Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

amaradaar

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez amaradaar

  1. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    czytałem że w b8 już chyba niestety tak łatwo się włącznika nie wyjmuje ale może coś pokręciłem chłopaki jak mam akum 110 Ah i 520 A a na dole dopisek 850 A EN to ile on ma rozruchowego bo chce kupić vartę silver 110 Ah i 920 A no i nie wiem czy to będzie dobrze ....
  2. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    a nie lepiej żyłką jak szybę ??
  3. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    na moje to zwyklak
  4. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pewnie te z lubonia ? nie tu lokalnie u mnie chyba nawet na allegro nie było
  5. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    wszystko jest do zrobienia w b6 się brałem ale niestety zbyt dużo gratów trzeba wyrzucić dlatego podziękowałem może jakby mi skrzynia padłą na tyle że trza nowej wtedy bym się zastanowił
  6. amaradaar odpowiedział(a) na witjacrf temat w Audi A4 B7
    no to czyli grzane skoro jest kostka http://a4-klub.pl/index.php?/topic/176723-montaz-podgrzewanych-dysz-spryskiwaczy-szyb/ mgiełkowe są od vw 5M0 955 986 C
  7. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    hehe daj jeszcze napęd quattro w gratisie i bierę
  8. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    mam z chromem od a5 i teraz muszę w deskę dorwać a Ty masz black piano ori czy malowane ??
  9. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    uuuuu a to ja myslałem ze do polifta całe czarne a od polifta czarne z chromem no to skoro tak to gites dzięki Damian
  10. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    no zgadza się tylko teraz jeszcze zeby w aso nie popintolili bo w 2009 i 2012 ten sam numer a jak oni będą wieidzeć że piano ma mieć listewkę chrom
  11. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    kurka a nie widzę tego numeru w black piano .... ale fakt 8k2 znaczy ze polifta prawda ?
  12. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    no dobra który to black piano polift z chromowaną listewka http://www.partsbase.org/audi/audi-a4-avant-a4-eu-2008-8k-8-000-001-85350-trim-dashboard/ 8K1853190Q 1LQ ?????
  13. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Musi zadziałać miałem to samo trzymałem dłużej prawie minute i poszło
  14. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mnie mistrzu WRC mówił że przyjmie kodowanie na neony no to mniemam że ledy tym bardziej
  15. plus po stacyjce pojawia się na bezpieczniku od wycieraczek więc mozesz z tamtąd go podać poprostu wlutuj sie w kabel idacy do tego bezpiecznika i do radia z nim
  16. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    tak słupki bagażnika mają maskownice dla głośników które tam też są
  17. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    JJJJJJasne jeszcze tylko dopisz kolegom czy bang and olufsen i czy szyberdach czy panorama i dawaj allegro
  18. Też czytałem że teraz FAG a SKF to to samo pewnie jedno wykupiło drugiego ale ja 50kkm temu zamontowałem SKF i jest suprimo więc polecam SKF/FAG
  19. Grześ nie świruj ja rozumiem że zależy Ci na sprzedaży ale też są i inne porównania niech przeczytają całość a opinia kolegi zaczyna się dwie strony wcześniej ale o tym już zapomniałeś co mnie generalnie wkurza bo ukrywasz prawdę niewygodną dla Ciebie a piszesz tylko o superlatywach. Jesteś forumowiczem dlatego też bądź szczery od A do Z. Proszę http://a4-klub.pl/index.php?/topic/249484-chinska-nawigacja-z-ogromnymi-mozliwosciami/page-24
  20. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Podbijam - też mnie to denerwuje. Da się to zmienić? Stawiam że nie, ale może... daj spokoj to jest jakis dramat.... jakbym chciał wybierac pszczególne piosenki to mam przecież po to joya a tu ma odrazu przeskakiwać a nie pierdzielić się w kodowaniach chyba nie ma przynajmniej nie widzę więc jedynie w adaptacjach ale nic mi tam nei podpowiada i d*pa ale mam ogromną nadzieję że tak w b6 na kierze z b8 normalni przerzuca
  21. załóż sobie chociaż tube ze wzmakiem Bose na tył i już a tu macie za i przeciw dla alternatywy http://a4-klub.pl/index.php?/topic/249484-chinska-nawigacja-z-ogromnymi-mozliwosciami/page-19
  22. Że tak spytam czemu nie znasz hasła do swojego laptopa ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.