Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

amaradaar

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez amaradaar

  1. jak nie zrobisz 200 KM to i Q nie poczebne znaczy na śniegu to wiadomo poezja ale przy 130KM dodatkowe 100kilo czy ile tam trochu lipa a wiesz ze pomerańczowe wygladaja super ale raczej do czarnego oooo naszego forumowego kolegi http://sportaudi.pl/viewtopic.php?t=3132&start=0
  2. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Są, tylko nie podświetlane Ramka podejdzie, tylko musisz zmienić górną obudowę zegarów i stelaż mocowania zegarów na poliftowe dziekuję
  3. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    w B8 też są takie listewki ?? :D http://allegro.pl/audi-rs7-listwy-ozdobne-progow-led-i4881199644.html i czy ramka zegarów z polifta podejdzie do przedlifta ??
  4. dokładnie tak samo uważam Michaelus google wujek prawdę Ci powie
  5. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    a powiedzcie mnie gdzie jest ta przeklęta syrena alarmu ciekawe czy w avancie tak samo ja ciągle myślałem że to w bagaju siedzi
  6. do twojego koloru dałbym złoty ja mam czerwone ale tak jak mówisz każdy tak ma.. daltego nsatępne albo dam złote albo jakiś żarówiasty zielony albo niebieski właśnie
  7. Hehe kasujesz temat i zaczynasz nowy ze zmienianym tytulem i jak tam heble pomalowane chociaż Wszystkiego najlepszego na ten nowy rok
  8. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Hehehe przytrzymalem po 30 sekund i eureka dziekuje
  9. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No tak dalem szybe i po dziesiec sekund czekalem bo tez myslalem ze krancowki ale nic... No to ja trzymalem pilot po 10 sekund to po fajerwerkach ide czeking dalej ale to na przemian najpierw 30 sek zamykanie potem 30 sek otwieranie ??
  10. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Zaraz czekne Jehhh nic nie pomogło i traz co dalej
  11. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dokładnie też biorę od Dzikusa i zawsze wszytko idealnie a teraz z innej beczki wczoraj tak mnie pochłoneło kodowanie że rozładował mi się akum..z otwartą szybą pasażera no i po podładowaniu wszystko działa okey ale szyba pasażera bez automatycznego podnoszenia i opuszczania (czyt. muszę trzymać przeklęty guzik cały czas) zrobiłem tak że opuściłem w dół trzymałem 10 sek poniosłem w góre trzymałem 10 sek i nadal nic.. a dodatkowo nie działą opuszczanie szyb z pilota.. jakimś dziwnym trafem.... dodam błedów zero (
  12. hehehe no taaam to raczej wogole uwidzieć zielony kolor na fisie byłoby mega trudne :D
  13. aaa to się nazwya efektywność energetycza no to ależ owszem przeczytałem ale mój rocznik się nie załapuje oj AndynI przestań pierdzielić dobra, pokaż mi te sto pytań do w każdym dziale ... zresztą nie pokazuj tylko przestań się zachowywać jak baba...
  14. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    coś dziś chyba zły dzień eeee marudoo
  15. hehe no to wreszcie zacznie hamować no i pięknie Panie pieknie zestawik jest jak należy mam identyczny i śmigam już drugi rok i się zachowuje doskonale
  16. jeśli się nie mylę to a3 sportback zaraz poszukam numerów tak będzie prościej oczywiście nie mogę znaleźć swoich fotek więc tu masz temat http://a4-klub.pl/index.php?/topic/205718-swap-przelacznikow-szyb-a8-do-b7/?hl=%2Bswap+%2Bprze%B3%B1cznik%F3w+%2Bszyb
  17. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wiązka jest na PDC ewentualnie radar do tego (klaksony i inne pierdoły to inne wiązki), problem polega na innej kostce i innym ukształtowaniu samej wiązki, i jak jeszcze wymiana kostki to nie problem, to wywijanie całego okablowania do góry kołami bo bedzie 50zł taniej, chyba nie ma sensu Swoja drogą proponuję poczytać na ten temat zanim zaczniesz dziwne rady dawać czy to chociaż troszkę wyglądało jak jakakolwiek rada... się spinasz jak młody nad klockami lego ... tak jak pisałem na chłopski rozum inna kostka długości kabli to raczej oczywiste a że do halo a pdc są różne to w sumie jeden pies jak je skręcisz przerabiając... ale dobra tam przecież po to jest ten dział by sobie dumać myśleć kombinować a tacy jak Ty mają wyprowadzać nas z błędów przy tym darując sobie zbędne mądralowanie.. :facepalm: :facepalm: :facepalm: i jeszcze raz zacytuję klasyka zluzuj majty
  18. o właśnie jak się to włącza VCDS eee widzę kolega bystrzacha ja myślałem że kalkulatorem ale no jakoś mi nie idzie potrójna całka mi nie wchodzi to może by tak jakoś podpowiedział tylko w języku Polskim a nie NL
  19. o właśnie jak się to włącza
  20. A dziękuję jak to mówią oczko w glowie więc i dbać trza należycie
  21. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    no ale tak na zdrowy rozum czym ona się może różnić od tylnej? halogenami, klaksonem i ewentualnie do homelinka ?? wiec w sumie wystarczy z tej co mamy i tej od tyłu zrobić wspólna i moze kostki zzmienić ale raczej pewnie i kostki te same bo maja sporo wolnych pinów
  22. a tak apropo jak sie założy taką z polifta to wszystkie przyciski działają ??
  23. hmmm wychodzi na to że jak się ma zestaw naprawczy to jest w miejscu koła zapasowego http://www.partsbase.org/parts/aud-8t0012109c/
  24. bardzo dobry wybór 4 lata temu zrobiłem dokładnie to samo z MK4 na B6 i genialnie mi się jeździ nie zmieniłbym nic co do tego modelu co pokazujesz to i tak i nie... bo radio nie ori te dekory takie sobie skóra już trochu zaniedbana ale za to grzane pufy są i felga s-line i kiera gałka więć niczego sobie ale trza obejżeć jak to śmigga
  25. o dziękuję Grześ i przy okazji proszę o kontakt właśnie w sprawie navi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.