Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

amaradaar

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez amaradaar

  1. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    MMMMMMMaaalinaaa
  2. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    pewno że tak przeca między R8 a B6 to tylko parę małych nic nieznaczących różnic
  3. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    neee mam ale przejrzyj ich stronę na pewno jest dwa dni temu widziałem GETem : Audi A4 ---------- Post dopisany at 18:42 ---------- Poprzedni post napisany at 18:41 ---------- GETem : Korek zbiornika wyrwnawczego cieczy Audi R8 420121321
  4. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ołki dołki dziękuję
  5. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Długie 11-11,5cm szerokie 3-3,5cm super muchios gracjas ---------- Post dopisany at 12:21 ---------- Poprzedni post napisany at 12:21 ---------- z samiochodu czy listew ?? listewe
  6. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no to ruchy wujek masz jeszcze czas:polew: no ale jak tu się ruszać jak Wandej zapodaje takie foty i wszystko sztywnieje
  7. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ps. macie jakis patent na odklejenie tej starej taśmy.. masakra nożykiem podcinam po milimetrze i odklejam ale tak to do zimy nie skończę
  8. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no rozumiem ze tasma piankowa mam jeszcza ta co kleiliśmy odstatnio mate, tylko nie wiem czy ona dobra czy nie.... cenowo wydaje się że dobra bo za 1 metr 7zł ale to nie jest wyznacznik no wiem widziałem ile gratów ma przyszykowane , no i właśnie dlatego przyjeżdżam żeby miał Cię kto grabiami po pupie drapnąć
  9. amaradaar odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    czynnika może brakować
  10. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Donieeeek a Edyten Party to kiedy przyjeżdża może bym bujnął dupsko to by 7 pieczeniu na 4 ogniach upiekł ps. Panocki kochane Pomużcie mjenia, na jaką taśmę przylepić lotkę s-line, ale kupić w castoramie czy ołbi dołbi czy innym nie allegro.. bo przeca muszę zamontować a jutro święto
  11. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak ich później nie założyłeś, to niema się co dziwić zapomniał uszczelniaczy włożyć Nie mądruj hehe no jo zapomniałem kto mnie tera R8 przewiezie
  12. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Baaaa a mamusia mówiła "synek jak zlewasz ropę z koparki i Ci się rozleje to nie zbieraj prosto z piachu rękami do baniaka tylko przez sitko"
  13. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak ich później nie założyłeś, to niema się co dziwić zapomniał uszczelniaczy włożyć
  14. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A to nie Siemian miał korekcje 6.0 i czyścił STP i ogarnęło mu... czy to jednak nie będzie to samo?? albo ja źle kojarzę ---------- Post dopisany at 09:25 ---------- Poprzedni post napisany at 09:24 ---------- Marcino a tym r8 to kiedy można się przejechać
  15. że ledy serią ciśniesz to ja wiem no nowe fotelunie wsadziłeś masz pakieta slinera spokojnie jest jest czym się chwalić
  16. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    priviet
  17. dokładnie albo przelotówkę zamiast środkowego ponoć lepiej burczy
  18. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jutro, jak mi tam miara wejdzie.... wejdzie wejdzie ---------- Post dopisany at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany at 22:06 ---------- ja dam rade bez jaaaa jakbyśmy mieli rączki jak patyki to też bym dali rade
  19. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a mógłbyś mi przemierzyć nie chodzi mi o kąty mniej więcej gabaryton
  20. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany kto ma hamule od s4 ściśle chodzi mi o blaszki s4 potrzebuje pozanć ich wymiar
  21. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    hehe mam w zderzaku jak chcesz to za 450 i se kupie nową ale jak byłem u Wojtka_A4 to widziałem że mu leżeć na stole
  22. pewnie że przerobi tylko nie wiem jak rozwiązanie wewnątrz środkowego żeby się nie okazało że potem tylko z jednej rurki Ci dymek pójdzie więc tylko upewnij go by sprawdził
  23. hehe jaki znów, dopiero, Pixuś TY się lepiej pochwal swoimi modami eee bo Ty Maniek to masz kolor banan czy jak mu tam i dlatego no i pewno szukasz w pełnej elektryce bo masz takie naleśniki, a z tym to i sam Wojtek ma problem no chyba że dziabniesz Recarosy od raz i już Edytka, Młody chyba wczoraj za dużo ginu z tonikiem wstrząśniętego niewzmieszanego chlapnął
  24. wiesz wszystko zależy od rangi tłumikarza mi tigiem diwe końcówki ultera wspawali za 90zł a pewnie u henia za 50 by dało radę co to za pojedyńczy jakiś dziwny będzie pasowało tylko dwie rurki nie pasują reszte jakby co podgrzeja i dogną
  25. no jeśli dajesz do tłumikarza to już wszystko jedno wygnie jak trzeba, ale tak dwie rurki nie banglają i wygięty w tą samą stronę tylko odwórcony

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.