Treść opublikowana przez amaradaar
-
[B6 AWX] Work in progress...
eee no widzę u Donka impreza przednia była
-
B6 DIVISION
ale jak.. przeca ja co chwila szukam ludzie chyba nie wiedza co sprzedaja i nazywaja przyciski audi
-
B6 DIVISION
Bose z C5 daje radeeee ps a Doniek wsadza drugą tubę ??
-
prezent dla kolegi na wesele
nie no tylko koperta wino w rękę i heja ewentualnie jak kolega carrera369 pisze jeśli mają listę prezentów, ale zawsze a to kolor agd a to coś
-
B6 DIVISION
Sprzedam Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI S-line Atrakcyjny Wygląd Mława ? Tablica.pl wie ktoś czyja to??
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
tak wymień spinki na nowe
-
B6 DIVISION
kurde ale czym on je tam przysrebrzył bo jak taśmy chrom nawlepiał to masakra
-
B6 DIVISION
chłopaki co to za gril w masce?? A4 1.9 TDI S-LINE PLUS EXTERIEUR&INTERIEUR !!! (3250286428) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
B6 DIVISION
hehehe czyżbym widział tam Mikasziego środkowy rząd z lewej
-
B6 DIVISION
uuuu lalalalaalalaaaa piękna ta bestia concepcik ale gites
-
[A4 B6 AVANT] projekt by 19wielki90 ;)
eeee widzę tutaj to gleba jest dlatego mówiłeś, że przydałoby się trochę obniżyć no Panie środeczek niczego sobie kolorystyka może nie dla mnie ale takie obszycie to już konkret zabawa
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
Dziękuje jest już -30 wiem że można więcej ale po niziutkim golfie mam trochu dość oj za dużo za dużo działaj efekt mega, do tego jak zapodasz sds to już pełen wypas też nie chciałem ale taki Jeden mnie namawiał i namówił a teraz nic tylko dziękować na kolanach
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
hehe czyli że załatwione no to idź szukaj szukaj, rozumiem że trochę późna pora ale co tam do rana znajdziesz
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
gdzie gdzie gadaj bo wiem ze jeden ty mi zakurzyłeś
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
Dziękuję jeszcze chcę go trochu ulepszyć ale muszę dorwać przyciski ori homelink
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
jaki znów ogonek
-
B6 DIVISION
Nom Panie albo kostka pod fotelami albo taśma w kierownicy najpierw przeczyść styki kostki pod fotelem i zobacz, a jak nie to taśma albo ta kostka co Dominium pisze ---------- Post dopisany at 09:19 ---------- Poprzedni post napisany at 09:17 ---------- Jednak pas był skrecony rozebralem caly slupek pas rozkrecilem umylem woda z mydłem i jest gitara ---------- Post dopisany at 20:13 ---------- Poprzedni post napisany at 20:12 ---------- PS jeszcze jedna sprawa gdzie jest czujnik albo elektromagnes w drzwiach bo przerywa mi u pasazera tylnych dzwi nie zawsze mi pokazuje komputer ze dzwi sie otwieraja i lampki sie nie zapalaja w zamku tzw microswitch
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
a napisałem maila czekam na odpowiedź myślisz że przyjmą nawet nie wiem jakie są wytyczne tak to leciało ---------- Post dopisany 14-05-2013 at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany 12-05-2013 at 20:19 ---------- something new Menuuuuu żeby Mario_ miał co robić w niedalekiej przyszłości
-
B6 DIVISION
nie powinno... musisz vagować jakby co mogę Ci podpiąć jak nie masz vaga.. ---------- Post dopisany at 12:09 ---------- Poprzedni post napisany at 12:07 ---------- prosta robota http://i.imgur.com/sDmbswk.png na pewno tak ? na pewno nie bój nic złap dziada i przekręć i samo wyskoczy
-
B6 DIVISION
odkurzanko pod fotelem?? zapewne pod fotelem styki dały sygnał rozepnij psiknij zepnij no i vagiem go vagiem
-
B6 DIVISION
eeeeeeee taka siakaś Wielgachna... a to przecież nie dodge ram
-
B6 DIVISION
hmmm no moim zdaniem czarna... ale ja mam czarne autko i czarna płetwę więcccc....
-
[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
hmmm skąd ja to znam nie znam prawdy ale mogę się założyć że na pewno najwięcej zdjęć ma fury
-
jakie tarcze ?
najrozsądniej i najlepiej będzie jeśli już wymieniać od razu zrobić swapa na 320/288 niebo a ziemia w hamowaniu ---------- Post dopisany at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany at 22:21 ---------- no albo 345/300 ale tutaj już cena raczej zacna jest no i fele trzeba mieć konkret