Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

amaradaar

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez amaradaar

  1. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    hehehe u mnie już wczoraj było myci i mycie i woskowanie ale faktycznie dziś piękna pogoda
  2. sprawdź czy widzi pilot i ewentualnie zrób parowanie jeśli widzi, zobacz też kodowanie może coś nie tak... http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-dopasowanie-pilotow-centralnego-zamka-alarmu-60091/ mozesz też sprawdzić czy pilot działa na tv, jeśli dobrze pamietam nastawiasz na tv czestotliwosc 433MHz i jak klikasz na pilocie musi zacząć wariować obraz
  3. piękna sztuka domykanie szyb z pilota dzięki alarmowi?? jeśli tak to trza zaprogramować też otwieranie szyb z pilota
  4. a jakiś bezpiecznik od tego jest??
  5. hehehe taki to pożyje fajne te podwórko :naughty: bezawaryjności dla obu pociskaczy
  6. włala
  7. szczerze nie wiem nigdy nie patrzyłem
  8. ori, to już widzisz dlaczego czasem się nie opłaca najlepiej sprawdź producenta ori i kup ze zwykłego sklepu od tego producenta
  9. uuu to dziwne u mnie otwiera klapę łagodnie i równomiernie
  10. zamiennik zamiennikowi nie równy ale powinno pójść tylko ze jak ori kosztuje 100zł to ja już się nie zastanawiam.. bo to nie 1000zł a zamiennik najtańszy na allegro chyba 39zł plus przesył wyjdzie 50/60szt.
  11. nie mam ale przymierzam się rozmiar jest ten sam jedyne czym się różnią to Nm, od c5 ma o 100Nm więcej jak naciskasz na pilocie przycisk to zwalnia się zamek i wtedy siłowniki swoja mocą otwierają klapę, ale są też minusy, trzeba więcej siły by zamknąć i ponoć zimą nie podnosi samo do końca klapy tylko na 2/3.. ale to tylko wyczytane opinie w aso sprawdzałem to jeden siłownik koło 100zł więc 200zł i śmiga, ale trzeba by testyn zrobić
  12. zmień na ori od audi a6 c5 i będzie ci się klapa sama podnosiła po naciśnięciu z pilota otwierania klapy
  13. dobre pod pasowało by mi ile taka przyjemność w acco jakieś trzyyyy sta jeszcze jest opcja od a8 bodajże albo b8 już nie pamintam ---------- Post dopisany at 22:37 ---------- Poprzedni post napisany at 22:35 ---------- to jak nie Twój to czyj ale ja już mam od Dońka z 2010 roka ale napisz na PW how much zapytam znajomego może się skusi
  14. ledowaty jak u Ciebie?
  15. jaki chromik TT ??
  16. A dziękuję to chyba najlepsza rzecz jaką można zrobić autku dać mu zderzaki s-line lub s4 Baaaa no pewno że nie dają nawet już kupiłem 2m taśmy z miesiąc temu tylko błąd spalonej żarówki mnie męczy przy okazji jakbym chciał z halogenami połączyć z pod clh ---------- Post dopisany 11-04-2013 at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany 10-04-2013 at 17:49 ---------- no i wpadło sterowanie szybek i lusterek w chromiku od a3 sportback
  17. może tylko się pomylił, a ty od razu chcesz wychłostać??
  18. Taaa ten środek tak jakiś mizerny btw. ten tuneling chyba by trzeba zmienić
  19. przyczepność to podstawa, moim zdaniem trochę stare ale ważne jest w jakim stanie zachowane są, ale skłaniałbym się raczej w kierunku wymiany... bo ta guma już raczej za elastyczna to nie jest ...
  20. piękna!!!!
  21. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no właśnie wylukałem dziękować
  22. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    [email protected] ????? ondej siudej tutej ??
  23. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Przede wszystkim napisz maila z prośbą o przyjęcie i wyślij swoją stronkę ale do kogoż do Hugo ??
  24. no tak tylko co podepniesz pod Bose też nad nim myślałem ale co podpiąć
  25. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    cześć chopy co trza zrobić by do Devision dołączyć http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-avf-projekt-black-s-thunder-line-267980/ własny temat zaangażowanie serce pot i krew wystarczy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.