Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

amaradaar

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez amaradaar

  1. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    na all bez kw na forum z kw
  2. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tak z tylu
  3. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ssie przy RS4:slina: najlepiej RS4 z dokładeczka DTM
  4. ehe ehe tylko że UPS, klaps na dupe Ci się za to zasługuje, mam nadzieje że tym razem nikt nic nie kradł
  5. Piękna ta bestia ja bym może rej lingi w biel.. jakoś tak same fele mało, albo listy dolne
  6. no właśnie kurde został w pracy. wiedziałem już o 13 że zapomnę, taki zapierdziel miałem
  7. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    piękny skurczysyn
  8. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    panny tak na przyszłość to jest zderzak od s4 rs4 czy jakis dtm
  9. no jakże ty oglądał te zdjęcia zwróć uwagę na parę szczegółów a dziekuję dziekuję fajno że się podoba no jeszcze grille s4
  10. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    kuwa kto nie ma, a już nie wspomnę jak mi brakuje dobrego dzwięku na serduchu
  11. niech Ci Spanky zrobi lunch control
  12. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To oslona pod pilota. Sam pilot ma osobny nr no ale Bartek pisze Osłona z Pilotem wiem że pilot ma osobne numery
  13. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ale to to, to jest z pilotem ja chcę samą
  14. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nr masz w temacie o homelinku ale tylko z pilotem
  15. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie etka on-line gdzieś niedawno był temat ale w wyszukiwarce nie mogę odnaleźć albo poczebuje numer osłony słonecznej do pilota Homelink ale samej bez pilota
  16. halogenów brak ale to inna przykra historia skradzionych drl.... no gdybym nie miał chromowanych ramówek szyb to by była black version ale tak to szkoda obramówek no i luster szkoda ale za to jak wpadną zimówki made Black to będzie nice a no maluj maluj dzięki
  17. oj tam oj tam mararuderzy czasem lekka odmiana nie zaszkodzi a no mom
  18. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ahhh te baby
  19. no nie po to lusterka s4 montowałem żeby teraz chromy wywalać felunek pewno i by się przydał ale właśnie działam s-line 17" (paket winter) na zimę i raczej nie wejdę we większe bo na lato kupiłem nowe opony, przymuszony awarią i fantastycznym systemem awaryjnym made by audi nie no do zewnętrznego view wpadną jeszcze grille s4, btw... dolny już w drodze się coś nie podoba się ???
  20. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    hehe a ja z asso odbierałem tydzien temu nówki teraz robią czarne
  21. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    bry dzień
  22. no i zrobiło się ciemno ciemno czyli lampy wersja black dark
  23. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no w końcu udało mi się naprawić halogeny ala stroboskopy... jak ktoś zgadnie co było to w BT daje krate piwa
  24. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    pasażera mam.. potrzebuje kierowcy z uchwytami i tą przednia cześć, cały tył odbłyśnik można wyrzucić... Ja pier--ole i teraz zagadka zwykłe lampy mam na b6 czujnik zmierzchu, ale do tego mam dzienne na zwykłym automacie allegro.. założyłem sam H11 na wtyczki bo mi strzelał przekaźnik w automacie który jest podpięty pod ori instalacje halogenów... myślałem że strzela bo nie ma jednej lampy halogen i co.. jak załacza się lampy mijania mimo obu halogenów strzela mi automat... nie mam pojęcia co jest ... mistrzu od lamp mówi że nic nie ruszał... a wychodzi na to że to one robią chyba zakłocenie a halo działają mi jak kierunki.. Boże mój Bożę zabije się zaraz.....
  25. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nowe nie ori.. a jest jakaś różnica między halo b6/b7 ma ktoś numery halo b6 seryjne... da się kupić same przody szkła??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.