Treść opublikowana przez amaradaar
-
B6 DIVISION
MMMMMMMaaalinaaa
-
B6 DIVISION
pewno że tak przeca między R8 a B6 to tylko parę małych nic nieznaczących różnic
-
B6 DIVISION
neee mam ale przejrzyj ich stronę na pewno jest dwa dni temu widziałem GETem : Audi A4 ---------- Post dopisany at 18:42 ---------- Poprzedni post napisany at 18:41 ---------- GETem : Korek zbiornika wyrwnawczego cieczy Audi R8 420121321
-
B6 DIVISION
ołki dołki dziękuję
-
B6 DIVISION
Długie 11-11,5cm szerokie 3-3,5cm super muchios gracjas ---------- Post dopisany at 12:21 ---------- Poprzedni post napisany at 12:21 ---------- z samiochodu czy listew ?? listewe
-
B6 DIVISION
no to ruchy wujek masz jeszcze czas:polew: no ale jak tu się ruszać jak Wandej zapodaje takie foty i wszystko sztywnieje
-
B6 DIVISION
ps. macie jakis patent na odklejenie tej starej taśmy.. masakra nożykiem podcinam po milimetrze i odklejam ale tak to do zimy nie skończę
-
B6 DIVISION
no rozumiem ze tasma piankowa mam jeszcza ta co kleiliśmy odstatnio mate, tylko nie wiem czy ona dobra czy nie.... cenowo wydaje się że dobra bo za 1 metr 7zł ale to nie jest wyznacznik no wiem widziałem ile gratów ma przyszykowane , no i właśnie dlatego przyjeżdżam żeby miał Cię kto grabiami po pupie drapnąć
-
klima nie działa
czynnika może brakować
-
B6 DIVISION
Donieeeek a Edyten Party to kiedy przyjeżdża może bym bujnął dupsko to by 7 pieczeniu na 4 ogniach upiekł ps. Panocki kochane Pomużcie mjenia, na jaką taśmę przylepić lotkę s-line, ale kupić w castoramie czy ołbi dołbi czy innym nie allegro.. bo przeca muszę zamontować a jutro święto
-
B6 DIVISION
Jak ich później nie założyłeś, to niema się co dziwić zapomniał uszczelniaczy włożyć Nie mądruj hehe no jo zapomniałem kto mnie tera R8 przewiezie
-
B6 DIVISION
Baaaa a mamusia mówiła "synek jak zlewasz ropę z koparki i Ci się rozleje to nie zbieraj prosto z piachu rękami do baniaka tylko przez sitko"
-
B6 DIVISION
Jak ich później nie założyłeś, to niema się co dziwić zapomniał uszczelniaczy włożyć
-
B6 DIVISION
A to nie Siemian miał korekcje 6.0 i czyścił STP i ogarnęło mu... czy to jednak nie będzie to samo?? albo ja źle kojarzę ---------- Post dopisany at 09:25 ---------- Poprzedni post napisany at 09:24 ---------- Marcino a tym r8 to kiedy można się przejechać
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
że ledy serią ciśniesz to ja wiem no nowe fotelunie wsadziłeś masz pakieta slinera spokojnie jest jest czym się chwalić
- B6 DIVISION
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
dokładnie albo przelotówkę zamiast środkowego ponoć lepiej burczy
-
B6 DIVISION
Jutro, jak mi tam miara wejdzie.... wejdzie wejdzie ---------- Post dopisany at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany at 22:06 ---------- ja dam rade bez jaaaa jakbyśmy mieli rączki jak patyki to też bym dali rade
-
B6 DIVISION
a mógłbyś mi przemierzyć nie chodzi mi o kąty mniej więcej gabaryton
-
B6 DIVISION
Pany kto ma hamule od s4 ściśle chodzi mi o blaszki s4 potrzebuje pozanć ich wymiar
-
B6 DIVISION
hehe mam w zderzaku jak chcesz to za 450 i se kupie nową ale jak byłem u Wojtka_A4 to widziałem że mu leżeć na stole
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
pewnie że przerobi tylko nie wiem jak rozwiązanie wewnątrz środkowego żeby się nie okazało że potem tylko z jednej rurki Ci dymek pójdzie więc tylko upewnij go by sprawdził
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
hehe jaki znów, dopiero, Pixuś TY się lepiej pochwal swoimi modami eee bo Ty Maniek to masz kolor banan czy jak mu tam i dlatego no i pewno szukasz w pełnej elektryce bo masz takie naleśniki, a z tym to i sam Wojtek ma problem no chyba że dziabniesz Recarosy od raz i już Edytka, Młody chyba wczoraj za dużo ginu z tonikiem wstrząśniętego niewzmieszanego chlapnął
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
wiesz wszystko zależy od rangi tłumikarza mi tigiem diwe końcówki ultera wspawali za 90zł a pewnie u henia za 50 by dało radę co to za pojedyńczy jakiś dziwny będzie pasowało tylko dwie rurki nie pasują reszte jakby co podgrzeja i dogną
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
no jeśli dajesz do tłumikarza to już wszystko jedno wygnie jak trzeba, ale tak dwie rurki nie banglają i wygięty w tą samą stronę tylko odwórcony