Treść opublikowana przez amaradaar
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
tak tak siostra :D hehe no ale do tego to by cza czarne felunki Grzesiu
-
Zamontowano mi wlew gazu w zderzaku (chciałem pod klapką wlewu paliwa).
uwierzyłem nie uwierzyłem ale za sam fakt że zrobił to bez wykonania głupiego telefonu do Ciebie należy mu sie wyeb..
-
Zamontowano mi wlew gazu w zderzaku (chciałem pod klapką wlewu paliwa).
nie fair to się zachowuje teściowa jak zrobi zasłone schabowe koleś zachował się jak kawał leniwego cynicznego cfaniaka i chama... i powienien dostać wpierdul.. bo nie dość że nie zrobił jak mu kolega zlecił to na chama wyje....bał dziure na środu zderzaka wogole nie konsultując tego z właścicielem.. ale jak znam życie odpowiedzią jest cena instalacji....
-
Zamontowano mi wlew gazu w zderzaku (chciałem pod klapką wlewu paliwa).
no żesz kuźwa to po coś odbierał, nie mówie tego złośliwie, ale.. potem się dziwicie że takie wały kręcą.. jak zlecałeś zrobienie w klapce to trzeba było nie odebrać i zagrozić mu oskarżęniem o zniszczenie mienia, albo wsiąś i odejchać nie płacąc.. a tak jak miesiąc temu doebrałeś wszystko zapłaciłeś to teraz że tak powiem może mieć cię głęboko w d... niestety
-
Bezprawne zagarnięcie miejsca parkingowego. Co można zrobić?
kamery w aucie ale to i tak może się rozbić o kant bo umożą sprawę jak znam życie dlatego bij szyby
-
Bezprawne zagarnięcie miejsca parkingowego. Co można zrobić?
kolega ładnie prosi o Legalne manewry tylko że hmmm czy PINB coś zrobi hmmm może dla spokoju wyśle pismo i wrazie wu powiedza wysłaliśmy pismo nic więcej nie zrobimy... nielegalne miejsce parkingowe chyba też odpada bo nikt mu tam nie zabroni parkować skoro wszyscy parkujecie... a utwardzić no co komu szkodzi .. teoretycznie wspólnota mieszkaniowa powinna to rozwiązać..! albo zrób sobie obok też utwardzone... hehe albo lepiej blaszak postaw a tak najlepiej to dziadowi wybić okna w domku raz.. kolejny zgrzyt wybić dwa... jeszcze jeden zgrzyt kolejny raz okna plus w gratisie wnuczusia autko... i tak się nauczy inaczej hamstwa nie zwojujesz
-
witam felgi 18 do audi a4b6
Popieram
-
Wybór wódki na wesele
pan Tadeo na wesele i browar na poprawiny
-
trzęsie autem od 75 km/h
ciągneli za hak czy półoś możliwe że felga
-
Najpiękniejsza dupeczka w necie
zayebistaaaa
-
Audi A3 8P Szafir Line
Przeeeeeeeeeeeee ślicznaaa
-
A4 B8 ALLROAD 2.0 TDI CROATIA1979
Zajebiaszczaaaaa no nie dziwie się że wymażone, też bym nie pogardził D:
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Fura może być do kupienia w każdej chwili jak by mi ktoś zaproponował cenę nie do odrzucenia W innym wypadku pojeździ u mnie długie lata Za dużo serca w nią włożyłem to dla mnie coś więcej niż tylko zwykły samochód, dla mnie to pasja której poświęcam sporo czasu, czyszczę , pielęgnuje , chucham, dmucham spytajcie mojej kobiety Józek bardzo dobrze , tak trzymać ale jeźdźić fajną bryką to by chciała to niech Ci pomaga tak jak moja do s-line się dołożyła Michał to ona jakaś szalona musi być ty lepiej sprawdź czy ona nie ma żółtych papierów
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Fura może być do kupienia w każdej chwili jak by mi ktoś zaproponował cenę nie do odrzucenia W innym wypadku pojeździ u mnie długie lata Za dużo serca w nią włożyłem to dla mnie coś więcej niż tylko zwykły samochód, dla mnie to pasja której poświęcam sporo czasu, czyszczę , pielęgnuje , chucham, dmucham spytajcie mojej kobiety a idź, nie będę pytał bo tylu przekleństw na temat auta i zmarnowanego czasu na nie, nie zniese. wystarczy mi słuchania od mojej
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
hehe pacz a tak czułem że to od Ciebie nie karmie już od 3 miechów No wiesz Ty co no nie ladnie to tak glodzić młodego Sam juz prawie wcina to co mu bede przeszkadzać :-P :-D w końcu kawał chłopa no ba już koło od Mann'a sam wymieni :decayed: ale Panie Prezesie ja przepraszam ja niechcący nie wiem jak to się stało... pić nie piłem... jeno nie pamiętam już kiedy
-
B6 DIVISION
napisz do kolegi Mario on Ci wytłumaczy
-
B6 DIVISION
no to ja da wiecej jak bedzie OK Nie no nie przesadzajmy, za zadbany egzemplarz w pełnym s-line z quattro sporo więcej, myślę że okolice 28. Mówię tu o zadbanych autach niej jak większość allegrowych trupów no ale Wojtek pisze że tylko środkowy s-line no i średnio a 28 to wiesz high top no ale ja też chętnie bym swoją za 30k sprzedał
-
B6 DIVISION
napisz do kolegi Domin79 ten simcirymcim Ci wystruga
-
witam felgi 18 do audi a4b6
uuuuu 215 na 8 cali to chyba naciąg będzie trochu no nie... ??
-
B6 DIVISION
no nie z a6 c6 2005 wiec napewno nie po lifcie
-
B6 DIVISION
no tego właśnie nie wiem ale siedziały na a6 c6 aha i bardzo ważna rzecz właściciel mówi ze miedzy 90 a 120 czuć lekkie bicie.. nie wiem tylko czy to kwestia opon jakie miał czy wyważenia czy felg.. stad też cena do dogadania.. ale wydaje mi się ze w a6 c6 jakiś inny pierscien centrujący bedzie no nie.. ??
-
B6 DIVISION
22000-24000 albo jak co niektórzy cenia 18000
-
B6 DIVISION
ktoś może reflektuje są to pospadkowe 17cali brudne i zaniedbane
-
B6 DIVISION
- [B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
nie karmie już od 3 miechów No wiesz Ty co no nie ladnie to tak glodzić młodego - [B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line