Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

amaradaar

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez amaradaar

  1. eee no widzę u Donka impreza przednia była
  2. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ale jak.. przeca ja co chwila szukam ludzie chyba nie wiedza co sprzedaja i nazywaja przyciski audi
  3. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bose z C5 daje radeeee ps a Doniek wsadza drugą tubę ??
  4. nie no tylko koperta wino w rękę i heja ewentualnie jak kolega carrera369 pisze jeśli mają listę prezentów, ale zawsze a to kolor agd a to coś
  5. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Sprzedam Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI S-line Atrakcyjny Wygląd Mława ? Tablica.pl wie ktoś czyja to??
  6. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    siema pypko
  7. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tak wymień spinki na nowe
  8. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    kurde ale czym on je tam przysrebrzył bo jak taśmy chrom nawlepiał to masakra
  9. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    chłopaki co to za gril w masce?? A4 1.9 TDI S-LINE PLUS EXTERIEUR&INTERIEUR !!! (3250286428) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  10. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    hehehe czyżbym widział tam Mikasziego środkowy rząd z lewej
  11. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    uuuu lalalalaalalaaaa piękna ta bestia concepcik ale gites
  12. eeee widzę tutaj to gleba jest dlatego mówiłeś, że przydałoby się trochę obniżyć no Panie środeczek niczego sobie kolorystyka może nie dla mnie ale takie obszycie to już konkret zabawa
  13. Dziękuje jest już -30 wiem że można więcej ale po niziutkim golfie mam trochu dość oj za dużo za dużo działaj efekt mega, do tego jak zapodasz sds to już pełen wypas też nie chciałem ale taki Jeden mnie namawiał i namówił a teraz nic tylko dziękować na kolanach
  14. hehe czyli że załatwione no to idź szukaj szukaj, rozumiem że trochę późna pora ale co tam do rana znajdziesz
  15. gdzie gdzie gadaj bo wiem ze jeden ty mi zakurzyłeś
  16. Dziękuję jeszcze chcę go trochu ulepszyć ale muszę dorwać przyciski ori homelink
  17. jaki znów ogonek
  18. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nom Panie albo kostka pod fotelami albo taśma w kierownicy najpierw przeczyść styki kostki pod fotelem i zobacz, a jak nie to taśma albo ta kostka co Dominium pisze ---------- Post dopisany at 09:19 ---------- Poprzedni post napisany at 09:17 ---------- Jednak pas był skrecony rozebralem caly slupek pas rozkrecilem umylem woda z mydłem i jest gitara ---------- Post dopisany at 20:13 ---------- Poprzedni post napisany at 20:12 ---------- PS jeszcze jedna sprawa gdzie jest czujnik albo elektromagnes w drzwiach bo przerywa mi u pasazera tylnych dzwi nie zawsze mi pokazuje komputer ze dzwi sie otwieraja i lampki sie nie zapalaja w zamku tzw microswitch
  19. a napisałem maila czekam na odpowiedź myślisz że przyjmą nawet nie wiem jakie są wytyczne tak to leciało ---------- Post dopisany 14-05-2013 at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany 12-05-2013 at 20:19 ---------- something new Menuuuuu żeby Mario_ miał co robić w niedalekiej przyszłości
  20. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nie powinno... musisz vagować jakby co mogę Ci podpiąć jak nie masz vaga.. ---------- Post dopisany at 12:09 ---------- Poprzedni post napisany at 12:07 ---------- prosta robota http://i.imgur.com/sDmbswk.png na pewno tak ? na pewno nie bój nic złap dziada i przekręć i samo wyskoczy
  21. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    odkurzanko pod fotelem?? zapewne pod fotelem styki dały sygnał rozepnij psiknij zepnij no i vagiem go vagiem
  22. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    eeeeeeee taka siakaś Wielgachna... a to przecież nie dodge ram
  23. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    hmmm no moim zdaniem czarna... ale ja mam czarne autko i czarna płetwę więcccc....
  24. hmmm skąd ja to znam nie znam prawdy ale mogę się założyć że na pewno najwięcej zdjęć ma fury
  25. amaradaar odpowiedział(a) na wookash temat w Układ Jezdny
    najrozsądniej i najlepiej będzie jeśli już wymieniać od razu zrobić swapa na 320/288 niebo a ziemia w hamowaniu ---------- Post dopisany at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany at 22:21 ---------- no albo 345/300 ale tutaj już cena raczej zacna jest no i fele trzeba mieć konkret

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.