Treść opublikowana przez amaradaar
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
ooo ja też chce na ogolnopolski stawiam Bartek
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
oj jemu to nawet jakby cały browar kupić to i tak mało by się odwdzieczyć
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
Baaaa Bartek to nie dość że ma łeb jak sklep to i jeszcze czasu jakby nie spał no i nawet jak milionowy raz pytam czy ten pin w 32pinowej kostce C MCE ma być z zielonym kabelkiem to on ciągle grzecznie odpisuje "tak" i nawet ni razu nie przeklnie :whistling: też tak stwierdziłem ale były s4 to chciałem zabrać ale 5 minut zabrakło, przeznaczenie
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
długo czekałem oszczedzałem i czytałem jak pięknie robicie swoje furki, aż w końcu dane i mnie coś porobić choć do waszych mnie daleko Bartek przecież to prawie wszystko twoja wina jak się naczytałem coś ty tam narobił u siebie to jakiem miał wyjście eeee no tak hebleee ja właśnie dałem 320 na 288 na proszkowanie w kolor 3020 ps. a miały być s4 ale mi sprzed nosa ktoś zwędził więc już poprzestałem na 3.0
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
a widzisz cierpliwość popłaca ale w ciekawe aukcje allegro jest z b8 za 400zł poducha chyba podpasi to kupuj zamieniaj i włala
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
aleee ja niechcący przepraszam że tak wyszło brzydkie zdjęcie zapewne się nie spodobało ??
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
no bo ja przecież tylko dopracowuję parę szczegółów apropo jest rns-e z sds-em jest BT w wersji High no to jakże by tu miało nie być kiery z B8
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
oj no taki mi dominium załatwił to taki mam i tak super że załatwił hehe jaja no przecie że zająca
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
dzień dobry
-
Astra I 1.7TD - po wylaczeniu silnika zapala sie kontrolka akumulatora na desce
diody faktycznie mogą być... sprawdzałeś ładowanie jak już odpalisz ??
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
łoooo jeny uwierz dbam dbam najlepiej jak potrafię dla mnie auto to nie tylko pojazd, to nie transport z punktu a do b, to ścieżka życia zresztą to chyba nie tylko ja tak mam to jest moje drugie ja łoj tam zaraz pół auta, jedynie parę drobiazgów
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
:banan::banan: nie ma jak to furacz a nie transport z A do B :banan::banan:
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
no nic nie poradzimy takie jak ma Jedrek to jedynie w skali 1:50
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
nie ma nic fajniejszego niż a kurcze nudzę się idę posiedzieć do autka albo wychodzisz z pracy gdzie znów prezes mimo że stajesz na głowie ma pretensje, i patrzysz.. oooo moja oaza moje audi czeka na mnie cierpliwie
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
no jestem jestem a dzięki Pablo staram się wam dorównać choć to ciężka sprawa wysoko poprzeczkę zawiesiliście no ale przede wszystkim chcę by idąc do autka mordka się cieszyła
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
nie no pewnie że tak tylko po co jechać na zlot jak każdy będzie oglądać twoje ferrari nie no żarcik muszę się poprostu kiedyś przemóc bo ja taki wstydziuch jestem
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
no muszę się skusić któregoś pięknego dnia ale gdzie ja tam z taką bidulą do twojego odrzutowca
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
no nigdy bo się was boje ps. no popatrz mało bym zapomniał chromiki jeszcze wpadły
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
dam bo nie pije procentów
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
kurde żałuje i to bardzo bardzo bo wcześniej wypytywałem z milion razy kiedy kiedy, a tuż przed wyjazdem się dowiaduje że termin do Bani arrr
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
hiehiehie czyli to Ty no nie poznaje bo nie znam jak był teraz zlot to nie mogłem być bo wyjechałem zagranice a ta Pani to od nas czy twoja wybranka
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
jeee no co Ty w jakim tyle też ładnie ciśniesz
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
hehehe takie OT to super Jeee, a to nasi na filmiku ??
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
no żesz aż musiałem skręcić bass bo po dłuższej jeździe bania pęka a dziękuję dziękuję staram się dotrzymać choć o dziobinkę kroku wyjadaczom
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
ogólnie 505zł po rabacie 432 tak caluśkiego kompletu ps. no i jak jest rns to musi być i ło mój Bose :kox: przerażająca różnica między serią a bose przepaść :whistling: