Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

amaradaar

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez amaradaar

  1. ehhh jak za darmola 470
  2. no i jakiś porządny zestaw kluczy który muszę sobie sprawić na święta jak nic ---------- Post dopisany 21-12-2013 at 11:10 ---------- Poprzedni post napisany 19-12-2013 at 19:30 ---------- łooot i dziad moroz był tego lata trochu wcześniej i przytargał 12kg stali ---------- Post dopisany at 11:11 ---------- Poprzedni post napisany at 11:10 ----------
  3. amaradaar odpowiedział(a) na bongod temat w Audi A4 B6
    Edison też się bał
  4. łuuuu no ja niby mam ale ciasno cimno no ale ważne że ciepło i rezanka robić można
  5. Dziękuję jeszcze parę modzików trza pyknąć, a parę leży w garaża ale już rąk brakuje
  6. amaradaar odpowiedział(a) na bongod temat w Audi A4 B6
    nie czekaj tylko sam zrób skoro wymyślasz ....
  7. Bardzo bardzo Polecam ---------- Post dopisany at 22:19 ---------- Poprzedni post napisany at 22:18 ---------- Weź se ten kanał przekop, bo na schodach średnio się leżało Niech dobrze grzeje i mało kopci no się czepia noooo może jeszcze podgrzewane cooooo
  8. oooo Panie kuna już od pół roku leżało w garaża ale że było cieplutko to potem potem, no ale ostatnio parę razy dupka przymarzła więc czas nadszedł najwyższejszy
  9. miałem w golferze więc i tu było jak znalazł no i teraz tylko Cieszyć się ciepełkiem
  10. Lato poszło, zima przyszła, więc czas nadszedł na grzejniczek a zatem prezentuje W jak Webasto zarazem pragnę serdecznie podziękować Mario za genialne towarzystwo i mega pomoc
  11. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    5 - Przewód antenowy od modułu anteny do odbiornika radiowego ogrzewania postojowego ( avant ) Panowie numer proszę pilneee
  12. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ale masakrę zrobili... co to za felunek koła od wozu strażackiego
  13. tak mam takowe jak kupowałem dałem 299 i są naprawdę bardzo dobre
  14. no to trza było domknąć a nie taki wstyd a szczerze super furacz no i koniki
  15. cześć do czyszczenia egr potrzebyje te uszczelki?? 3CO 145 117F sztuk 2 N90 927 302 Oring uszczelniający EGR-dolot, sztuk 1 069 131 547D, sztuk 1 038 131 547 A - uszczelki łącznika EGR-kolektor spalinowy sztuk 2
  16. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a faktycznie dolot czyli powietrzunio ---------- Post dopisany at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany at 22:19 ---------- a to jaki numerek ma tam uszczelunia
  17. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dolot czyli rura miedzy intercoolerem a egr tak ?? no to ta 3CO 145 117F uszczelka jest włąsnie do tego prawda
  18. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie jestem 100% pewny numerów. 3CO 145 117F sztuk 2 N90 927 302 Oring uszczelniający EGR-dolot, 069 131 547D, 038 131 547 A - dwie uszczelki łącznika EGR-kolektor spalinowy Sam się szykuję do kolejnego czyszczenia EGRa zobaczymy jak wygląda po 20 tys bo zaczyna cieknąć na nowo Ostatnio się za to brałem przy zmianie oleju ale jest tam śruba do której ciężko się dostać a ja rok temu dowaliłem mocno i jest problem Cieknięcie mi tam aż tak bardzo nie przeszkadza bo wyrezałem kawałek blachy żeby mi tam nie leciało na plecionkę ale silnik za to brudny u mnie niby nie cieknie ale by trza wkońcu zajrzeć.. czyli 3CO 145 117F sztuk 2 N90 927 302 Oring uszczelniający EGR-dolot, sztuk 1 069 131 547D, sztuk 1 038 131 547 A - uszczelki łącznika EGR-kolektor spalinowy sztuk 2 łącznie 6 szt uszczelek??
  19. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dobra Dupeczki chciałbym się wziąć za przeczyszczenie EGR ale wiem ze trzeba sie wyposażyć w uszczelki.. możecie podać ich numery... i jakie to trze i ile..
  20. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no na moje z mini casko to nic nie skurasz bo to jedynie jakby w ciebie wpadli nie robiac szkody całkowitej i jakby przez Ciebie np Jeleń przebiegł
  21. oj tam zaraz zaraz, przeca czekałem dwa dni na siateczke ---------- Post dopisany at 21:31 ---------- Poprzedni post napisany at 21:30 ---------- Toć przecie mówił, że na tydzień no jo Wladi dwie pary majtasófff, t-shirt i heja
  22. ori ori 8E5861869
  23. no taki miałem pomyślunek.. może na przyszły sezon będzie bez napisiksa Wladymircu toć tam byś raptem dwie koszulki i jeansy wsadził
  24. już jestem mega fajna rzecz, w końcu nic nie latta do tego pod klapę bagażaja wpadła torba na waciki oo to to to mniej lub wiecej ta ka takata

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.