Treść opublikowana przez amaradaar
-
B6 DIVISION
tak są metalowe zwykłe ale też jest jedna taka sama tylko dwa razy dłuższa, kiedyś chciałem w aso kupić nie mieli nie wiedzieli jaka to ma byc i ręce mi opadły
-
B6 DIVISION
S6 miały ledy w zderzaku a nie w lampach:hi: chodzi mi o to żeeee prosty Passsek a nie wygidajło
-
Cześć.Uszkodzono auto na parkingu.Brak sprawcy.
Nuuu Ba Panie po to masz AC żeby sobie wymieniać co chcesz jak się zepsuje tylko zniżki lecą warsztatową wyceną możesz jedynie pomachać rzeczoznawcy jak będzie odjeżdżał.. zgłaszasz telefonicznie umawiają Cie z rzeczoznawcą i przyjeżdża pod dom na oględziny lub firmę.. w jakiej masz ubezpieczalni...?? jak gotówkowo to będzie ciężko z wyceną żeby starczyło na naprawę.. jeśli chcesz tylko naprawić nic nie "odłożyć" dla siebie to daj bezgotówkowo do aso i nic Cię dalej nie obchodzi..
-
B6 DIVISION
ja bym brał od Gwerty jeszcze nikt nie złożył żadnego zażalenia a na soczewkach b8 i może zapodać ledy w pasku jak s6 na dole jako opcje
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
łoj tam łoj tam czepiasz się
-
B6 DIVISION
Dan zmierzysz tą klapeczkę, mam w garażu kalpke podłokietnika z urwanym uchem z tyłu ale za to zamknięcie całe tyle że od gulfa IV ale myślę że to to samo to bym Ci puscił smsem to gucio oki jutro pomierzam,bo dzisiaj Pasi mnie już też dziś nie chce się lecieć więc jutro czeking i jak pasi to wysyłam
-
B6 DIVISION
Dan zmierzysz tą klapeczkę, mam w garażu kalpke podłokietnika z urwanym uchem z tyłu ale za to zamknięcie całe tyle że od gulfa IV ale myślę że to to samo to bym Ci puscił smsem to gucio
-
A4 B6 - czarny sedan by Zimny75
Piękna sztuka działaj działaj lub nim zaczniesz szybko przeskocz na s4 bo później ciężko będzie Ci się rozstać
-
[B6 AKE] ReD Bicz / 19 Zoll / Full SetuP
składanie z pilota z domykaczy szyb czy przez Kfx-a czy jeszcze inny patent??
-
[B6 AKE] ReD Bicz / 19 Zoll / Full SetuP
wszystko dobrze lustra czarne dach czarny listwy drzwi czarne (przydałyby się s4) tylko czemu ten czerwony taki blady jakiś... co do felg pomalowane trochę lepiej, ale też mam zdanie że raczej nie ogarniają tematu
-
Nie działa climatronic A4 B6 1,8T
na pewno coś da jedyny problem czy nie będzie za drogo no ale daj do regeneracji tylko do kogoś komu się chce a wracając do mechaników którym jak nie pokażesz palcem co maja zrobić to wyszukaj na forum polecanych mechaników i zacznij jeździć do nich jeśli sama nie grzebiesz w autku
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
bardziej chodzi mi o złoty kolor do niebieskiego super albo czorne
-
[B6 AVF] by Edyta
zaraz tam na chama na krzywy ryj
-
B6 DIVISION
kuwa jak pół roku się walały od lewej do prawej to nic...a teraz jak poszły to pyta...
-
[B6 AVF] by Edyta
do końca nikt nie wie i oby nie było okazji sprawdzać ale Wojtek Edytka chciałaby od Ciebie fotele S-line B7 ---------- Post dopisany at 15:28 ---------- Poprzedni post napisany at 15:19 ---------- i nie tylko Marcin ten temat ostatnio jest poruszany nie mówię nie:wink: ja i wtedy bym Ci porezał ale jeszcze jestem w Augustowie po weselichu ale następnym razem bedzie wesoło i może mi Ziomka weźmiecie z Nowych Polaszek ha ha ha ty wiesz jakie tam są dziury kaniony normalnie w drodze :facepalm::facepalm: a tak poważnie to domin musi się zgodzić a nie my się tak tu umawiamy a on powie ni uja nie chce nas więcej jeeeee tam a na cholerę nam Dominika pozwolenie, jedynie najważniejsze żeby kratę browara zostawił koło altanki
-
jakie fele najładniejsze?
darugiee
-
B6 DIVISION
nie śpie juzzz nie śpie
-
[B6 AVF] by Edyta
no właśnie foty foty
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
do takiego furacza (kolor) tylko takie
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
hehe uuuu no to w łóżku własnym jutro nie pośpisz
-
B6 DIVISION
eeee a co to Urodziny cze imieninnny ?? w sumie wsio rawno tak czy siak wszystkiego naj Audiniejszego
-
B6 DIVISION
unieś koło na lewarku i pomachaj sprawdź czy są luzy ---------- Post dopisany at 12:57 ---------- Poprzedni post napisany at 12:55 ---------- A nie przegub?? przy większych prędkościach też by strilał Siema
-
B6 DIVISION
jak pisałem o STP duuużo dużo wcześniej to mnie olano a teraz doradzają noo