Treść opublikowana przez amaradaar
-
Niebieska perła Chopina - Full S-line, TV, DVD, BOSE, RNSE ...
jak nie zrobisz 200 KM to i Q nie poczebne znaczy na śniegu to wiadomo poezja ale przy 130KM dodatkowe 100kilo czy ile tam trochu lipa a wiesz ze pomerańczowe wygladaja super ale raczej do czarnego oooo naszego forumowego kolegi http://sportaudi.pl/viewtopic.php?t=3132&start=0
-
B8 TrOOOOp
Są, tylko nie podświetlane Ramka podejdzie, tylko musisz zmienić górną obudowę zegarów i stelaż mocowania zegarów na poliftowe dziekuję
-
B8 TrOOOOp
w B8 też są takie listewki ?? :D http://allegro.pl/audi-rs7-listwy-ozdobne-progow-led-i4881199644.html i czy ramka zegarów z polifta podejdzie do przedlifta ??
-
Niebieska perła Chopina - Full S-line, TV, DVD, BOSE, RNSE ...
dokładnie tak samo uważam Michaelus google wujek prawdę Ci powie
-
B8 TrOOOOp
a powiedzcie mnie gdzie jest ta przeklęta syrena alarmu ciekawe czy w avancie tak samo ja ciągle myślałem że to w bagaju siedzi
-
Niebieska perła Chopina - Full S-line, TV, DVD, BOSE, RNSE ...
do twojego koloru dałbym złoty ja mam czerwone ale tak jak mówisz każdy tak ma.. daltego nsatępne albo dam złote albo jakiś żarówiasty zielony albo niebieski właśnie
-
Niebieska perła Chopina - Full S-line, TV, DVD, BOSE, RNSE ...
Hehe kasujesz temat i zaczynasz nowy ze zmienianym tytulem i jak tam heble pomalowane chociaż Wszystkiego najlepszego na ten nowy rok
-
B8 TrOOOOp
Hehehe przytrzymalem po 30 sekund i eureka dziekuje
-
B8 TrOOOOp
No tak dalem szybe i po dziesiec sekund czekalem bo tez myslalem ze krancowki ale nic... No to ja trzymalem pilot po 10 sekund to po fajerwerkach ide czeking dalej ale to na przemian najpierw 30 sek zamykanie potem 30 sek otwieranie ??
-
B8 TrOOOOp
Zaraz czekne Jehhh nic nie pomogło i traz co dalej
-
B8 TrOOOOp
Dokładnie też biorę od Dzikusa i zawsze wszytko idealnie a teraz z innej beczki wczoraj tak mnie pochłoneło kodowanie że rozładował mi się akum..z otwartą szybą pasażera no i po podładowaniu wszystko działa okey ale szyba pasażera bez automatycznego podnoszenia i opuszczania (czyt. muszę trzymać przeklęty guzik cały czas) zrobiłem tak że opuściłem w dół trzymałem 10 sek poniosłem w góre trzymałem 10 sek i nadal nic.. a dodatkowo nie działą opuszczanie szyb z pilota.. jakimś dziwnym trafem.... dodam błedów zero (
-
Co to takiego Air Conditioner ?
hehehe no taaam to raczej wogole uwidzieć zielony kolor na fisie byłoby mega trudne :D
-
Co to takiego Air Conditioner ?
aaa to się nazwya efektywność energetycza no to ależ owszem przeczytałem ale mój rocznik się nie załapuje oj AndynI przestań pierdzielić dobra, pokaż mi te sto pytań do w każdym dziale ... zresztą nie pokazuj tylko przestań się zachowywać jak baba...
-
B8 TrOOOOp
coś dziś chyba zły dzień eeee marudoo
-
Niebieska perła Chopina - Full S-line, TV, DVD, BOSE, RNSE ...
hehe no to wreszcie zacznie hamować no i pięknie Panie pieknie zestawik jest jak należy mam identyczny i śmigam już drugi rok i się zachowuje doskonale
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
jeśli się nie mylę to a3 sportback zaraz poszukam numerów tak będzie prościej oczywiście nie mogę znaleźć swoich fotek więc tu masz temat http://a4-klub.pl/index.php?/topic/205718-swap-przelacznikow-szyb-a8-do-b7/?hl=%2Bswap+%2Bprze%B3%B1cznik%F3w+%2Bszyb
-
B8 TrOOOOp
Wiązka jest na PDC ewentualnie radar do tego (klaksony i inne pierdoły to inne wiązki), problem polega na innej kostce i innym ukształtowaniu samej wiązki, i jak jeszcze wymiana kostki to nie problem, to wywijanie całego okablowania do góry kołami bo bedzie 50zł taniej, chyba nie ma sensu Swoja drogą proponuję poczytać na ten temat zanim zaczniesz dziwne rady dawać czy to chociaż troszkę wyglądało jak jakakolwiek rada... się spinasz jak młody nad klockami lego ... tak jak pisałem na chłopski rozum inna kostka długości kabli to raczej oczywiste a że do halo a pdc są różne to w sumie jeden pies jak je skręcisz przerabiając... ale dobra tam przecież po to jest ten dział by sobie dumać myśleć kombinować a tacy jak Ty mają wyprowadzać nas z błędów przy tym darując sobie zbędne mądralowanie.. :facepalm: :facepalm: :facepalm: i jeszcze raz zacytuję klasyka zluzuj majty
-
Co to takiego Air Conditioner ?
o właśnie jak się to włącza VCDS eee widzę kolega bystrzacha ja myślałem że kalkulatorem ale no jakoś mi nie idzie potrójna całka mi nie wchodzi to może by tak jakoś podpowiedział tylko w języku Polskim a nie NL
-
Co to takiego Air Conditioner ?
o właśnie jak się to włącza
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
A dziękuję jak to mówią oczko w glowie więc i dbać trza należycie
-
B8 TrOOOOp
no ale tak na zdrowy rozum czym ona się może różnić od tylnej? halogenami, klaksonem i ewentualnie do homelinka ?? wiec w sumie wystarczy z tej co mamy i tej od tyłu zrobić wspólna i moze kostki zzmienić ale raczej pewnie i kostki te same bo maja sporo wolnych pinów
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
a tak apropo jak sie założy taką z polifta to wszystkie przyciski działają ??
-
Pojemnik na hak 8T0012109C - gdzie się znajduje
hmmm wychodzi na to że jak się ma zestaw naprawczy to jest w miejscu koła zapasowego http://www.partsbase.org/parts/aud-8t0012109c/
-
Nowicjusz - wątek powitalny
bardzo dobry wybór 4 lata temu zrobiłem dokładnie to samo z MK4 na B6 i genialnie mi się jeździ nie zmieniłbym nic co do tego modelu co pokazujesz to i tak i nie... bo radio nie ori te dekory takie sobie skóra już trochu zaniedbana ale za to grzane pufy są i felga s-line i kiera gałka więć niczego sobie ale trza obejżeć jak to śmigga
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
o dziękuję Grześ i przy okazji proszę o kontakt właśnie w sprawie navi