Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

amaradaar

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez amaradaar

  1. a proszę Cię bardzo jakby jakieś pytania do montażu to śmiało pisz niby żadna filozofia aleee
  2. nie ma jak to weekend rnsiak jest to i klimatronik a jak już zmieniać klimatronik to dlaczego by i nie odrazu podgrzewania foteli nie dodać ---------- Post dopisany at 21:21 ---------- Poprzedni post napisany at 21:20 ---------- u Konarzewskiego bardziej ogarnięci więc części chyba lepiej od nich brać poza tym mają lepsze rabaty ode mnie
  3. hehe na weekend do Ciebie a w tygodniu u mnie?? pasi??
  4. no też mi się tak wydaje, poza tym sama przesłona plastikowa to tylko zmiana kierunku hałasu a nie zagłuszenie, ale obecność coś musi zmienić więc 0.0009decybelka mniej tadammmm dzięki Turzol za numer części bo przecież jakby nie było Pan w Assso złapał się za głowę gdzie ja to mogę znaleźć ---------- Post dopisany 21-04-2013 at 20:56 ---------- Poprzedni post napisany 19-04-2013 at 19:49 ---------- lustereczko powiedz przecie
  5. ja bym robił czarne, albo biel i lusterka białe ale jeśli górę chcesz mieć czarną, a przednie szyby też czarne to myślę że jedynie czarne ps przednie szybki jaki stopień przepuszczalności światła jeśli można wiedzieć
  6. przepraszam że tak trochę odbiegnę od tematu, ale a jak jest z materiałem speed?? też taka ciężka sytuacja??
  7. ot i sedno sprawy inspektor też raczej bardzo warszawsko stawkowy moim zdaniem jeśli już to murowany z konstrukcja drewnianą no i blacho-dachówka albo dachówka jak kogoś stać a papiery to radzę łatwić bo jak uprzejmie donoszę pójdzie w ruch to 20k kary i do tego legalizacja (jeśli nie każą rozbierać) ---------- Post dopisany at 21:35 ---------- Poprzedni post napisany at 21:32 ---------- ps co do bram to Wiśniowski ma bardzo fajne bramy
  8. można zrobić tak by świeciły same halogeny a wówczas czym się różnią od dziennych jedynie brakiem nadruku na kloszu no chyba ze ktoś wrzuci 8000K
  9. amaradaar odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    co do planów to jak już zmieniać to polecam kiere od b8 s-line
  10. ojj tak zdecydowanie fajniej się odpycha wiadomo raketa to to ne jest aleeee aleeeeee
  11. hmmm szczerze mówiąc to mam cicho ale czy ciszej, hmmm czort wie może troszkę, ale wydaje mi się że raczej nie powinno zmienić bo hałas zawsze znajdzie drogę a plastik nie powinien go zatrzymać jeśli nie jest szczelną kapsułą ale może ciut ciut Dziękuję Mistrzu Spanky co prawda może nie jest to jakiś wynik urywający głowę, ale było a little bit hot in her ale za to jaka przyjemna była podróż powrotna do domku
  12. D O K Ł A D N I E i jak już klikniesz edytuj to możesz zrobić wszystko jak całość przerobisz na b7 okey ale to nie lepiej wtedy było od razu przód ori od rs4 ładować no ale ważne żeby właściciel z chęcią po pracy lub w weekend nie mógł się doczekać aż wsiądzie do furmanki
  13. nie ma Jak nie. Przecież tylko bixy mają grafitowe blendy w środku. może ktoś sobie malował
  14. na moje woorth na styki i będzie śmigać albo wymieniając kabelki gdzieś nadszarpnąłeś albo nowe kloce coś nie teges podepnij tak dla sprawdzenia na przód inne stare kloce które jeszcze byka nie dają (zajmie to chwile a pewność będzie że klocki okey)
  15. nie no czapki z głów Panowie pełen sza cun
  16. jak klikniesz u dołu posta na edytuj to będziesz mógł zrobić na nowo wszystko co chcesz, ponadto jak masz rozwinięte menu edycji czcionki to tam jest ikonka insert image 13-sta od lewej w drugim rzędzie
  17. eee no środek malina więc jest dobrze dorezanie zewnętrznego s-line znacznie tańsze więc zderzaczki listwy i heja no i osobiście tunel bym wymienił żeby tych przeklętych trzymaków do fona nie było no a za Q to nic tylko czysta zazdrość
  18. pomorskie to już prawie jak kujawsko pomorskie nawet możemy założyć u mnie najgorszy przedni zaczep bo trzeba donitować ale teraz jak już mam wymiar to banał mi raczej chodziło o to że muszę sobie załatwić kogoś kto by mi kupił te graty w Polandzie i wysłał do UK:wink: ...no jak już masz tak wszystko ogarnięte odnośnie montażu tych plastików to będę wiedział do kogo uderzyć jak by co ba no pewno jak najbardziej nie ma problemu wal jak w dym co do kupna jak chcesz mogę kupić a ty łatwisz transport do aso mam 15km wiec bliziutko
  19. pomorskie to już prawie jak kujawsko pomorskie nawet możemy założyć u mnie najgorszy przedni zaczep bo trzeba donitować ale teraz jak już mam wymiar to banał bardzo polecam świetna sprawa, jutro za dnia zrobię zdjęcie całości bo te z garażu przy sztucznym świetle a ja robię foty zapalniczką więc szału bez jak słońca brak naprawdę niebo a ziemia, a pracy wcale nie jest tak dużo raptem 10 minut
  20. hehe to raczej powinieneś nie polecać ręcznego :naughty:
  21. same plastiki 200zł do tego motylek do tej lewej obudowy 12zł a do prawej dwie śruby z takimi tulejami i gumkami jakieś 50zł polecam naprawdę warto całkiem inaczej wygląda pod maską aha no i dla wymagających jest jeszcze taka śruba kulka (która niepotrzebnie kupiłem) na zbiorniczek ale trzeba wymienić też zbiorniczek płynu chłodniczego pod nią
  22. moim zdaniem kompletnie mija się z celem zapłacisz za spawanie a i tak wciskając możesz znów połamać bo wytrzymałość już nigdy nie będzie ta sama, a kołpak jednak trzeba mocno wcisnąć, do tego weźmie na flachę 40zyla a to już spora część kołpaków nowych, więc kup nowe albo alusy
  23. hehe no u mnie całkiem dopiero wpadł w łapki więc nawet fotek jeszcze nie ma może dlatego ale na sklerozę już możesz coś zacząć brać ---------- Post dopisany 16-04-2013 at 23:05 ---------- Poprzedni post napisany 11-04-2013 at 22:44 ---------- a i oto kolejny modzinks dodatkowe obudowanie silnika żeby się lepiej pocił latem
  24. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no i pkp.. http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/komplet-gratow-komplet-264817/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.