Treść opublikowana przez amaradaar
-
Po zmianie TUNERA RADIOWEGO przerywa granie
I nim pojdziesz do aso lepiej dwa razy sprawdz skąd pochodzi tuner albo mam nadzije że masz kwit zakupu..
-
B8 TrOOOOp
Zdecydowanie jakość obrazu to przepaść co prawda ja przeskakiwałem z 2g high no i nie ma co porównywać, to jak obraz z rubina do LCD na HD
-
B8 TrOOOOp
gateway zostaje ? ekran nie jest inny ? (inna rozdzielczość) ? gateway z polifta najlepiej końcówka P - full ekran moim zdaniem inny rodzielczość jest całkiem inna ale moze sie myle
-
B8 TrOOOOp
Zle mnie zrozumiales, placilem za wysyłke do mnie z Wroclawia , bo do Wrocka mam 120 km w jedna strone a bylem tam przy okazji na szkoleniu i zajechalem do ASO kupic tą kratke , powiedzieli ze nie mają na miejscu i muszą sciągnąć i ze bedzie za 2 dni. Dlatego zdecydowalem sie na wysyłke kurierem. Kratka kosztowala 130 pln a p[rzesylka do mnie 35 pln , itak dużo kroją za przesyłke kawałeczka plastiku. tak czy siak Cie wydymoli... raz że cena bez rabatu dwa wysyłka jak za klapę.. zderzaki się wysyła po 20 zło a ty sama kratke za 35 dostałes
-
B8 TrOOOOp
super dziekuję za pomoc
-
B8 TrOOOOp
okey okey czyli co do s4 halogenów nie trza zmieniac jedynie co to na dole osłona silnika pomijawszy elementy strikte zderzakowe platinum chromium itd
-
B8 TrOOOOp
8K0 807 110 1RR spojler do przedniego zderzaka środkowa listwa na dole kolor szary platinum (w S4 jest chrom) Poczytaj jeszcze tutaj fajny wątek założył kiedyś Cuber A no popatrz tego nie wylukałem ogladałęm watek parę razy ale nie widziałęm ze tam jest inny kolor
-
B8 TrOOOOp
Dziekuję Po listwie platinum mniemam ze to do s4 ??
-
SWAP wydechu seryjnego 2.0 TDI na podwojny z 3.0TDI oraz wymiana dyfuzora
Ja zakupiłem 3.0 tdi A4 Allroad i jest jeszcze dłyższy to tak dla potomnych
-
B8 TrOOOOp
no w polifcie to jest w pip do roboty i Grzesiu zrobił temat ale mnie chodzi o przedlifta 2009...
-
B8 TrOOOOp
Chłopaki mieniając zderzak z przodu na s-line potrzebuje zmienić coś jeszcze typu halogeny typu osłona silnika itd ?? i jak jest jeśli miałby być to s4 ?? tu zakładam że raczej sporo trzeba zmienić i co z belką ?
-
B8 TrOOOOp
no taaak ale ja chce 100mm
-
B8 TrOOOOp
znacie moze jakiegos producenta końcówek wydechu czarnych bo chyba ultersport juz nie robi Czyściłem wszystko, telefon i w aucie, do zera. Bluetooth łączy, ale tylko jako odtwarzacz muzyki może soft mmi za niski, od 2013 nie aktualizowalemRaczej to nie soft u Grzesia jak zalozylismy 3g+ to mial softa z data 2011 i laczyl sie bez problemu.. Gdzies na moje kodowanie musi byc nie tak skoro pamiec czysta... A iinny telefon bierze bez problemu..? Czyściłem wszystko, telefon i w aucie, do zera. Bluetooth łączy, ale tylko jako odtwarzacz muzyki może soft mmi za niski, od 2013 nie aktualizowalem Raczej to nie soft u Grzesia jak zalozylismy 3g+ to mial softa z data 2011 i laczyl sie bez problemu.. Gdzies na moje kodowanie musi byc nie tak skoro pamiec czysta... A iinny telefon bierze bez problemu..? Tak, inne telefony bez problemu się lacza zatem moim skromnym zdaniem szukaj problemu w ustawieniach telefonu .. ios 8 czy jeszcze 7 ??
-
B8 TrOOOOp
Czyściłem wszystko, telefon i w aucie, do zera. Bluetooth łączy, ale tylko jako odtwarzacz muzyki może soft mmi za niski, od 2013 nie aktualizowalem Raczej to nie soft u Grzesia jak zalozylismy 3g+ to mial softa z data 2011 i laczyl sie bez problemu.. Gdzies na moje kodowanie musi byc nie tak skoro pamiec czysta... A iinny telefon bierze bez problemu..?
-
B8 TrOOOOp
Panowie rozumiem ze żarówka przód ksenon to D3S ale jaka barwa jest ori ?? no i wiecie gdzie można kupić ori sprawdzone itp
-
B8 TrOOOOp
Panowie mam problem ze sparowaniem blutka, iphone 5S z MMI 3G plus, za cholerę nie idzie sparować mam 3g+ i 5s i paruje się bez problemowo może masz juz za dużo telefonów w BT, tak jak Pisze Mistrz WRC wyczyść BT
-
B8 TrOOOOp
ktoś zajumał wydech z prawej strony ?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Kużwa Grześ niedługo będziesz miał ksywę: król carbonu i kabelka
-
B8 TrOOOOp
Zdecydowanie.. i wówczas radio gra sekunde i sekunde nie gra możesz tak jeździć jak chcesz
-
B8 TrOOOOp
chłopaki czy do bixenona jest kilka rodzai żarówek czy tylko jedna i jakie polecacie yyyyyy D3S ?? zna ktoś ori numer w aso ??
-
B8 TrOOOOp
Kumplet taki jak potrzebuję najtańszy znalazłem za 4,5k ale to jaki Ty tam oglądałeś ze złota
-
Nowe auto - czym zbezpieczyć?
no jak to jakie Mercedes-Benz Sprinter 519 CDI 3,5Tehhh chłopaki bo Wy to nic nie potraficie wycenić Zakres prac - detaling stage 1 + stage 2 Czas - od wjazdu na parking byle nei pozneij niż 9:00 - 96h Zakres cen - 2000-2500 Produkty - ceramika *Poniższa kalkulacja przewidziana jest dla pojazdu marki mercedes smart Tadaaam i co można, można ?
-
B8 TrOOOOp
dlategoż kupuje sie kumplet
-
B8 TrOOOOp
z tego co mi kiedys mówili nie nie są takie same
-
B8 TrOOOOp
:polew: :polew: i tak wmawia sobie każdy z nas