Treść opublikowana przez amaradaar
-
B8 TrOOOOp
chłopaki co to za kubek czy nie wiem co Wrc ma w uchwycie na napoje ??
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
ślicznie a co to za graciak w uchwycie na kubki z loggo OOOO ma to jakiś number ?? i na jakim bazarku w aso tego szukać
-
[B6 BFB] Niebieski fake US S-line by jedrekx... tym razem bez dachu ;)
Noooo Piekna ta bestja tylko Panie a do tego nie da się zderzaków s-line :D bo nawet z grillami s4 to jakuś tak no nie wiem
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Do podrywania lachonów na lato mniemam Jedrek Steve jak dla mnie specjalista od webasto to mario_
-
B8 TrOOOOp
Oczywiście że się da - właśnie tak zrobiłem u siebie. ooo no to zajebiaszczo że się da dzieki to ja też pójdę zrobię
-
B8 TrOOOOp
no to ślicznie dziękuję
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Chlopaki poszukuję lakiernika ale takiego że mucha nie siada w TORUNIU dziei Jedrkowi mam jednego w Osielsku ale się rozchorował a listewki muszę polakierować..
-
B8 TrOOOOp
hehe trzeba młoteczkiem głośniczek jebs raz Gibs dzięki bo na 17 stkach to wygląda co najmniej słaboo ps a na 8.5J 235 opona nie będzie jakoś naciągnięta ??
-
B8 TrOOOOp
i właśnie dlatego raczej nie ma sensu robić keylessa ale z drugiej strony co z rzeczy które wkładamy w autko u NAS, dla zwykłego śmiertelnika ma SENS :D jakbym zapytał moją żonę myślę że opisując sens wkładania, w jednym zdaniu zmieściła by conajmniej 5 słów na k.... hehe a z innej beczki czy felgi Rozmiar: 8.5x19 ET32 podejdzie czy już będzie trzeć??
-
B8 TrOOOOp
hehe właśnie na tym polega cały pic musi się im chcieć aso to taki trochę urząd skarbowy jak im czapka stoi tak załatwią dlatego jedynie jak numer jest to i wsio da się załatwić a teraz Pytanie do znawców każde klamki mają imitację keyless go czy jak bo na klamkach mam te kwadraciki a już start stop oczywiście nie
-
B8 TrOOOOp
Kolego to są te same listwy. No chyba że o czymś nie wiem, pytałeś o ceny? jest jakaś różnica cenowa między S-line a S4? tak z ciekawości pytam hehe nie wiem jak u Was ale u mnie jak w aso nie podam numeru części jaki chce to jedynie po vinie mogą znaleźć a skoro autko tego nie miało to nici więc zamawiam jutro s-line
-
B8 TrOOOOp
chłopaki czy listwy boczne progowe s-line są identyczne jak przy s4 ?? bo chce jutro zamawiać te s-line ale jak s4 moze jakieś ostrzejsze czy coś to bym zagarnał s4 na zdjeciach wygladaja raczej podobnie ale co ja tam wiem wśród was wyjadaczy
-
B8 TrOOOOp
i jeszcze jedno halogeny są nadal na h11 jesli tak to jaką wstawić by miało barwę taką samą jak ledy w lampach bo jak się CLH zapala to tu bialuśkie a halo żółte blehhh W avancie lampy są takie same, więc możesz śmiało wymienić najpierw zderzak. Moim zdaniem. dziękuję
-
B8 TrOOOOp
Tak Turzi zgadza się przegladałem to i to się odnosi do s-line pytanie czy s4 ma inne a teraz jeszcze jedno jak założę zderzak z polifta to coś wiem że lampy neon mają ciut inny kaształt i jeszcze na zwykłych będize jakaś szparka tak ?? ale da się tak że założe najpierw zderzak a za dajmy na to dwa tygle spokojnie neony ??
-
B8 TrOOOOp
hej szybkie pytanko:D czy to audi a4 b8 s-line czy s4 to listwy boczne na progu są identyczne i nazywajmy je s-line tak ?? 8K0 854 932 A
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
no właśnie przez te przepięcia forum tamto zdjęcie już w powiekszeniu się gubi... bo nie mogłem sie doczytać co tam nabazgrolone
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
hehe ładne mi kilka na 252 stronie no wiadomo Grześ robi profi robotę .. szkoda że teraz tak mało ma czasu na pisanie.... akurat jak kupiłem b8..... bo tak to zagladalem tu raz na jakiś czas no ale się nie zagłębiałem mając b6... no ale na tej stronie wylukałem ze średnica to 100 ale nadal nie wiem jaki to model
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Dziękuje no generalnie mam b8 od kilku dni i jak widać 272 strony to by trza mieć czasu
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Halo halo podpowiesz Grzesiu czy nie ??
-
B8 TrOOOOp
hej czy ramka zegarów z lifta podejdize ?? http://allegro.pl/audi-a4-8k-b8-lift-panel-obudowa-licznika-2012-i4807178386.html
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Wurc jakie ty masz felgi nazwa rozmiar ET itd ?? i końcówki wydechu to jakis ulter rs 100 czy jakie ??
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
Dzięki Gibs a dalej idąc jeśli się nie mylę to taki sam jak w a6 c6 taak ??
-
Zamontowano mi wlew gazu w zderzaku (chciałem pod klapką wlewu paliwa).
człowieku daruj sobie jakieś druciarstwo jakie znów klejenie niech daje na dokładę używkę i malowanie koniec i kropka !!
-
B8 TrOOOOp
czyli jaki mamy w b8 ?