Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

amaradaar

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez amaradaar

  1. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    kur..a zajeba...na mać, wysłałem do roboty lampy i dwa halogeny przerobione na drl do szlifowania.. wróciło wszystko bez jednego zajeban..ego halogena.. w plecy robota drl i nowe uzywane halogeny 500zł wysyłak ups-em co robic, paczka przyszła caluska żadnych naruszeń... jasna ..k.. mać... cze,u ja zawsze muszę mieć pod górkę... czy da się kupić w aso same przody halogenów szkła..?? ---------- Post dopisany at 20:06 ---------- Poprzedni post napisany at 20:02 ---------- HALOGEN AUDI A4 (B7) 04-NOWY ORYGINAŁ. (3503829015) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. curfa ile kosztuja nowe halo w aso bo ja kur za 100zł wyczysciłem szkła a tu za 200 miaŁBYM NOWE...?? zaraz chyba wybuchne... no żesz....
  2. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nie ziewać tylko śpiewać
  3. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany kto montował homelink.... brak u mnie w słubku A ciemnobrązowej kostki....
  4. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dobry Dan
  5. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    weź mnie nie nerwuj joo
  6. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wywal to i tak nie dziala  Sent from my телефон jak kuwa nie działa, nie rań mnie zamontowałem sterownik w zderzak założyłem adaptera a ty mnie chcesz powiedzieć że nie działa... why??? Biggman tak tylko że to nie jest zdjęcie mojego... mój ma rogi już podrapane bo chciałem odlepić... i d*pa....
  7. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany jak kur...cze odkleić tą nalepkę ze słonecznika jest wżarta jak jasna cholera naruszyłem tylko narożniki podrapałem trochu i nic... rozpuszczalnika nie mogę użyć bo przecież zeżre mi słonecznik...
  8. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    przeca pisałem że nie będzie pasował tak hop hop
  9. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    mnie się wydaję więcej jak pewne że środek do żyda poszedł
  10. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    halo halo nikt nie zna numeru
  11. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany podajcie numer aso srub do przykrecania przedniego zderzaka pasa, te dwie duze fi 10 na torxa... Bo tak srednio mi te lebki wygladaja i wole kupic new..
  12. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mordo niewiem kiedy Cie ogarne:facepalm: hehe zapytaj wyrocznie :decayed:no pomału by czeba było
  13. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    gumowe jebadl... Mordo kiedy mogę do Ciebie podjechać żeby wytargać Wyświetlacz od RNS-A? moze byc i dziś Mordo a ja kiedy mogie podjechać z elektryką
  14. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    łooo dziękuję bardzo
  15. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panienki potrzebuje numer aso najmniejszych pinów żeńskich...
  16. jak miałem vaga starego nie mogłem przyuczyć kupiłem vcds-a i od razu śmigło miałem tak samo moim zdaniem to vin
  17. a ja bym na dzień dobry bezpiecznik od absu wyjął blaszki docisnął i psiknał wd-40 i tak samo od esp i nr 46 bodajże czy jakoś tak
  18. czytać jak czytać popróbić trzeba nie pogryzie
  19. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ulllla laaa no to ładnie przyglebił ale na progach zwalniających do bierdonki już nie pojedzie
  20. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    hehehe czasem czasem ciut poleci
  21. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a mnie gada że niedługo helikopter zrobię
  22. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no muszę do gwertego posłać swoje a to trochu potrwa a do pracy cza czym jeździć
  23. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    foch łoj tam łoj tam lepiej popytaj kto ma to Ci daruje
  24. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany kto ma zatem na wypożyczenie lampy przód, stawiam zgrzeweczkę bo truskawela dała plame
  25. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Truskawela pamnientasz o mienia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.