Treść opublikowana przez amaradaar
-
B8 TrOOOOp
dzięki wielkie kolego , wiązka zakupiona przed chwilą przeze mnie , teraz jeszcze potrzebuje moduł obslugujacy przod i tył oraz guzik w konsole. Moze komus sie walają takie graty ? przycisk kup w asso wcale nie jest taki drogi
-
B8 TrOOOOp
to się Panie Pies nie powinno nazywać
-
prośba o analizę kodów
dalej nie a pompa w baku jakie daje ciśnienie ??
-
B8 TrOOOOp
polecam kupiłem i obsługa mega szybko rzeczowo i na temat do tego telefon z potwierdzeniem wysłania i przez smsa numer przesyłki z automatu a wiązeczka wszystko na nowych ori gratach zdecydowanie :D
-
B8 TrOOOOp
- B8 TrOOOOp
- B8 TrOOOOp
a zniżania nie robi sterownik w drzwiach ??- Niebieska perła Chopina - Full S-line, TV, DVD, BOSE, RNSE ...
to gdzie je fotttto jak felunek siedzi- B8 TrOOOOp
a tu masz mistrza http://a4-klub.pl/index.php?/topic/296624-limo-by-kasku-nosb/#entry4234104- B8 TrOOOOp
nie ciesz sie tak zawczasu jest to robota szpachlarsko spawarsko lakiernicza... niestetyyyyy- B8 TrOOOOp
Nie wyrażaj się bo bana dostaniesz. +1 :grin: :grin:- B8 TrOOOOp
po zewnątrz jeśli dobrze pamiętam 56mm...- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Nooo dobra ja teżżżżż- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
no przynajmniej w końcu coś do felg będzie pasowało- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
hehe no w końcu różooowe lusterka wpadną :D- B8 TrOOOOp
hehe a kolega to chyba ma zdecydowanie zbyt mało zmartwień- B8 TrOOOOp
nie będzie dzialał, jeżeli jakikolwiek element układu jest niesprawny, sterownik wyłącza cały system pdc ....ale może jest opcja by 8 kanalowego zakodować tylko na tył ?- B8 TrOOOOp
a ja tak ni z gruchy ni z pietruchy na czym w skrócie polega stage 1 ??- Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
a kto by tam pamiętał zalane przelane wylane- B8 TrOOOOp
No tak tylko wtedy spryski na lampy nie działają... i bądź tu mądry... wiecie może gdzie jakieś kostki od pompki czy czujnika idą bo od góry nic nie widać..? też tak miałem jak zalałem płyn z bierdonki zalewam płynem z shella i wszystko wrociło do normy- Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
no cóż to już też rzucę parę słów od siebie u naszego dzikusa zaopatruję się już ładnych parę lat i naprawdę pełna profeska i wspaniałe podejście do tematu także życzę Panie jak najwięcej sukcesów- Przemka Audi s4 2012, więcej zdjęć
Ehhhhh Essssa i to do tego poliftowa... nic tylko zazdraszczać no to bezawaryjności życzę a jak radio słabe no to B&O trza montariren- [A4 B8 S-LINE Phantom Black Avant] TrOoPeRs
ta i rozwód murowany generalnie czemu nie Narazie na pewno: muszę nowe tarcze+klocki co by było czym hamowć i led'y do środka + tablica rej. nowe zanczy zestaw od s4 się ma rozumieć gratki zakupu i życzę uciechy przy rezaniu- B6 DIVISION
hehe zaglądam często tylko pisać nie ma co a ja nie tak jak ty od rzeczy nie gadam co tam pilot chcesz ??- B6 DIVISION
szczerze nawet nie wiem po ile chodzą