Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

amaradaar

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez amaradaar

  1. Bry dzień Pany listwy s4 przyszły i potrzebuję pomelować aaa stary lakiernik już nie ogarnia.. i potrzeba mi jakiegoś bardzo dobrego lakiernika, Toruń, ewentualnie Bydgoszcz lub okolice Torunia, tylko potrzebuje fachury a nie paprocha a może ktoś od nas lakieruje??
  2. a no moim zdaniem po to że nie na darmo w prawie są takie sformułowania jak napastnik i obrońca.. i rozumiem że puknął Cię autem w nogę to mogłeś go wyzwać jakby wyskoczył to wtedy byś poszedł w tany... moim zdaniem jest to bezpodstawne użycie przemocy... bo zapewne zanim Cię puknał to stał i czekał, a jeśli nie to wówczas my byśmy wyzywali go od ch... a Ciebie bronili. ale dość tematu, dobre w tym wszystkim że zachowałeś się na trzeźwo dobrze i dogadaliście się w temacie. ogólnie masz też racje z pochopnym osądzaniem, ale trza było ręce trzymać przy tyłku mam nadzieję że wszystko skończy się pozytywnie. pozdrawiam
  3. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dzień ten dobry
  4. ale znaczy się jakie cwaniactwo masz na myśli?? bo z tego co czytam to wychodzi jedynie, że to raczej ty przyniosłeś WSTYD naszemu klubowi... no i jeśli twoim zdaniem trochę za bardzo agresywnie nazywasz napaścią na drugiego człowieka, no to gratuluje, a co jeśli np złamał byś mu szczękę albo nie daj Boże miałby krwiaka i byś go zabił, a on dajmy na to miał roczne dziecko w domu...
  5. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bry dzień
  6. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    to ja wiem ale barwa będzie dupna
  7. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    u Mnie proszkowo 100zł od 18 kurde ja tu liczyłem że może 50zł z piaskowaniem całej pojadę w poniedziałek sie opytać a na jaki kolor chcesz malować te felunki no i pytanie jaki efekt chcesz uzyskać bo jesli taki jak ori to piaskowanie odpada albo chemicznie albo szkiełkowanie ---------- Post dopisany at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany at 22:40 ---------- władi ale jak to się ma do ledowego podświetlenia tablicy... trzeba ori z blenda tylko nie pamiętam jaka najlepiej pasi ale chyba a6 c6 ... ---------- Post dopisany at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany at 22:43 ---------- trzeba mniej wiecej 6-7 kabelków przypinować/dolutować a potem tylko odpalasz i śmiga
  8. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    czego się czepisza nie moja wina że za wolno odpisujesz a od kogo boxa szarpnąłeś ??
  9. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No i gitarra to kupuje jak mówisz że jest spoko:wink: tylko pamiętaj że od Woszu działa na zwykłym rns-e nie ledziaku, ps odrazu weż sobie do kametry cofania adapter, ja przynajmniej wziałem teraz musze kamerke dorwać od a6 c6 bodajże jeśli dobrze pamiętam ---------- Post dopisany at 15:12 ---------- Poprzedni post napisany at 15:11 ---------- eeee to bajera, i co od Woszu brałeś, a ten box przypomnij mi kto sprzedaje ??
  10. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    najtańszym kosztem musisz kupić unlocer i kabel od forumowego kolegi woszu i do tego antenę, zasilacz i tuner dvbt np wiwa Kurcze źle się wyraziłem wszystko już mam:banan: chodzi mi o sama antene jaka kupić? ja mam samą antenkę za 20zł działa spoko , chociaż można mocniejszą znaleźć ---------- Post dopisany at 14:07 ---------- Poprzedni post napisany at 14:06 ---------- powiem tak nawet u domina złapały kanały rezaj to co ja mam dobrze prawi tylko odrazu dokup sobie uzupełnienie czyli układzik do sterowania tunerem z pozycji radia... jakiś kolega forumowy to oferuje jako uzupełnienie systemu kolegi Woszu ps. ja mam zestaw od woszu, i antene dvbt okrągłą antena przyklejona na magnes w bagażniku do kanapy i odbiera kanały no a tuner wpisz wiwa dvbt turystyczny będzie na zapalniczkowe gniazdo ja dałem sobie dodatkowe gniazdo zapalniczkowe (napięcie po zapłonie) bo tuner ciagle zasysa prad, w schowek tam rozdzielacz na dwie zapalniczki i z tego zasilam tunera za schowkiem ukrytego i antenę
  11. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    eee ta twoja furmanka zaczyna przypominać ładne autko ps chłopaki i truskawa kto ma pożyczyć byle jakie lampy przednie żebym mógł swoje na przeróbki do gwertego wysłać ---------- Post dopisany at 15:50 ---------- Poprzedni post napisany at 15:47 ---------- a no rezany ze zwykłego, ale tak jak marcino pisze kwestia ceny i ewentualnych poprawek żeby to było jak trza, choć na twoim miejscu wolałbym nie rezany...
  12. nie nie 1.6 jak na a3 mułem samym w sobie nie jest ale spali tyle co 1.8 no a 1.8 jednakowoż lepiej pojedzie
  13. amaradaar odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    no który ją do B6D przyjął hę nie no nie no gratuluję i witam trochę jestem opóźniony ale wakacje miałem no nie co tam u Ciebie truskaweno ???
  14. 1.6 jest zupełnie nie opłacalne pali tyle samo co 1.8 i wcale nie mało 8L a jak żona ma Ciężką nogę to i 10 spali w mieście a osiągi dupowate więc jak już to 1.8.. i w sumie w T było by fajne ale żona o turbinę nie zadba, więc lepiej bez..
  15. mam dla Ciebie auto. Fiesta 1.4tdci 2002:whistling: kupilem żonie 2007 uważam że dobre autko, małe zwrotne, jaki dobry skręt ma, póki co jest git, ale zbyt krótko by coś mówić o wadach usterkach, ale ogólnie jest okey
  16. Wszystko tylko nie Bora psuje się na potęgę
  17. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Cześć Cieniaki ma ktos panel do podgrzewania tylnej kanapy ????
  18. prze kurna pięknie
  19. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bry dzień
  20. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chopaki dajcie numer aero twin na przód kpl??
  21. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  22. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a jeśli można za ile kupiłeś??
  23. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    czemu niestety?? 20000.... 15000.... nie znamy stanu samochodu ale jeśli dobrze wnioskuje po datach to skoro po pół roku sprzedajesz to chyba nie bardzo....
  24. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a w Baskiej Vodzie tam gdzie Ty byłeś leszczaku no ale dobrego czas zakończyć i w domku już
  25. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pozdrowienia z chorwacji leszczaki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.