Treść opublikowana przez amaradaar
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Bry dzień Pany listwy s4 przyszły i potrzebuję pomelować aaa stary lakiernik już nie ogarnia.. i potrzeba mi jakiegoś bardzo dobrego lakiernika, Toruń, ewentualnie Bydgoszcz lub okolice Torunia, tylko potrzebuje fachury a nie paprocha a może ktoś od nas lakieruje??
-
Kolejny Adulot do zabawy :)
a no moim zdaniem po to że nie na darmo w prawie są takie sformułowania jak napastnik i obrońca.. i rozumiem że puknął Cię autem w nogę to mogłeś go wyzwać jakby wyskoczył to wtedy byś poszedł w tany... moim zdaniem jest to bezpodstawne użycie przemocy... bo zapewne zanim Cię puknał to stał i czekał, a jeśli nie to wówczas my byśmy wyzywali go od ch... a Ciebie bronili. ale dość tematu, dobre w tym wszystkim że zachowałeś się na trzeźwo dobrze i dogadaliście się w temacie. ogólnie masz też racje z pochopnym osądzaniem, ale trza było ręce trzymać przy tyłku mam nadzieję że wszystko skończy się pozytywnie. pozdrawiam
- B6 DIVISION
-
Kolejny Adulot do zabawy :)
ale znaczy się jakie cwaniactwo masz na myśli?? bo z tego co czytam to wychodzi jedynie, że to raczej ty przyniosłeś WSTYD naszemu klubowi... no i jeśli twoim zdaniem trochę za bardzo agresywnie nazywasz napaścią na drugiego człowieka, no to gratuluje, a co jeśli np złamał byś mu szczękę albo nie daj Boże miałby krwiaka i byś go zabił, a on dajmy na to miał roczne dziecko w domu...
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
to ja wiem ale barwa będzie dupna
-
B6 DIVISION
u Mnie proszkowo 100zł od 18 kurde ja tu liczyłem że może 50zł z piaskowaniem całej pojadę w poniedziałek sie opytać a na jaki kolor chcesz malować te felunki no i pytanie jaki efekt chcesz uzyskać bo jesli taki jak ori to piaskowanie odpada albo chemicznie albo szkiełkowanie ---------- Post dopisany at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany at 22:40 ---------- władi ale jak to się ma do ledowego podświetlenia tablicy... trzeba ori z blenda tylko nie pamiętam jaka najlepiej pasi ale chyba a6 c6 ... ---------- Post dopisany at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany at 22:43 ---------- trzeba mniej wiecej 6-7 kabelków przypinować/dolutować a potem tylko odpalasz i śmiga
-
B6 DIVISION
czego się czepisza nie moja wina że za wolno odpisujesz a od kogo boxa szarpnąłeś ??
-
B6 DIVISION
No i gitarra to kupuje jak mówisz że jest spoko:wink: tylko pamiętaj że od Woszu działa na zwykłym rns-e nie ledziaku, ps odrazu weż sobie do kametry cofania adapter, ja przynajmniej wziałem teraz musze kamerke dorwać od a6 c6 bodajże jeśli dobrze pamiętam ---------- Post dopisany at 15:12 ---------- Poprzedni post napisany at 15:11 ---------- eeee to bajera, i co od Woszu brałeś, a ten box przypomnij mi kto sprzedaje ??
-
B6 DIVISION
najtańszym kosztem musisz kupić unlocer i kabel od forumowego kolegi woszu i do tego antenę, zasilacz i tuner dvbt np wiwa Kurcze źle się wyraziłem wszystko już mam:banan: chodzi mi o sama antene jaka kupić? ja mam samą antenkę za 20zł działa spoko , chociaż można mocniejszą znaleźć ---------- Post dopisany at 14:07 ---------- Poprzedni post napisany at 14:06 ---------- powiem tak nawet u domina złapały kanały rezaj to co ja mam dobrze prawi tylko odrazu dokup sobie uzupełnienie czyli układzik do sterowania tunerem z pozycji radia... jakiś kolega forumowy to oferuje jako uzupełnienie systemu kolegi Woszu ps. ja mam zestaw od woszu, i antene dvbt okrągłą antena przyklejona na magnes w bagażniku do kanapy i odbiera kanały no a tuner wpisz wiwa dvbt turystyczny będzie na zapalniczkowe gniazdo ja dałem sobie dodatkowe gniazdo zapalniczkowe (napięcie po zapłonie) bo tuner ciagle zasysa prad, w schowek tam rozdzielacz na dwie zapalniczki i z tego zasilam tunera za schowkiem ukrytego i antenę
-
B6 DIVISION
eee ta twoja furmanka zaczyna przypominać ładne autko ps chłopaki i truskawa kto ma pożyczyć byle jakie lampy przednie żebym mógł swoje na przeróbki do gwertego wysłać ---------- Post dopisany at 15:50 ---------- Poprzedni post napisany at 15:47 ---------- a no rezany ze zwykłego, ale tak jak marcino pisze kwestia ceny i ewentualnych poprawek żeby to było jak trza, choć na twoim miejscu wolałbym nie rezany...
-
Auto Dla Kobiety
nie nie 1.6 jak na a3 mułem samym w sobie nie jest ale spali tyle co 1.8 no a 1.8 jednakowoż lepiej pojedzie
-
[B6 AVF] by Edyta
no który ją do B6D przyjął hę nie no nie no gratuluję i witam trochę jestem opóźniony ale wakacje miałem no nie co tam u Ciebie truskaweno ???
-
Auto Dla Kobiety
1.6 jest zupełnie nie opłacalne pali tyle samo co 1.8 i wcale nie mało 8L a jak żona ma Ciężką nogę to i 10 spali w mieście a osiągi dupowate więc jak już to 1.8.. i w sumie w T było by fajne ale żona o turbinę nie zadba, więc lepiej bez..
-
Auto Dla Kobiety
mam dla Ciebie auto. Fiesta 1.4tdci 2002:whistling: kupilem żonie 2007 uważam że dobre autko, małe zwrotne, jaki dobry skręt ma, póki co jest git, ale zbyt krótko by coś mówić o wadach usterkach, ale ogólnie jest okey
-
Auto Dla Kobiety
Wszystko tylko nie Bora psuje się na potęgę
-
B6 DIVISION
Cześć Cieniaki ma ktos panel do podgrzewania tylnej kanapy ????
-
Wyrezane A4 - strasznie dziwny mod
prze kurna pięknie
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Chopaki dajcie numer aero twin na przód kpl??
-
B6 DIVISION
- B6 DIVISION
a jeśli można za ile kupiłeś??- B6 DIVISION
czemu niestety?? 20000.... 15000.... nie znamy stanu samochodu ale jeśli dobrze wnioskuje po datach to skoro po pół roku sprzedajesz to chyba nie bardzo....- B6 DIVISION
a w Baskiej Vodzie tam gdzie Ty byłeś leszczaku no ale dobrego czas zakończyć i w domku już- B6 DIVISION
Pozdrowienia z chorwacji leszczaki - B6 DIVISION