Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

amaradaar

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez amaradaar

  1. Pany proszę jak mam ściszyć startowy DING albo końcowy jebud DONG i głośność startową bo za kazdym razem jak wsiądę do auta to jak jebsnie to no żesz ....
  2. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    hehe no w końcu kurka ---------- Post dopisany at 00:02 ---------- Poprzedni post napisany at 00:01 ---------- ps. mistrzostwa dogrywek
  3. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    8E0/8J0 864 203 http://s30.postimg.org/rfulgastp/image.jpg Wszystko ładnie pięknie tylko nie o to mi chodziło, potem wrzucę foto dokładnie http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-254/uchwyt-zakupy-bagaznika-267015/ o to to dzięki a da radę to gdzieś w avancie zamocować ? http://s14.postimg.org/gwrfguv9p/image.jpg w avantadorze to chyba jedynie do kanapy
  4. Super robota dziękuję dodaj te fotki i opis do tematu egra
  5. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    8E0/8J0 864 203 http://s30.postimg.org/rfulgastp/image.jpg Wszystko ładnie pięknie tylko nie o to mi chodziło, potem wrzucę foto dokładnie http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-254/uchwyt-zakupy-bagaznika-267015/
  6. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no da się czy się nie da ????
  7. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no ale basem to pozniej a nie jak rano zaspany wsiadam a tu tiiii duuuum i muza na pol full.. kużwa no nie mówcie ze sie nie da tego ustawic...
  8. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no ja miałem A i mofuł MCE F i bez lipy mi poszedł auto
  9. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ej Pany jak do jasnej anielski ustawic w navi głośność muzyki startową i przeklętą głasnośc połączenia telefonu z BT.. ba za kazdym razej jak mi jebsnie po uszach...
  10. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    aaa czyli do otwierania klapki
  11. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a czym one sie różnią od normalnych
  12. Fuckin PERFECT :slina::slina:
  13. moim skromnym zdaniem się nie da się tym przebiegu sprawdzic czy był cofany
  14. uuuu petardunia :decayed: wiela taka przyjemność świeżości oddechu
  15. dokładnie a generalnie są nawet zdania ze po zdjęciu aby nic nie piszczało wymienić wszystkie na nowe.. no ale to chyba trzeba mieć troszku pieniążków
  16. tutaj masz temat pamięci ale jest rysunek demontażu tapicerki http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-b7-instalacja-modulu-pamieci-ustawien-fotela-kierowcy-lusterek-107573/
  17. jeden łuk docinania nawet mi poszedł super ale drugi już słabiutko, a jakoś tak wyszło że nie wpadłem na pomysł że przecież można kupić łori Eeee Panie Ty mnie proszę powiedz jakie specyfiki używasz do czyszczenia plastików komory silnika
  18. a dziękuję bardzo chopaki mają lepsiejsze ale bardzo mi miło i jako że przy zmianie mechanizmu nie bardzo stare podszybie dałem rade zdemontować bez wad i powstało mini pękniecie długości 1cm... nadszedł czas na nóweczkie asso ponieważ gdyż musi być perfekt a bo ponieważ ostatniem czasem słyszałem marudzenie na docinaną obudowę tempomatu własnemi tema oto rękami no to niech już będzie moja strata nufka funkiel nie śmigana od Siemiana
  19. raz już czyściłem szlifowałem i smarowałem, tym razem zamiana na nowy Febi bo więcej szlifował nie będę
  20. przeeeeee kooooozak :kox:
  21. altacet.. dużo gram w piłkę i nie raz się konkretnie a to skręciło a to oberwało i zawsze altacetem smarowałem.. możesz też robić okłady z altacetem...
  22. Dzięki dzięki kurcze ja bym chciał swojego przeczyścić i też zamontować wsie nowe uszczelki ale za cholere nie wiem jakie trzeba mieć
  23. amaradaar odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    no to się pisze a nieeee noo to bardzo elegancko wypełniają na 1be

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.