Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaki zegarek dla mężczyzny ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Adriatica śliczna :slina: co do średnicy to nie wiem poszukaj sobie na sieci :grin::wink:

Opublikowano

Remik

Te citki całkiem spoko , tylko za dużo mają nawalone na bezelu i tarczy :wink:

Wiem maja nawalone... ale nie bez powodu :cheesy:to nie sa malowane kreski dla picu :wink: zobacz...

i pelne 0 pod stoper :wink:

Citizen Skyhawk Titanium Eco-Drive - YouTube

nie ma baterii a czas ustawia laczac sie z zegarem atomowym :whistling: wiec jest bardzoooo dokladny :decayed:

...mam jeszcze Festine i Diesel ale rowniez pod gajer sie nie nadaja :grin: mnie to nie przeszkadza bo bardzo rzadko go zakladam :decayed:

2013_05_30_4032.jpg 2013_05_30_4033.jpg 2013_05_30_4046.jpg

...tak jak Ty pozbylem sie paru sztuk wczesniej bo przestaly mnie " krecic " :decayed: ale rowniez sie rozgladam i moze cos wybiore bardziej subtelnego :wink: po ten gajer :grin:

Festina idzie chyba tez... bo od 4 lat byla uzywana moze 3 razy :polew:

ps. Ciekawy masz zestaw a Fossil to byl moj pierwszy " markowy zegarek " pamietam, ze bylem zadowolony :thumbup1: heh to bylo 18 lat temu... cholera ale ten CZAS leci :whistling::grin:

Opublikowano

Ja wiem, że te podziałki to nie dla lipy..ale tak szczerze mówiąc czy ktokolwiek używa tego na co dzień ? :decayed:

U mnie min co musi mieć zegarek to data.. jak ładny multikalendarz to też fajnie, ale w większości to strasznie mają ponawalane na tych tarczach :wink:

Aktualnie mam na oku takie dwa fajne.. noworuskie :decayed:

Opublikowano

mam ale nie noszę, znajomy ostatnio kupił za naście tysięcy breitlinga i ja osobiście nie rozumiem po kiego grzyba komu taki drogi zegarek ? Czy to problem z dowartościowywaniem się drogimi gadżetami czy jakie kredki ?:decayed:

Opublikowano

kto wie pewnie pasja... :wink: a jak ktos przy grubszej kasie to moze ja realizowac na " wyzszym poziomie " :decayed:

mnie osobiscie nie stac na takie cacko... moze kiedys :grin:

Lukasz masz racje, " kreski " nie sa az tak istotne w zyciu codziennym... ale ja lubie mniej subtelne sikory :decayed:

Typ raczej chrono :wink: ... i wszystkie Navi/Skyhawki od Citizena maja na tarczy " nawalone " :decayed: - skyhawk - LuxTime - Sklep z zegarkami Tag Heuer, Seiko, Hamilton, Citizen, Doxa i.in

Co tam wypatrzyles ?

Opublikowano
  • Autor

Taaa... niska klasa społeczna kupuje zegarki po kilkadziesiąt złoty, średnia klasa po kilka set złoty, a wyższa warstwa społeczna bawią za po kilka tysięcy za zegarek.

Dla nich to coś normalnego pójść i kupić cykora za 20koła.

To tak jak biedny spostrzega jak klasa średnia idzie i kupi Casio za 500zł, i myśli jak można wydać pół koła za sikora :thumbup1:

Opublikowano

takie zycie... :decayed: dlatego lepiej mniej marudzic / zazdroscic siedzac w fotelu :beach:

ruszyc glowa ta wlasciwa :decayed: i moze nie od razu ale za pare lat bedzie lepszy efekt finansowy $ :wink:

Opublikowano

Co tam wypatrzyles ?

A gniecie mnie na Vostok Europe.. ale Anchar za duży, Ekranoplan za duży..Rocket jakoś mnie nie przekonuje. W większości mam piloty, ale kupiłbym sobie jakiegoś diver-style..coś ze stalową kopertą, śmiałą tarczą i tak żeby można było albo gumę założyć albo grube NATO :wink:

mam ale nie noszę, znajomy ostatnio kupił za naście tysięcy breitlinga i ja osobiście nie rozumiem po kiego grzyba komu taki drogi zegarek ? Czy to problem z dowartościowywaniem się drogimi gadżetami czy jakie kredki ?:decayed:

Jak się ma dobre auto, ładny dom i do szczęścia brakuje tylko fajnego zegara to ja to rozumiem..( aczkolwiek mam dzieciątki lepszych pomysłów na wydanie 20 koła na zegarki :decayed: ) ..ale jak koleś zbiera pół życia i odmawia sobie większości przyjemności żeby kupić taki zegarek to dla mnie jest z lekka zwalone.

Zegarki zegarkami..ale cała zajawka rozwarstwia się na inne głupoty jak customowe klamry czy paski :kox:

20110611289.jpg

Opublikowano

Staruszek wystawiał kilka swoich robót na kmziz ostatnio:wink: Koszty paska nandmade z Jego klamerkami (również ręczna robota) to okolice 400PLN, więc na pewno nie dla każdego:decayed:

Ja choruję na kilka pozycji, które muszą w końcu zagościć na łapce:

1. Longines Legend Diver - za piękno w prostocie i klasyce

0e6152af498f52c9ac487f03f25e1a9c.jpg&maxwidth=220

2. Omega Seamaster Professional

DSC_0584.jpg

3. Tag Heuer Monaco - ale to marzenie ściętej głowy, chyba, że trafi się okazja życiowa:decayed:

Monaco_Calibre12McQueen.jpg

I jeszcze kilka pozycji by się znalazło:decayed: Ale to już na ZUS musiał bym nie płacić a ciułać do skarpety :grin:

Opublikowano

Zegarków modeli i marek jest tyle że ciężko coś doradzić, to raczej kwestia gustu i niestety zasobności portfela.

Moimi faworytami są Tag Heuer i Breitling, ale jest też Oris no i Constantine za jakiś czas

IMG_0844.jpg

Ja polecam Festinę w rozsądnych pieniądzach ale tak jak mówiłem kwestia indywidualnych preferencji

a na sportowo

20130601_172309.jpg

Opublikowano

Fajna kolekcja :kox: cholera musze sobie sprawic takie pudelko :decayed: bo zegary walaja sie po stolach :grin:

Opublikowano
Fajna kolekcja :kox: cholera musze sobie sprawic takie pudelko :decayed: bo zegary walaja sie po stolach :grin:

No pudełko dostałem od żony na gwiazdkę bo też ją drażniło to walanie się po szufladach itp. :grin:

A co do kolekcji to ja dopiero zaczynam, mam na razie te 3 "lepsze" egzemplarze ale powoli będę dołączał następne ciekawe, jeden mam taki jak Reggi

Opublikowano
0d6b3b110fcb8f00daaf27714d77aebdedd81b47.jpg
Opublikowano
Fajna kolekcja :kox: cholera musze sobie sprawic takie pudelko :decayed: bo zegary walaja sie po stolach :grin:

No pudełko dostałem od żony na gwiazdkę bo też ją drażniło to walanie się po szufladach itp. :grin:

A co do kolekcji to ja dopiero zaczynam, mam na razie te 3 "lepsze" egzemplarze ale powoli będę dołączał następne ciekawe, jeden mam taki jak Reggi

jak zaczynasz... to chyba kolejne pudelko trzeba juz kupic :grin:

ps. wieksze foty please :wink: lepiej sie oglada takie cacka :kox:

Opublikowano
Fajna kolekcja :kox: cholera musze sobie sprawic takie pudelko :decayed: bo zegary walaja sie po stolach :grin:

No pudełko dostałem od żony na gwiazdkę bo też ją drażniło to walanie się po szufladach itp. :grin:

A co do kolekcji to ja dopiero zaczynam, mam na razie te 3 "lepsze" egzemplarze ale powoli będę dołączał następne ciekawe, jeden mam taki jak Reggi

jak zaczynasz... to chyba kolejne pudelko trzeba juz kupic :grin:

ps. wieksze foty please :wink: lepiej sie oglada takie cacka :kox:

Jak będzie chwila to zrobię lustrzanką foty, ze szczegółami i podrzucę

Opublikowano

A moim nastepnym strzałem będzie jakaś pilotka Steiharta :wink:

Opublikowano

Trzeba przyznać, że Stenek ma ładne piloty, chociaż ja nie gustuję akurat:thumbup1: Marinę ichną bym kupił, ale jedna za mała, a druga za duża:decayed: Zobacz sobie na ofertę Junkers'a - Ci dopiero robią solidne i do tego ładne piloty:wink:

Opublikowano

Maryśka fajna..ale jakoś nigdy nie było mi z nią po drodze do kupna :wink: Oglądałem Junkresy przed wigilią bo chciałem sobie na prezent, ale jakoś nie gadał do mnie ten model w moim przedziale cenowym :decayed:

Dziś poszła na CW forum fajny Wenger taki inspirowany panurajem..ale fajny :kox:

4.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.