Treść opublikowana przez amaradaar
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Pany proszę jak mam ściszyć startowy DING albo końcowy jebud DONG i głośność startową bo za kazdym razem jak wsiądę do auta to jak jebsnie to no żesz ....
-
B6 DIVISION
hehe no w końcu kurka ---------- Post dopisany at 00:02 ---------- Poprzedni post napisany at 00:01 ---------- ps. mistrzostwa dogrywek
-
B6 DIVISION
8E0/8J0 864 203 http://s30.postimg.org/rfulgastp/image.jpg Wszystko ładnie pięknie tylko nie o to mi chodziło, potem wrzucę foto dokładnie http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-254/uchwyt-zakupy-bagaznika-267015/ o to to dzięki a da radę to gdzieś w avancie zamocować ? http://s14.postimg.org/gwrfguv9p/image.jpg w avantadorze to chyba jedynie do kanapy
-
[B6 AVF] Moja czarna Perła A4
Super robota dziękuję dodaj te fotki i opis do tematu egra
-
B6 DIVISION
8E0/8J0 864 203 http://s30.postimg.org/rfulgastp/image.jpg Wszystko ładnie pięknie tylko nie o to mi chodziło, potem wrzucę foto dokładnie http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-254/uchwyt-zakupy-bagaznika-267015/
-
B6 DIVISION
no da się czy się nie da ????
-
B6 DIVISION
no ale basem to pozniej a nie jak rano zaspany wsiadam a tu tiiii duuuum i muza na pol full.. kużwa no nie mówcie ze sie nie da tego ustawic...
-
B6 DIVISION
no ja miałem A i mofuł MCE F i bez lipy mi poszedł auto
-
B6 DIVISION
Ej Pany jak do jasnej anielski ustawic w navi głośność muzyki startową i przeklętą głasnośc połączenia telefonu z BT.. ba za kazdym razej jak mi jebsnie po uszach...
-
B6 DIVISION
aaa czyli do otwierania klapki
-
B6 DIVISION
a czym one sie różnią od normalnych
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Fuckin PERFECT :slina::slina:
-
VAG-COM przebieg auta
moim skromnym zdaniem się nie da się tym przebiegu sprawdzic czy był cofany
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
a so to kuwa co to za gratisy suuu farciara
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
uuuu petardunia :decayed: wiela taka przyjemność świeżości oddechu
-
Jak ściągnąc "boczki drzwi" w a4 b7
dokładnie a generalnie są nawet zdania ze po zdjęciu aby nic nie piszczało wymienić wszystkie na nowe.. no ale to chyba trzeba mieć troszku pieniążków
-
Jak ściągnąc "boczki drzwi" w a4 b7
tutaj masz temat pamięci ale jest rysunek demontażu tapicerki http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-b7-instalacja-modulu-pamieci-ustawien-fotela-kierowcy-lusterek-107573/
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
jeden łuk docinania nawet mi poszedł super ale drugi już słabiutko, a jakoś tak wyszło że nie wpadłem na pomysł że przecież można kupić łori Eeee Panie Ty mnie proszę powiedz jakie specyfiki używasz do czyszczenia plastików komory silnika
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
a dziękuję bardzo chopaki mają lepsiejsze ale bardzo mi miło i jako że przy zmianie mechanizmu nie bardzo stare podszybie dałem rade zdemontować bez wad i powstało mini pękniecie długości 1cm... nadszedł czas na nóweczkie asso ponieważ gdyż musi być perfekt a bo ponieważ ostatniem czasem słyszałem marudzenie na docinaną obudowę tempomatu własnemi tema oto rękami no to niech już będzie moja strata nufka funkiel nie śmigana od Siemiana
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
raz już czyściłem szlifowałem i smarowałem, tym razem zamiana na nowy Febi bo więcej szlifował nie będę
-
Kolejny temat z serii "co to za felga"
daj zdjecie samej felgi...
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
przeeeeee kooooozak :kox:
-
Jaka Maść na konkretne stłuczenie?
altacet.. dużo gram w piłkę i nie raz się konkretnie a to skręciło a to oberwało i zawsze altacetem smarowałem.. możesz też robić okłady z altacetem...
-
[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]
Dzięki dzięki kurcze ja bym chciał swojego przeczyścić i też zamontować wsie nowe uszczelki ale za cholere nie wiem jakie trzeba mieć
-
[B6 AVF] by Edyta
no to się pisze a nieeee noo to bardzo elegancko wypełniają na 1be