Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

amaradaar

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez amaradaar

  1. pewnie że nie ale jak będę sprzedawał autko to wylatuje rns-e i żeby nie było kupiłem panel z mała navi i będzie śmigać jak nowa
  2. chcieć znaczy móc
  3. amaradaar odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    podam Ci adress Wojtek_A4
  4. czyli piękny masz ten środek
  5. amaradaar odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    hehe no to jak zewnętrzne to odrazu ssssatynka no nie Paniom do twarzy w sssssatynie
  6. amaradaar odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    to czego tam jeszcze brakuje
  7. amaradaar odpowiedział(a) na Perez temat w 1.9TDI
    AVF po sofie w mieszanym mam 7L z 40% miasto 60% trasa, na oponkach 235/17 więc te 9 jest do zrobienia
  8. a widzisz a się zastanawiałem czy by nie odkleić folii i teraz nie wiem co robić bo jednak rozpoznawalny no i jest fotele B7 grzane wiadomo chciałoby się w pełnej elektryce pamięci itp.. ale skąd jak sam Wojtek takich dla Siebie nie może dorwać... btw Dzięki Wojtek przy okazji fotki podświetlenie czerwień przestrzeni nóg Środeczek na chwilę obecną
  9. Zegarek męski Casio BEM-506CL-1A Beside (3242842557) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  10. hej kurcze no jak oświetlenie identyko i plastik identyko to myszę chyba zakupić powiedz mi tylko on jest z prawej strony, zaznaczałeś że chcesz przycisk na prawą stronę konsoli ?? bo z tego co mi się wydaje lewy środkowy i prawy są od siebie inne bo skrajne mają zaokrąglenia na zewnątrz tak??
  11. a no mijaliśmy mijaliśmy też zwróciłem uwagę na Ciebie, rzuca się w oczy ta twoja maszyneria do Wojtka leciałem po fotele s-line b7
  12. no pewnie że tak uważam tak samo vag event to przede wszystkim glebaaa, a czasami autka mają coś więcej jako dodatek ale bez ostrej gleby nie podchodź
  13. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    fajne
  14. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a nee Panocku to je tak że niby widoć że dzioło ale nikt nie znaloz odwagi by sprowdzoć
  15. najpierw zmierz czy jest napięcie podstawa..
  16. wymienić panel kierowcy, albo rozebrać wyczyścić, albo psiknąć Wurthem (ale pomoże na chwilę), dla pewności sprawdźcie wiązkę kabli między drzwiami kierowcy a słupkiem A
  17. Śliczna ta bestia no a nie trzeba zamienić kostki ja musiałem podmienić no i w asso kupiłem nie była jakoś strasznie droga choć jak za kawałek plastiku to wiadomo ale co zrobic co to za lampy masz na tyle??
  18. nie kombinuj, jedź do gumiarza te mu zostaw w rozliczeniu a weź 225/35/19 i będziesz miał już odstępy i jak nie starczy to jeszcze jakiś mały dystans i już
  19. s4 :naughty: ---------- Post dopisany at 17:46 ---------- Poprzedni post napisany at 17:45 ---------- no i czorne
  20. tak w aso ale nie znam numeru
  21. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Świetny ten lakier - S-a powinna być w tych barwach ---------- Post dopisany at 22:32 ---------- Poprzedni post napisany at 22:32 ---------- No i fota obowiązkowo do kalendarza. popieram do kalendarza zgłoś
  22. Przedni kolorek tylko ja bym tu widział jakieś czarne alloys ewentualnie z czerwonym rantem czy innym dodatkiem no a bixy (czyt. czarny środek) ależ owszem czemu nie
  23. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a to to ja wiem... ale zobaczysz jak będzie wyglądać zresztą u paru klubowiczów widziałem tak wyrezane w a4 .. ale wiadomo thalia to nie a4 znacie może jakieś sprawdzone przekaźniki na allegro albo automaty to LED;ów tak żebym te ledy podłączył ? na zasadzie ze włączam zapłon i sa LEDy a jak włączam pozycyjne to LEDY off ... jak chcesz robić ringi to może diodowe RINGI SMD BMW E46 2D 4D 5D SUPER JASNE DRL JAFRA (3259692424) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  24. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    eeee Ten Doniek to ma jednak Łeb jak sklep

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.