Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaki zegarek dla mężczyzny ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Kto teraz "jaka firma" robi solidne i przystępnie cenowo zegarki ?

Kiedyś miałem Casio MTP-1123, byłem z niego megazadowolony... bransoleta nie ciągnęła włosów... podświetlany był spód tarczy... zegarek prosty bez udziwnień.. Niestety mechanizm analogowy powiedział :papa: i nie ma części...

Później (2010) dorwałem też zegarek Casio (modelu nie pamiętam) ale to już nie było to...

Teraz myślałem nad Atlantic'kiem.

Cena tak do 400PLN.

Opublikowano

kolego podałeś link do forum gdzie rządzi " kłalita" i w kwestii zegarka do 400 zł niewiele ktoś pomoże..

Cabanmat .. musisz zadać sobie pytanie co chcesz ..

- zegarek kwarcowy, mechaniczny czy automatyczny ?

- używany czy nowy ?

- pilot, diver, garnitur, sportowy czy jakiś vintage ?

- jaka średnica nadgarstka ?

- pasek czy bransoleta ?

- jaka średnica koperty bez koronki ?

Za 400 zł kupisz dobry zegarek chińskiej firmy, nawet z automatycznym mechanizmem, wykonany z dobrych materiałów. Możesz kupić też używanego " noworuska " ( Poljot, Vostok ) w dobrym stanie.

Opublikowano
  • Autor

zegarek-casio-mtp-1123.jpg

Coś na tel styl... ważne aby bransoleta nie ciągnęła włosów i żeby miał illuminator (podświetlaną tarczę)

Opublikowano

popraw tego byka w tytule...:hi:

Opublikowano

Swatch Swiss :)

Opublikowano

Adriatica - Naręczne - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Do wyboru do koloru..

Fajny Bisset z kalendarzem..

MĘSKI ZEGAREK SZWAJCARSKI BISSET BSPC71 KALENDARZ (3250321565) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Co do tej kwoty kupisz to Casio, Timex, Bisset, Adriatica, Seiko ew. J. Springs , Lorus, dołożysz stówkę to i Orienta wyhaczysz

Opublikowano

cabanmat - jak napisał Reggi określ się najpierw, czego oczekujesz po zegarku:wink: bo po dwóch wytycznych, które podałeś wyżej to ciężko. Za 400PLN wybrał bym coś z niskiej półki SEIKO, Orient, lub Casio - bardzo solidne Japończyki, które posłużą długo, o ile będziesz o nie dbał.

Nie wiem, czy ten illuminator jest dla Ciebie priorytetem, ale wolał bym coś z dobrą lumą na wskazówkach i indeksach, bo zegarek pseudo EDC, jaki pokazałeś z illuminatorem wygląda lekko bazarowo :thumbdown:

Podaj no trochę suchych preferencji, obwód nadgarstka, itp. Do czego ten zegarek będziesz nosił, czy masz to zwyczajnie w nosie i nie przykładasz uwagi:decayed: (np nosisz G-Shock'a do gajeru)

Opublikowano

Wydaje mi się , że to ma być po prostu czasomierz ..bez zbędnego spuszczania się nad dizajnem :wink:

Opublikowano

A tak na marginesie, Klub Miłośników Zegarów i Zegarków - od siebie polecam, bo można się naprawdę wypaczyć i dużo dowiedzieć :kox:

E tam kłalita - pomogą i w kwestiach niższych cen :wink:

Opublikowano

na co dzień Diesel 1273

dz1273-b.jpg

do garniaka : Festina 16573

festina-16573-1.jpg

obydwa w granicach 500 - 600 pln za sztukę .

Opublikowano
A tak na marginesie, Klub Miłośników Zegarów i Zegarków - od siebie polecam, bo można się naprawdę wypaczyć i dużo dowiedzieć :kox:

E tam kłalita - pomogą i w kwestiach niższych cen :wink:

Wolę ChinaWatches :wink: dobry klimat i nikt się nie unosi jak zobaczy chiński zegar ze skrupulatnie podrobionym werkiem :grin:

Wszelkie Diesle i Fossile bym sobie darował bo to zegarki " modowe"..jak otworzyłem swojego Fossila to śmiałem się a z pół godziny z " mechanizmu".. płacisz tak na prawdę za skórzany pasek i ładną stylizację koperty ( mój Fossil kosztował ponad 500 zł..teraz wolałbym dołożyć i kupić sobie Komandirskiego w kwarcu ) .

Opublikowano
  • Autor

Szukam coś dla siebie, 20 lat, ważną dla mnie opcją jest podświetlana tarcza i żeby bransoleta nie ciągnęła włosów... :good:

Opublikowano

Lorus

Opublikowano
  • Autor

Lorus jest Made in China ?:eusathink:

Ale nawet nie głupie te Lorusy... nawet mi się podobają :thumbup1:

Ale jak są Made in China to odpada...:thumbdown:

Np. celowałbym w ten model ale z tego co widzę nie ma podświetlenia ?

LORUS RT399AX9 E-ARTTIME 2L GW PL ZIBI +KUBEK (3203373353) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Kurde żeby miał podświetlenie i ja go biore :decayed:

Opublikowano
Adriatica - Naręczne - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Do wyboru do koloru..

Fajny Bisset z kalendarzem..

MĘSKI ZEGAREK SZWAJCARSKI BISSET BSPC71 KALENDARZ (3250321565) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Co do tej kwoty kupisz to Casio, Timex, Bisset, Adriatica, Seiko ew. J. Springs , Lorus, dołożysz stówkę to i Orienta wyhaczysz

fajny jest, dobrze że tu zajrzałem :wink:

Opublikowano
  • Autor

Elegant.

Opublikowano

Jak miałem te 20 lat to nosiłem adriatice. Mam go dalej w szufladzie. Leży sobie spokojnie..

zdj_cie155.jpg

Zdjęcie robiłem kalkulatorem teraz.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.