Treść opublikowana przez amaradaar
-
B6 DIVISION
hehehe u mnie już wczoraj było myci i mycie i woskowanie ale faktycznie dziś piękna pogoda
-
[B6 AWX] Black B6 Limo by Animal
sprawdź czy widzi pilot i ewentualnie zrób parowanie jeśli widzi, zobacz też kodowanie może coś nie tak... http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-dopasowanie-pilotow-centralnego-zamka-alarmu-60091/ mozesz też sprawdzić czy pilot działa na tv, jeśli dobrze pamietam nastawiasz na tv czestotliwosc 433MHz i jak klikasz na pilocie musi zacząć wariować obraz
-
[B6 AWX] Black B6 Limo by Animal
piękna sztuka domykanie szyb z pilota dzięki alarmowi?? jeśli tak to trza zaprogramować też otwieranie szyb z pilota
-
czemu po wymianie tarcz i klockow dalej swieci kontrolka?
a jakiś bezpiecznik od tego jest??
-
A6 c7 Avant 3.0 TDI
hehehe taki to pożyje fajne te podwórko :naughty: bezawaryjności dla obu pociskaczy
- prosba o głosy
-
Siłownik tylnej klapy w Avancie
szczerze nie wiem nigdy nie patrzyłem
-
Siłownik tylnej klapy w Avancie
ori, to już widzisz dlaczego czasem się nie opłaca najlepiej sprawdź producenta ori i kup ze zwykłego sklepu od tego producenta
-
Siłownik tylnej klapy w Avancie
uuu to dziwne u mnie otwiera klapę łagodnie i równomiernie
-
Siłownik tylnej klapy w Avancie
zamiennik zamiennikowi nie równy ale powinno pójść tylko ze jak ori kosztuje 100zł to ja już się nie zastanawiam.. bo to nie 1000zł a zamiennik najtańszy na allegro chyba 39zł plus przesył wyjdzie 50/60szt.
-
Siłownik tylnej klapy w Avancie
nie mam ale przymierzam się rozmiar jest ten sam jedyne czym się różnią to Nm, od c5 ma o 100Nm więcej jak naciskasz na pilocie przycisk to zwalnia się zamek i wtedy siłowniki swoja mocą otwierają klapę, ale są też minusy, trzeba więcej siły by zamknąć i ponoć zimą nie podnosi samo do końca klapy tylko na 2/3.. ale to tylko wyczytane opinie w aso sprawdzałem to jeden siłownik koło 100zł więc 200zł i śmiga, ale trzeba by testyn zrobić
-
Siłownik tylnej klapy w Avancie
zmień na ori od audi a6 c5 i będzie ci się klapa sama podnosiła po naciśnięciu z pilota otwierania klapy
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
dobre pod pasowało by mi ile taka przyjemność w acco jakieś trzyyyy sta jeszcze jest opcja od a8 bodajże albo b8 już nie pamintam ---------- Post dopisany at 22:37 ---------- Poprzedni post napisany at 22:35 ---------- to jak nie Twój to czyj ale ja już mam od Dońka z 2010 roka ale napisz na PW how much zapytam znajomego może się skusi
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
ledowaty jak u Ciebie?
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
jaki chromik TT ??
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
A dziękuję to chyba najlepsza rzecz jaką można zrobić autku dać mu zderzaki s-line lub s4 Baaaa no pewno że nie dają nawet już kupiłem 2m taśmy z miesiąc temu tylko błąd spalonej żarówki mnie męczy przy okazji jakbym chciał z halogenami połączyć z pod clh ---------- Post dopisany 11-04-2013 at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany 10-04-2013 at 17:49 ---------- no i wpadło sterowanie szybek i lusterek w chromiku od a3 sportback
-
Pomoc!!!
może tylko się pomylił, a ty od razu chcesz wychłostać??
-
A4 B6 by P-U-M-A
Taaa ten środek tak jakiś mizerny btw. ten tuneling chyba by trzeba zmienić
-
9letnie opony letnie do wyrzucenia ?
przyczepność to podstawa, moim zdaniem trochę stare ale ważne jest w jakim stanie zachowane są, ale skłaniałbym się raczej w kierunku wymiany... bo ta guma już raczej za elastyczna to nie jest ...
-
A4 B6 by P-U-M-A
piękna!!!!
-
B6 DIVISION
no właśnie wylukałem dziękować
-
B6 DIVISION
[email protected] ????? ondej siudej tutej ??
-
B6 DIVISION
Przede wszystkim napisz maila z prośbą o przyjęcie i wyślij swoją stronkę ale do kogoż do Hugo ??
-
[B6 AMB ] audi ultra sport- DTM recaro,pamiec,el.roleta ,itd...
no tak tylko co podepniesz pod Bose też nad nim myślałem ale co podpiąć
-
B6 DIVISION
cześć chopy co trza zrobić by do Devision dołączyć http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-avf-projekt-black-s-thunder-line-267980/ własny temat zaangażowanie serce pot i krew wystarczy