Treść opublikowana przez amaradaar
-
wybór auta słuzbowego
no właśnie jaka decyzja fotki poporsimy
-
B6 DIVISION
dobra chłopaki rączka na 4 elektryczne szyby ale ze składanymi lusterkami jaki ma kurde numer bo kupiłem wczoraj z asso a dzis patrze nie ma składania lusterek .. szlag....
-
wybór auta słuzbowego
hmmm no jak golas do wyposażonego to trochę inaczej. ale musiałbyś jeszcze porównać jakość wykończenia.. jak taka sama to jesli bryła Ci obojętna bo superBBB jest raczej ogromny.. to mozesz wziąć forda z racji wyposażenia zwlaszcza że mondizaki nie glupie teraz robią
-
wybór auta słuzbowego
generalnie nie serwisuje w fordzie bo robię naprawy sam.. ale jak kupuje części w aso do forda fiesty mk6 2007 to są 2 razy droższe niż do audi i słyszałem opinie że samochody mają tanie ale serwis jest już bardzo drogi.
-
wybór auta słuzbowego
super BBB ale zależy jeszcze w czym pracujesz i jaki masz stopień bo czasem zbyt dobre auto psuje robote
-
Lampka w tylnej klapie ( biało-czerwona) - problem ?
w zamku zabudowany ejst mikro swich i działa na zasadzie gdy rygiel drzwi się przesuwa jak otwierasz zamek on naciska swich idzie informacja do systemu i włala zapala obie lampki.. zapalenie lapki bagażnika nie zapala lampki klapy.. jeszcze nie powinno Ci pokazywać na fisie otwartej klapy wówczas dodatkowo.. ale moze też być tak że swich przesyła sygnał tylko albo styki albo kable nie domagaja sprawdz dobrze przewody i styki... najlepiej psiknij wurtem kontak do styków
-
Pali się kontrolka AIRBAG,czasami zapala się kontrolka ESP
emmm raczej nie... zagadaj do chłopaków z okolic ktos ci podepnie jak nie masz kompa
-
Pali się kontrolka AIRBAG,czasami zapala się kontrolka ESP
podepnij vag i sprawdz. przyczyna mogła być chwilowa.. np przerwa na wtyczce pod fotelem do airbaga ale trza kompa podpiąć i już
-
[B6 AVF] Szara myszka powoli rezana - RNS-E, RS6, 1BA -> 1BE, ambiente a'la a6 c6, bix B8, pakiet s4
nie ładuj z b7 tylko z b8 odrazu
-
czy moge przesadzić duże thuje?
pewnie że mozesz i większe ludzie przesadzaja ale raczej nie masz do tego sprzetu.. trzeba zdecydowanie bardzo uważnie podkopać by nie zniszczyć korzeni.. a co za tym idzie sporym łukiem i masa drzewka z ziemią będzie raczej konkretna... no a potem to już dbania a dbania sama woda jak grunt słaby nie wystarczy... no i kiedy chcesz to robić.. teraz w grudniu ??
-
S-line... przód tył boki..
W takim razie zerknij na moj watek ja prerabiałem zewnetrzny zwyklak na pakiet s-line... ale generalnie kupujesz cały zderzak s-line przód bez halogenów bo te sa identyczne i zakładasz p&p kupujesz tylni i montujesz p&p tylko pamietaj by miał górną listwę.. raczej.. a listwy drzwi odkrecasz dwie srubki wysuwasz w bok i do siebie i włala to akurat najszybszy mod i zajmuje 20 minut
-
Wymiana gałek na chromowane w RNS-E
hmmm możesz wytłumaczyć jaki dynks ?? albo najlepiej jakieś fotto..
-
VW CC R36 by KERCZI
średek za***isty ale z zewnątrz jakoś mi się te CC nie podobają takie jakieś sztucznie napompowane... no ale jak wiadomo rzecz gustu natomiast engine petarda :D bezawaryjności
-
B6 DIVISION
hehe nie pytaj chorych fanatycznych rezaczy o to czy jest sens.. sensu połowa naszych modyfikacji nie ma.. ale .. who cares :D
-
Podświetlenie znaczka
z tego co mi wiadomo jak długo z prozdu będize biae oświetlnie i z tyłu czerwone tak nie bedzie to zabronione dlatego też neony w kolorze bialym nie są zabronione przynajmniej tak kiedys było ...
-
B6 DIVISION
jakie ledy tam upchałes
-
brak oświetlenia drzwi a4 b6
drzwi otwarte na fisie pokazuje ?? no to miernik i prąd sprawdz, może masy nie ma..
-
B6 DIVISION
Lepiej sitodruk, folia zejdzie na pierwszej mocniejszej myjni bezdotykowej... to raz no i obawa jak z temperaturą to będzie wspołgrało
-
Limo by Kasku&Nosb:)
mega furacz :D
-
B6 DIVISION
ale jako ta folia ??
-
B6 DIVISION
Wenius jak logo naniesiesz najlepka czy aerograf ??
-
Nie wchodzi mi płyta CD
no ma weic nacisknij przycisk load i dopiero pchaj płytę ale jak eject nie działa to pewno mechanizm uwalony..
-
Nie wchodzi mi płyta CD
emmm wywal wszystkie płyty .. nie wiem ma to przycisk load ??
-
Black RS4 Caractere 2.5 Tdi quattro 18 Sline
no właśnie widać
-
Black RS4 Caractere 2.5 Tdi quattro 18 Sline
nie no litości ... poprszę o jakieś fotki z 21 wieku