-
Witam potrzebny vag problem z esp
Siema dzięki dam znać kiedy ale jak nie zadziała znowu bo teraz działa. Rano ni z gruchy ni z pietruchy włanczam zapłon a tu się aktywuje esp i narazie ok jest także to opony nie są winne
-
Witam potrzebny vag problem z esp
Hmm Właśnie myślę że może to bo tak nagle się to stało
-
Witam potrzebny vag problem z esp
Wydaje mi się że stało się to po zmianie kół na letnie wcześniej miałem wszystkie równe a teraz mam przód 205/50 r17 a tył 225/45 r17 a esp po przekręceniu zapłonu nawet nie zaświeci raz tam kiedyś mrugnęło i tyle przyciskiem nie idzie włączyć. Opony by miały znaczenie czy coś innego dodam że wcześnie miałem przy touranie te koła i było ok
-
Witam potrzebny vag problem z esp
nie znalazłem rozwiązania ktoś tam pisał o takim samym problemie co ja mam ale nie doszło do końca w temacie i nie znam odpowiedzi pomocy
-
[A4 B5] Ktoś z Jarocina ?
Jest 16-sta
-
Ostrów Wlkp i okolice
W Gostyniu tez organizują o 20-stej
-
[A4 B5] Ktoś z Jarocina ?
Sobota? Bo w Ostrowie jest też o 16-stej
-
Ostrów Wlkp i okolice
Może kolo 14
-
Ostrów Wlkp i okolice
Czemu tak późno?
-
Ostrów Wlkp i okolice
Dajcie znać kiedy i gdzie?
-
Spot Leszno
Właśnie gdzie spot w Poznaniu i o której?
-
[A4 B5] Ktoś z Jarocina ?
Ja tez się pisze dajcie znać na priv może coś w borku?
-
Spot Leszno
Tu macie mój nr 691292641 piszcie jak cos
-
Spot Leszno
Pisze się też
-
dźwięk z kola nie lozysko
Właśnie przy ujętym cisza