Treść opublikowana przez rosjano
-
Witam potrzebny vag problem z esp
Siema dzięki dam znać kiedy ale jak nie zadziała znowu bo teraz działa. Rano ni z gruchy ni z pietruchy włanczam zapłon a tu się aktywuje esp i narazie ok jest także to opony nie są winne
-
Witam potrzebny vag problem z esp
Hmm Właśnie myślę że może to bo tak nagle się to stało
-
Witam potrzebny vag problem z esp
Wydaje mi się że stało się to po zmianie kół na letnie wcześniej miałem wszystkie równe a teraz mam przód 205/50 r17 a tył 225/45 r17 a esp po przekręceniu zapłonu nawet nie zaświeci raz tam kiedyś mrugnęło i tyle przyciskiem nie idzie włączyć. Opony by miały znaczenie czy coś innego dodam że wcześnie miałem przy touranie te koła i było ok
-
Witam potrzebny vag problem z esp
nie znalazłem rozwiązania ktoś tam pisał o takim samym problemie co ja mam ale nie doszło do końca w temacie i nie znam odpowiedzi pomocy
-
[A4 B5] Ktoś z Jarocina ?
Jest 16-sta
-
Ostrów Wlkp i okolice
W Gostyniu tez organizują o 20-stej
-
[A4 B5] Ktoś z Jarocina ?
Sobota? Bo w Ostrowie jest też o 16-stej
-
Ostrów Wlkp i okolice
Może kolo 14
-
Ostrów Wlkp i okolice
Czemu tak późno?
-
Ostrów Wlkp i okolice
Dajcie znać kiedy i gdzie?
-
Spot Leszno
Właśnie gdzie spot w Poznaniu i o której?
-
[A4 B5] Ktoś z Jarocina ?
Ja tez się pisze dajcie znać na priv może coś w borku?
-
Spot Leszno
Tu macie mój nr 691292641 piszcie jak cos
-
Spot Leszno
Pisze się też
-
dźwięk z kola nie lozysko
Właśnie przy ujętym cisza
-
dźwięk z kola nie lozysko
Tak ale jak trzymam gaz na 90km/h i puszcze cisza
-
dźwięk z kola nie lozysko
Witam mam problem z chyba lewym kołem bo podczas jazdy przy około 80-90km/h słychać dudninie ale jak puszcze gaz to ustaje co to może być? Nie wiem czy to łożysko
-
Problem z Radiem raz gra raz nie pomocy!
Dziś zauważyłem że jak otwieram auto pilotem i odrygluje drzwi dwa razy to działa radio ok a jak raz odrygluje to już nie gra przód ale to też jak mu się chce otworzyć ja na to wpływu nie mam
-
Problem z Radiem raz gra raz nie pomocy!
Kable sprawdzone tzn do radia dobrze są podłączone a w gumowej osłonie w słupkach to w dwóch na raz by się urwał?
-
Problem z Radiem raz gra raz nie pomocy!
Radio chorus fabryczne kaseta.. Podświetlenie przycisków jest sub gra z tylnymi głośnikami wzmacniacz jest aha i nie mam systemu bose. No właśnie dziwne jest to ze czasami jest ok wszystko śmiga a czasami d*pa. Kostki sprawdzałem w radiu jak i w drzwiach ale powiem jeszcze jedno widze w kablach ze polska reka juz tam byla bo są lutowane itd aha i wyłancza sie po wyjęciu kluczyka ale gra tylko z włączonym zapłonem
-
Problem z Radiem raz gra raz nie pomocy!
Witam mam praoblem a mianowacie w moim audi a4 b6 1.9tdi raz gra mi przod raz nie ale tyl zawsze (głośniki) zauwazylem tez ze jak tyl sam gra to nie ma basu i radio działa dopiero po przegreceniu zapłonu i po około 2godzinach jazdy samo się wylaczy pomocy!!!!
-
Spot Leszno
Dokładnie kolego mloody_s-line Pudliszki sie kłaniają
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
.
-
Niedziałający centralny zamek, otwieranie szyb blokada drzwi
Nie kabel mógł strzelić gruby taki brązowy i on steruje kilkoma rzeczami ja miałem nawet tak ze fis pokazywał otwarte drzwi ale lampka nie świeciła i był kabel zerwany a z przodu tez kilka rzeczy nie działo mi i ugnil styk
-
Niedziałający centralny zamek, otwieranie szyb blokada drzwi
Sprawdź kable w gumowej osłonie na slupku kierowcy jak tam ok to wyjmij wtyczkę z tego słupka i sprawdź czy tam jest ok ja właśnie tam miałem defekt a w bagażniku pierwsze co to żarówka później kable w osłonie gumowej nad klapa I to samo w dzwiach prawych tam gdzie się nie zamykają drzwi