Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

amaradaar

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez amaradaar

  1. no właśnie jaka decyzja fotki poporsimy
  2. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dobra chłopaki rączka na 4 elektryczne szyby ale ze składanymi lusterkami jaki ma kurde numer bo kupiłem wczoraj z asso a dzis patrze nie ma składania lusterek .. szlag....
  3. hmmm no jak golas do wyposażonego to trochę inaczej. ale musiałbyś jeszcze porównać jakość wykończenia.. jak taka sama to jesli bryła Ci obojętna bo superBBB jest raczej ogromny.. to mozesz wziąć forda z racji wyposażenia zwlaszcza że mondizaki nie glupie teraz robią
  4. generalnie nie serwisuje w fordzie bo robię naprawy sam.. ale jak kupuje części w aso do forda fiesty mk6 2007 to są 2 razy droższe niż do audi i słyszałem opinie że samochody mają tanie ale serwis jest już bardzo drogi.
  5. super BBB ale zależy jeszcze w czym pracujesz i jaki masz stopień bo czasem zbyt dobre auto psuje robote
  6. w zamku zabudowany ejst mikro swich i działa na zasadzie gdy rygiel drzwi się przesuwa jak otwierasz zamek on naciska swich idzie informacja do systemu i włala zapala obie lampki.. zapalenie lapki bagażnika nie zapala lampki klapy.. jeszcze nie powinno Ci pokazywać na fisie otwartej klapy wówczas dodatkowo.. ale moze też być tak że swich przesyła sygnał tylko albo styki albo kable nie domagaja sprawdz dobrze przewody i styki... najlepiej psiknij wurtem kontak do styków
  7. emmm raczej nie... zagadaj do chłopaków z okolic ktos ci podepnie jak nie masz kompa
  8. podepnij vag i sprawdz. przyczyna mogła być chwilowa.. np przerwa na wtyczce pod fotelem do airbaga ale trza kompa podpiąć i już
  9. pewnie że mozesz i większe ludzie przesadzaja ale raczej nie masz do tego sprzetu.. trzeba zdecydowanie bardzo uważnie podkopać by nie zniszczyć korzeni.. a co za tym idzie sporym łukiem i masa drzewka z ziemią będzie raczej konkretna... no a potem to już dbania a dbania sama woda jak grunt słaby nie wystarczy... no i kiedy chcesz to robić.. teraz w grudniu ??
  10. W takim razie zerknij na moj watek ja prerabiałem zewnetrzny zwyklak na pakiet s-line... ale generalnie kupujesz cały zderzak s-line przód bez halogenów bo te sa identyczne i zakładasz p&p kupujesz tylni i montujesz p&p tylko pamietaj by miał górną listwę.. raczej.. a listwy drzwi odkrecasz dwie srubki wysuwasz w bok i do siebie i włala to akurat najszybszy mod i zajmuje 20 minut
  11. hmmm możesz wytłumaczyć jaki dynks ?? albo najlepiej jakieś fotto..
  12. amaradaar odpowiedział(a) na KERCZI temat w Inne marki
    średek za***isty ale z zewnątrz jakoś mi się te CC nie podobają takie jakieś sztucznie napompowane... no ale jak wiadomo rzecz gustu natomiast engine petarda :D bezawaryjności
  13. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    hehe nie pytaj chorych fanatycznych rezaczy o to czy jest sens.. sensu połowa naszych modyfikacji nie ma.. ale .. who cares :D
  14. z tego co mi wiadomo jak długo z prozdu będize biae oświetlnie i z tyłu czerwone tak nie bedzie to zabronione dlatego też neony w kolorze bialym nie są zabronione przynajmniej tak kiedys było ...
  15. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jakie ledy tam upchałes
  16. drzwi otwarte na fisie pokazuje ?? no to miernik i prąd sprawdz, może masy nie ma..
  17. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Lepiej sitodruk, folia zejdzie na pierwszej mocniejszej myjni bezdotykowej... to raz no i obawa jak z temperaturą to będzie wspołgrało
  18. mega furacz :D
  19. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ale jako ta folia ??
  20. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wenius jak logo naniesiesz najlepka czy aerograf ??
  21. no ma weic nacisknij przycisk load i dopiero pchaj płytę ale jak eject nie działa to pewno mechanizm uwalony..
  22. emmm wywal wszystkie płyty .. nie wiem ma to przycisk load ??
  23. nie no litości ... poprszę o jakieś fotki z 21 wieku

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.