Treść opublikowana przez amaradaar
-
B6 DIVISION
podjedz do pierwszego lepsiejszego samochodowego typu arpol, bhmd, teraz tam też maja akcesoria typu spinki i zabieraj co chcesz
-
B6 DIVISION
no i kabelkologia nie tak hop siup
-
B6 DIVISION
neee no bajera nawet wentylowane widzę
-
B6 DIVISION
Miki a jak sprzedasz to na czym ty będziesz jeździł czy raczej wyczesane flaty
-
Capi silikonem (tak jakby) z nawiewów :/
raczej napewno odgrzybianko Panie odgrzybianko
-
B6 DIVISION
oooow come onnn allready lost it przecież pójdą jak świeża bułka a 510funów to i tak już przekracza moją rewelacyjna ofertę na łeb na szyję ja lejąc no dobra nie to nie ale jeszcze zrozumiesz swój błąd i wrócisz ze łzami w oczach żebym za 500zł zabrał je
-
B6 DIVISION
hehehe fajnie jest siedzę sobiee fajkę popalammm, kawka papierosik pfff.. pełen relaksss pfff oj tam oj tam no bo wszedzie tylko ineteresy ja nie wiem byś lepiej oddał mi te rekaroski za tysiaka no i niech już będzie moja strata transport po połowie a ciulll jak szaleć to szaleć jeszcze dorzucę ci prawy wkład lusterka zwyklak
-
B6 DIVISION
chopaki i dżewczynyy przyjmijcie do zacnego grona podanie już naskrobałem na maila ---------- Post dopisany at 13:46 ---------- Poprzedni post napisany at 13:41 ---------- a bo wy wszysssko tyko dla interesów a gdzie Brać zjednana, gdzie chłop chłopu pomaga, gdzie jeden towarzysz drugiego wspiera, razem młodzi kamraci by matkę Polkę wyżywić a przy okazji może i dla mnie coś skapnie
-
A4 1.8T Quattro, BFB, Black Edition, Rotiform 19", Recaro, Open Ceremony!
no to przyczepnośći swoją drogą śliczna black edition ale od razu skoro to b7 to na tył czarne ledy
-
Niedziałające wszystkie szyby, problem z modułem komfortu
Witam Szanownych Forumowiczów Chciałbym podzielić się z Wami pewnym rozwiązaniem nie działających elektrycznych szyb. Temat dotyczy przypadku gdy nie działają wszystkie szyby, a po sprawdzeniu wszelkich możliwości typu bezpiecznik, kable, sterownik, nadal nic... a jedyne co pozostaje to wymiana modułu komfortu... po żmudnych poszukiwaniach godzinach prób i błędów odkryłem, iż moduł komfortu posiada przekaźniki Tyco V23084: odpowiedzialne nie tylko za sterowanie szybami ale również centralnym zamkiem, podświetleniem wnętrza itd itp... no więc postanowiłem ściągnąć schemat przekaźnika, w rękę zasilacz antenowy 12V no i sprawdzamy każdy przekaźnik po kolei, schemat podłączenia na dole poniższej strony: aż tu nagle jeden z nich milczy... prosta dedukcja nie działa: otworzyłem jeszcze winowajcę w celu przeczyszczenia styków ale mimo tego manewru przekaźnik nadal nie działał, więc jedyne rozwiązanie to wymiana na nowy, a więc allegro i do dzieła niestety nie jest to takie proste dostać taki przekaźnik więc udało mi się dorwać zamiennik.. oczywiście made in china : do wymiany przyda się odsysacz prócz oczywiście lutownicy i cyny gdyż przekaźnik ma 10 nóżek i nie jest to takie proste odlutować wszystkie bez odsysacza, ale po kilku minutach krótka wymiana i szyby działają jak nowe a cena przekaźnika na allegro to jedyne niepowtarzalne 30złocziszy mam nadzieję że przyda się dla potomnych
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
eeeee no dobry nikoś nie byłby zły :naughty: ps. no i założyłem ledy już wszędzie ledziarstwo siedzi tylko że znów kalkulator robił fotki
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
no nie są żółte mają 6000K tylko kalkulator tak zrobił zdjęcie
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
mam w środku klosz ori dziennych wrzucony w klosz ori b6
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
no starałem się żeby to wyglądało najmocniej ori jak się da teraz jest jeszcze myśl na przyciski z b8 od home linka dziękuję za uznanie dzienne to NSSC 510, a więc tak rozbiórka halogenów tył do szuflady a w środek wciskamy dzienne, przewiercamy boczki jeszcze i łapiemy śrubkami do tego od środka klej na gorąco i podpinanie, no i jak jest kontrola żarówek to trzeba dołożyć rezystory i włala mam kilka fotek
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
nie no są są ale ja wolałem czerwoone no niestety cały pakiet plus z każdego rodzaju jedna rezerwowa 140zł za żaróweczki no ale na allegro napewno wyjdzie ciut taniej ale jakoś do najtańszych ofert tak jak samochodów podchodzę z rezerwą jednak co kalkulator to kalkulator zobaczcie co kalkulator zrobił z moich led 6000K no żółte no kurde żółte mały tjujning a więc przedstawiam moją wersję home linka taaadammmmm no dobra dobra wiem że to nie ori ale dajcie mnie chociaż sam pilot ze słonecznika
-
Zginęły strzałki na FISie z RNS-E
no i wporzo
-
JAk zrobic NAVI 1
z tego co wiem to: kosz 2 din klimatronik 2 din no i navi tunel można dociąć dremlem
-
[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
spokojnie możesz za dwójkę kolegom z forum sprzedać niech już będzie nasza strata
-
blaszki zacisków audi S4
jak u gajosa to i w aso jest w tej mniej więcej cenie i do tego 20% rabatu i włala
-
[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
Ja Cię o rzesz kurczę pieczonę załatw mnie takie też :kox: i pewnie połowie forum
-
[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
Miki :slina: no jak mogłeś mi to zrobić :slina: takie rekarosy to jeee toooo :kox: Pięknieeeee!!! ps a może by tak felgen w biały teraz?? i ewentualnie lustro jak możesz daj na PW za ile wyrwałeś
-
Zginęły strzałki na FISie z RNS-E
wciśnij przycisk powera na jakieś około 30 sekund będzie słychać w głośnikach strzał no i się zrestartuje i będzie git
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
mogę kupić tylko że tam też jest na podświetlenie przestrzeni nóg w5w czerwona
-
JAKIE HID'y W PRZECIWMGIELNE ???
a nie lepiej odrazu dzienne zrobić np NSSC 510 HP
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
Tak ATE Blue Racing ps dziękuję Devastation No teraz to w końcu konkretnie hamuluje w golfie miałem też mocniejsze hamulce wstawione więc to jedyna gorsza rzecz od golfa była ale teraz to już radość z hamowania a nie jak kiedyś ze 180 do świateł dohamowanie i redukcja cuda niewidy szyby opuszczone bo już nie ma czym hamować ps. oczywiście do Zestawu Młodego PIXIego jest też zestaw dziennych okrągłych wbudowany w halogeny tylko czasu na zdjęcia nie było