Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

amaradaar

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez amaradaar

  1. I nim pojdziesz do aso lepiej dwa razy sprawdz skąd pochodzi tuner albo mam nadzije że masz kwit zakupu..
  2. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Zdecydowanie jakość obrazu to przepaść co prawda ja przeskakiwałem z 2g high no i nie ma co porównywać, to jak obraz z rubina do LCD na HD
  3. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    gateway zostaje ? ekran nie jest inny ? (inna rozdzielczość) ? gateway z polifta najlepiej końcówka P - full ekran moim zdaniem inny rodzielczość jest całkiem inna ale moze sie myle
  4. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Zle mnie zrozumiales, placilem za wysyłke do mnie z Wroclawia , bo do Wrocka mam 120 km w jedna strone a bylem tam przy okazji na szkoleniu i zajechalem do ASO kupic tą kratke , powiedzieli ze nie mają na miejscu i muszą sciągnąć i ze bedzie za 2 dni. Dlatego zdecydowalem sie na wysyłke kurierem. Kratka kosztowala 130 pln a p[rzesylka do mnie 35 pln , itak dużo kroją za przesyłke kawałeczka plastiku. tak czy siak Cie wydymoli... raz że cena bez rabatu dwa wysyłka jak za klapę.. zderzaki się wysyła po 20 zło a ty sama kratke za 35 dostałes
  5. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    super dziekuję za pomoc
  6. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    okey okey czyli co do s4 halogenów nie trza zmieniac jedynie co to na dole osłona silnika pomijawszy elementy strikte zderzakowe platinum chromium itd
  7. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    8K0 807 110 1RR spojler do przedniego zderzaka środkowa listwa na dole kolor szary platinum (w S4 jest chrom) Poczytaj jeszcze tutaj fajny wątek założył kiedyś Cuber A no popatrz tego nie wylukałem ogladałęm watek parę razy ale nie widziałęm ze tam jest inny kolor
  8. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dziekuję Po listwie platinum mniemam ze to do s4 ??
  9. Ja zakupiłem 3.0 tdi A4 Allroad i jest jeszcze dłyższy to tak dla potomnych
  10. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    no w polifcie to jest w pip do roboty i Grzesiu zrobił temat ale mnie chodzi o przedlifta 2009...
  11. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Chłopaki mieniając zderzak z przodu na s-line potrzebuje zmienić coś jeszcze typu halogeny typu osłona silnika itd ?? i jak jest jeśli miałby być to s4 ?? tu zakładam że raczej sporo trzeba zmienić i co z belką ?
  12. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    no taaak ale ja chce 100mm
  13. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    znacie moze jakiegos producenta końcówek wydechu czarnych bo chyba ultersport juz nie robi Czyściłem wszystko, telefon i w aucie, do zera. Bluetooth łączy, ale tylko jako odtwarzacz muzyki może soft mmi za niski, od 2013 nie aktualizowalemRaczej to nie soft u Grzesia jak zalozylismy 3g+ to mial softa z data 2011 i laczyl sie bez problemu.. Gdzies na moje kodowanie musi byc nie tak skoro pamiec czysta... A iinny telefon bierze bez problemu..? Czyściłem wszystko, telefon i w aucie, do zera. Bluetooth łączy, ale tylko jako odtwarzacz muzyki może soft mmi za niski, od 2013 nie aktualizowalem Raczej to nie soft u Grzesia jak zalozylismy 3g+ to mial softa z data 2011 i laczyl sie bez problemu.. Gdzies na moje kodowanie musi byc nie tak skoro pamiec czysta... A iinny telefon bierze bez problemu..? Tak, inne telefony bez problemu się lacza zatem moim skromnym zdaniem szukaj problemu w ustawieniach telefonu .. ios 8 czy jeszcze 7 ??
  14. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czyściłem wszystko, telefon i w aucie, do zera. Bluetooth łączy, ale tylko jako odtwarzacz muzyki może soft mmi za niski, od 2013 nie aktualizowalem Raczej to nie soft u Grzesia jak zalozylismy 3g+ to mial softa z data 2011 i laczyl sie bez problemu.. Gdzies na moje kodowanie musi byc nie tak skoro pamiec czysta... A iinny telefon bierze bez problemu..?
  15. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie rozumiem ze żarówka przód ksenon to D3S ale jaka barwa jest ori ?? no i wiecie gdzie można kupić ori sprawdzone itp
  16. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie mam problem ze sparowaniem blutka, iphone 5S z MMI 3G plus, za cholerę nie idzie sparować mam 3g+ i 5s i paruje się bez problemowo może masz juz za dużo telefonów w BT, tak jak Pisze Mistrz WRC wyczyść BT
  17. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ktoś zajumał wydech z prawej strony ?
  18. Kużwa Grześ niedługo będziesz miał ksywę: król carbonu i kabelka
  19. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Zdecydowanie.. i wówczas radio gra sekunde i sekunde nie gra możesz tak jeździć jak chcesz
  20. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    chłopaki czy do bixenona jest kilka rodzai żarówek czy tylko jedna i jakie polecacie yyyyyy D3S ?? zna ktoś ori numer w aso ??
  21. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Kumplet taki jak potrzebuję najtańszy znalazłem za 4,5k ale to jaki Ty tam oglądałeś ze złota
  22. no jak to jakie Mercedes-Benz Sprinter 519 CDI 3,5Tehhh chłopaki bo Wy to nic nie potraficie wycenić Zakres prac - detaling stage 1 + stage 2 Czas - od wjazdu na parking byle nei pozneij niż 9:00 - 96h Zakres cen - 2000-2500 Produkty - ceramika *Poniższa kalkulacja przewidziana jest dla pojazdu marki mercedes smart Tadaaam i co można, można ?
  23. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    dlategoż kupuje sie kumplet
  24. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    z tego co mi kiedys mówili nie nie są takie same
  25. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    :polew: :polew: i tak wmawia sobie każdy z nas

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.