Treść opublikowana przez amaradaar
-
B6 DIVISION
no baa wszyscy znamy no co ty tam tyle czasu siedzisz w tym garażu no i znów coś już dokładać no chodź już na ten obiad bo znów zimny i po co ja się staram i go robię itd itp... a ile to kosztowało no ba przecież że 50 zł zwariowałeś ile ja bym rzeczy za to miała, i teraz słynne powiedzenie "Boże pamiętaj dopilnować by w razie mojej śmierci, moja żona nie sprzedała modów za tyle za ile jej mówiłem że kupiłem" :kox:
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
pewno że z Torunia więc jutro Cie ścigam po Bydzi o najlepke rozumiem rozumiem na spota mnie trza... tylko ja tak sama to się boje
-
B6 DIVISION
no cóż żonę już mam (znaczy marudera anty audi) bo przecież rezanie to zło konieczne nie mam jeszcze bobasów więc mam audi :decayed: no to co na pw napisz co i jak a tym razem uciekawszym bo rano wstać trzeba i Arturo o nalepkę ścigać b6d
-
B6 DIVISION
ale że kompletun z kabelunem blenda i kamerunią no to na co czekać tylko ja wolę jakieś złociszony przelać bo nie mam funcioracha
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
aaaa dziękuję bardzo choć do twojej rakiety mi daleko
-
B6 DIVISION
przełogromna bo posłuchałem waszego słowa mam nadzieję żem dobrzem zrobił
-
B6 DIVISION
no popa odrazu widać że nie odwiedza wątku już zdjęte będzie jakaś kara za nie odwiedzanie ino nie wiem jeszcze jaka ---------- Post dopisany at 23:05 ---------- Poprzedni post napisany at 23:04 ---------- dziękuję jeszcze parę gracików leży w garażejros tylko czasu mało mało no i dziękuję wszystkim za przyjęcie ps wiem ze do was mistrzów brakuje mi dużo ale co zrobić staram się :oklasky::oklasky: tak trzymaj i najważniejsze że idziesz w dobrym kierunku idę w stronę słońca Miki mistrzu yebaya a znalazłbyś mnie tam kamerkę ori i blendę
-
B6 DIVISION
dziękuję jeszcze parę gracików leży w garażejros tylko czasu mało mało no i dziękuję wszystkim za przyjęcie ps wiem ze do was mistrzów brakuje mi dużo ale co zrobić staram się
-
B6 DIVISION
hmmm no pewno po slubku a wpada Ci tam gdzie masz kompa, sprawdz czy nie masz zalanego dziada....
-
B6 DIVISION
no ale to i od a6 podchodzą no i myślałem że przedewszystkiem tańsze i dlatego a no to podaj numerki tych osłon bo ja też bym zachciał
-
B6 DIVISION
sporo tańsze?? ---------- Post dopisany at 09:49 ---------- Poprzedni post napisany at 09:23 ---------- http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-wymiana-p-ynu-wspomagania-143351/ Dziękuję!
-
B6 DIVISION
Nauczony doświadczeniem odpowiadam... dobry wybór (między AM a ori wbrew powszechnej opinii jest jednak różnica). Mówisz z doświadczenia? Bo szczerze wątpię żeby wahacze kupione dzisiaj w ASO były tak dobre jak w 2004r na linii montażowej w Ingolstadt. ---------- Post dopisany at 22:54 ---------- Poprzedni post napisany at 22:53 ---------- Identyczne, tylko inny napis a numer jaki mają
-
B6 DIVISION
hę?? a jak wyglądają pasują wogólęęę
-
B6 DIVISION
dlatego u siebie mam zwykły znaczek audi Można sobie tłumaczyć - przecież to hamulce od S to blaszka może być. Więc jak body zakładacie z Sy to też można pizgać emblemat Tyle, że na skrzyżowaniu nadal będzie kle-kle-kle-kle... kle kle kle kle booooom szakalaka
-
B6 DIVISION
Bartuś spokojnie jeszcze będziesz zadowolony mam trochu swój pomysł na te blaszki
-
B6 DIVISION
ee Marcino to jak będziesz tam brał za 150 kpl u siebie to weź i dla mnie
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Pany potrzeba pomocy, z góry mówię że szukałem tylko 15minut, ale nie mam dziś dnia... chciałbym wymienić płyn wspomagania na nowy, nie wiem ani gdzie pompa ani jak odpowietrzyć ani jaki płyn użyć prócz zielony mineral... ani jak wymienić czy spuścić całość jeśli tak to gdzie... sto pytań do z góry przepraszam za niedouczenie
-
B6 DIVISION
nie śpimy lecimy
-
[B6 AVF] S-line
no bo wiesz jednak zewnętrzny pakiet s-line robi różnice ten z grudzien 2004 żeby nie było znów kłotni
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
i jak?? bo jak dla mnie mega różnica
-
B6 DIVISION
- [B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
oj tam oj tam przecież nie mogę być od Was i Dońka we wszystkim lepszy ---------- Post dopisany at 20:45 ---------- Poprzedni post napisany at 20:43 ---------- a wycieraczke Q5 też masz w serii bo ja mam na trunku wpadło wcześniej ale nie miałem ładnego zdjęcia i nadal nie mam ale jako że fikacie to mata- [B6 AVF] S-line
no cóż przydałoby się oprócz felg założyć zderzaki listwy no i dwururkę, no a w środku to już inna bajka dużo by można pytanie ile chcesz bezawaryjności i frajdy z rajdy- B6 DIVISION
- [B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line