Treść opublikowana przez amaradaar
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
a proszę Cię bardzo jakby jakieś pytania do montażu to śmiało pisz niby żadna filozofia aleee
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
nie ma jak to weekend rnsiak jest to i klimatronik a jak już zmieniać klimatronik to dlaczego by i nie odrazu podgrzewania foteli nie dodać ---------- Post dopisany at 21:21 ---------- Poprzedni post napisany at 21:20 ---------- u Konarzewskiego bardziej ogarnięci więc części chyba lepiej od nich brać poza tym mają lepsze rabaty ode mnie
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
hehe na weekend do Ciebie a w tygodniu u mnie?? pasi??
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
no też mi się tak wydaje, poza tym sama przesłona plastikowa to tylko zmiana kierunku hałasu a nie zagłuszenie, ale obecność coś musi zmienić więc 0.0009decybelka mniej tadammmm dzięki Turzol za numer części bo przecież jakby nie było Pan w Assso złapał się za głowę gdzie ja to mogę znaleźć ---------- Post dopisany 21-04-2013 at 20:56 ---------- Poprzedni post napisany 19-04-2013 at 19:49 ---------- lustereczko powiedz przecie
-
RS6 do malowania tylko jak ? :)
ja bym robił czarne, albo biel i lusterka białe ale jeśli górę chcesz mieć czarną, a przednie szyby też czarne to myślę że jedynie czarne ps przednie szybki jaki stopień przepuszczalności światła jeśli można wiedzieć
-
Czyszczenie/Pranie Alcantary - Jak to robić prawidłowo ?
przepraszam że tak trochę odbiegnę od tematu, ale a jak jest z materiałem speed?? też taka ciężka sytuacja??
-
Budowa garażu tanim kosztem
ot i sedno sprawy inspektor też raczej bardzo warszawsko stawkowy moim zdaniem jeśli już to murowany z konstrukcja drewnianą no i blacho-dachówka albo dachówka jak kogoś stać a papiery to radzę łatwić bo jak uprzejmie donoszę pójdzie w ruch to 20k kary i do tego legalizacja (jeśli nie każą rozbierać) ---------- Post dopisany at 21:35 ---------- Poprzedni post napisany at 21:32 ---------- ps co do bram to Wiśniowski ma bardzo fajne bramy
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
można zrobić tak by świeciły same halogeny a wówczas czym się różnią od dziennych jedynie brakiem nadruku na kloszu no chyba ze ktoś wrzuci 8000K
-
[B6 AVF] by Edyta
co do planów to jak już zmieniać to polecam kiere od b8 s-line
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
ojj tak zdecydowanie fajniej się odpycha wiadomo raketa to to ne jest aleeee aleeeeee
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
hmmm szczerze mówiąc to mam cicho ale czy ciszej, hmmm czort wie może troszkę, ale wydaje mi się że raczej nie powinno zmienić bo hałas zawsze znajdzie drogę a plastik nie powinien go zatrzymać jeśli nie jest szczelną kapsułą ale może ciut ciut Dziękuję Mistrzu Spanky co prawda może nie jest to jakiś wynik urywający głowę, ale było a little bit hot in her ale za to jaka przyjemna była podróż powrotna do domku
-
Moja A4 B7 - Schwarze Perle
D O K Ł A D N I E i jak już klikniesz edytuj to możesz zrobić wszystko jak całość przerobisz na b7 okey ale to nie lepiej wtedy było od razu przód ori od rs4 ładować no ale ważne żeby właściciel z chęcią po pracy lub w weekend nie mógł się doczekać aż wsiądzie do furmanki
-
A4 B6 S-line quattro
nie ma Jak nie. Przecież tylko bixy mają grafitowe blendy w środku. może ktoś sobie malował
-
czemu po wymianie tarcz i klockow dalej swieci kontrolka?
na moje woorth na styki i będzie śmigać albo wymieniając kabelki gdzieś nadszarpnąłeś albo nowe kloce coś nie teges podepnij tak dla sprawdzenia na przód inne stare kloce które jeszcze byka nie dają (zajmie to chwile a pewność będzie że klocki okey)
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
nie no czapki z głów Panowie pełen sza cun
-
Moja A4 B7 - Schwarze Perle
jak klikniesz u dołu posta na edytuj to będziesz mógł zrobić na nowo wszystko co chcesz, ponadto jak masz rozwinięte menu edycji czcionki to tam jest ikonka insert image 13-sta od lewej w drugim rzędzie
-
A4 B6 S-line quattro
eee no środek malina więc jest dobrze dorezanie zewnętrznego s-line znacznie tańsze więc zderzaczki listwy i heja no i osobiście tunel bym wymienił żeby tych przeklętych trzymaków do fona nie było no a za Q to nic tylko czysta zazdrość
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
luzik
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
pomorskie to już prawie jak kujawsko pomorskie nawet możemy założyć u mnie najgorszy przedni zaczep bo trzeba donitować ale teraz jak już mam wymiar to banał mi raczej chodziło o to że muszę sobie załatwić kogoś kto by mi kupił te graty w Polandzie i wysłał do UK:wink: ...no jak już masz tak wszystko ogarnięte odnośnie montażu tych plastików to będę wiedział do kogo uderzyć jak by co ba no pewno jak najbardziej nie ma problemu wal jak w dym co do kupna jak chcesz mogę kupić a ty łatwisz transport do aso mam 15km wiec bliziutko
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
pomorskie to już prawie jak kujawsko pomorskie nawet możemy założyć u mnie najgorszy przedni zaczep bo trzeba donitować ale teraz jak już mam wymiar to banał bardzo polecam świetna sprawa, jutro za dnia zrobię zdjęcie całości bo te z garażu przy sztucznym świetle a ja robię foty zapalniczką więc szału bez jak słońca brak naprawdę niebo a ziemia, a pracy wcale nie jest tak dużo raptem 10 minut
-
Czym kleić popękane kołpaki AUDI
hehe to raczej powinieneś nie polecać ręcznego :naughty:
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
same plastiki 200zł do tego motylek do tej lewej obudowy 12zł a do prawej dwie śruby z takimi tulejami i gumkami jakieś 50zł polecam naprawdę warto całkiem inaczej wygląda pod maską aha no i dla wymagających jest jeszcze taka śruba kulka (która niepotrzebnie kupiłem) na zbiorniczek ale trzeba wymienić też zbiorniczek płynu chłodniczego pod nią
-
Czym kleić popękane kołpaki AUDI
moim zdaniem kompletnie mija się z celem zapłacisz za spawanie a i tak wciskając możesz znów połamać bo wytrzymałość już nigdy nie będzie ta sama, a kołpak jednak trzeba mocno wcisnąć, do tego weźmie na flachę 40zyla a to już spora część kołpaków nowych, więc kup nowe albo alusy
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
hehe no u mnie całkiem dopiero wpadł w łapki więc nawet fotek jeszcze nie ma może dlatego ale na sklerozę już możesz coś zacząć brać ---------- Post dopisany 16-04-2013 at 23:05 ---------- Poprzedni post napisany 11-04-2013 at 22:44 ---------- a i oto kolejny modzinks dodatkowe obudowanie silnika żeby się lepiej pocił latem
-
B6 DIVISION
no i pkp.. http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/komplet-gratow-komplet-264817/