nie biadolili (może nie ja bo biadolić też nie lubie) ale sam generlanie nie robisz nic.. bo płacenie podatków to akurat żadna rewelacja.. ale dobra nie ważne masz swoje zaslugi i swoje wady tak samo jak ja i może nawet jestem trzy razy gorszym palantem do Ciebie... chodzi mi o to żę poruszasz kwestie których sam za bardzo nie kontrolujesz.. bo jesteś daleko od domu... mowa tu jest o znacznie gorszej sprawie .. czyli równi i równiejsi.. dlaczego poslowie maja mieć immunitet... dlaczego Policja nie przestrzega prawa tylko wyrabia normy mandatowe... itd....
-
Nowe przepisy - zabierają prawko za 50km/h
Ciekawe co na to sierpień 80...i jakim cudem chciałeś dostępnymi środkami wówczas usunąć Ruskich z Polski, i pytanie co TY zrobiłeś dla Polski... bo jeśli Turyn to ten który znam i wyprowadziłeś się z Polski to nie za bardzo powinieneś podnosić takie kwestie.. bynajmniej moim zdaniem...
-
Wakacje w Chorwacji
Kasuj ten post ja dopiero tam będę na koniec sierpnia Bojka niestety była zajęta a chorwałem na ten basen Przeżyje i w jelenie z grillem i tarasem ehhh młody mimo że Cie nie lubię bo mnie wytroliłes.. to Ci powiem w tajemnicy że Jelena też ma basen także Panie będziesz mial taką petardunie że mucha nie siada tak to u Ciebie nocą wygląda
-
B8 TrOOOOp
tak tylko podchacz kilkoma wyjmakami to nic nie urwiesz bo ten ponoć najciężej schodzi tak tylko podchacz kilkoma wyjmakami to nic nie urwiesz bo ten ponoć najciężej schodzi
-
Wakacje w Chorwacji
Polecam się tak tak to dzięki Tobie :D