Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

amaradaar

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez amaradaar

  1. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  2. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    cześć ale wyszukaj nie działa a mnie padł akumulator a wiem ze jest temat jaki tylko jak znaleźć
  3. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Autko dla żony czy jak ps no i jak tam się podnosi maskę wkońcu jak wogóle chłopaki jest z tymi a2 bo się zastanawiam dla własnej żony
  4. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No miki jak chcesz to potrafisz, a widzisz kuna ja to nawet przywracanie systemu zrobiłem bo mówię co jest nie działa mi mozilla, a działała ---------- Post dopisany at 21:55 ---------- Poprzedni post napisany at 21:54 ---------- gnotsje nie łamiotsie najlepsze narzędzia na wszystko jo jo a do audi 15stki montuje chyba ty ,no chyba ze chcesz to z dafa moge ci opylic ooo takie z dafa dają rade 320/150/R13 chcesz eeee napewno jak mnie wycenisz to spadnę z krzesła więc wole bezzzz
  5. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    gnotsje nie łamiotsie najlepsze narzędzia na wszystko jo jo a do audi 15stki montuje chyba ty ,no chyba ze chcesz to z dafa moge ci opylic ooo takie z dafa dają rade 320/150/R13
  6. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    gnotsje nie łamiotsie najlepsze narzędzia na wszystko jo jo a do audi 15stki montuje
  7. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    powiem tak, na ta chwile jestem na zastrzykach...bedziemy w kontakcie bo raczej tyle zeby zrobic kodowanie to dam rade no to jak ty na zastrzykach na spota mnie nalepke przywieziesz hęęęę ?? ---------- Post dopisany at 12:41 ---------- Poprzedni post napisany at 12:38 ---------- Pannice? to zes mi dowalil czas oponki poszukac ehh do tego łożysko raka dostało na przedzie czy Pani czasem nie narzeka ja mam oponki nufki funkiel 13" reflektujesz no to siekierka młotek i łożysko jak nówka
  8. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam Pannice
  9. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Arturo najlepka b6d by się przydała
  10. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siema gandziarzu
  11. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    O żesz tyyy no żeby przemycać marihuanę w EGR to jeszcze nie widziałem
  12. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    hmmmm ale co to to znaczy lepiejjjj
  13. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    chyba 1,10 ale na gumach uszczelkach jest 1m...
  14. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no przeca mówię
  15. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jakim cudem możesz pamiętać jak się schlałeś na 18-stce jak zanieśli Cie do domu na rękach, a pijany chodziłeś jeszcze trzy dni co najwyżej pamiętasz jak miałeś tydzień kaca no to stu wspaniałych modów w audi i stu wspaniałych transakcji na yebayu mistrzu
  16. no to przesyłka z norweskim komandosem na tydzień i kota sąsiada masz z głowy jak i wszystkie inne koty w dzielni
  17. nuu baaa wiadomo że ważne można powiedzieć najważniejsze ale sama widzisz ps. wiesz że przyjęli mnie do b6d
  18. się chce ale wewnętrzne wołanie chodźmy coś wyrezać do garażu jest silniejsze ode mnie
  19. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a co ty tam wcisnąłeś do środka tweetera
  20. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dzieee tam na szaro go zrobili to teraz musi wymontować parę gratów żeby kolorek oddali bo to wszystko graty po klepaniu były
  21. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    za dużo klepał
  22. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    kumam kumam poszło na pw ---------- Post dopisany at 11:06 ---------- Poprzedni post napisany at 11:03 ---------- aż poszarzał ze smutku w dodatku obrażony na pw nie odpisuje
  23. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wiesz żona dobry materiał tylko ciężki do obróbki niczem diament może dlatego tak uwielbiają te kamloty Siemandero
  24. wpadnę, wpadnę tylko czasu muszę zapożyczyć tak ze dwa razy więcej
  25. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ahh te kobiety bez nich ciężko ale z nimi to już całkiem przerypane trzymajcie się uciekam coś wyrezać we śnie :decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.