Treść opublikowana przez amaradaar
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
jesli juz chcesz robic ringi w halo to zrob sobie je sam na youtube jest filmik jak zrobic krok po kroku ---------- Post dopisany at 13:39 ---------- Poprzedni post napisany at 13:28 ---------- Skoda Octavia - YouTube ciekawe jak oni to zrobili....
-
A4 B6 Nie otwiera szyb.
taka uwaga żeby wypiąć kostkę ze słupka trzeba przesunąć różowy plasticzek na kostce w lewo lub patrząc będąc miedzy drzwiami a wnętrzem auta odpychając od siebie raczej kable skoro głośniki strzelają ale jeśli nie to ewentualnie zalany mk kable do mk uszkodzone albo w mk przekaźniki...
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
że tak zabłysnę głupotą co to za gałeczka zmiany biegunów jest ???
-
Ciptuning - co o nim myślicie? Czy warto?
hehehehehehehe i jeszcze raz he mogę co najwyżej kopiować kolegów jak chcesz zniszczyć silnik to ładuj ale że tak powiem "wole bez"
-
elektrycznie otwierana i ZAMYKANA klapa bagażnika
hmmm no na pierwszy rzut oka jakby tak ale jeszcze kwestia wysokości .. i mocowania silniczków więc fajnie że jakiekolwiek zdjęcia są ale jednakowoż trzeba nam z drugiej strony dlatego też Panie sh_akal poprosimy
-
elektrycznie otwierana i ZAMYKANA klapa bagażnika
poprawione właśnie szukam fotki ---------- Post dopisany 03-03-2013 at 21:28 ---------- Poprzedni post napisany 01-03-2013 at 22:54 ---------- niestety to nie takie proste znaleźć zdjęcie dachu od środka bez podsufitki
-
elektrycznie otwierana i ZAMYKANA klapa bagażnika
zawias raczej nie pasuje choć same śruby to się przerobi, tylko pewnie nie ma miejsca na silniki ...
-
elektrycznie otwierana i ZAMYKANA klapa bagażnika
jakie pozostaje tylko ogarnąć elektrykę jakby to było takie tylko to by już dawno każdy z większych rezaczy to miał no napewno nie ma mocowań do silników napewno też nie wlezą pod podsufitkę i nie będzie nacięć na i tak niedopasowane ramiona których długośc napewno nie będzie pasowała więc moim zdaniem przeszczep silniczków z a6 do b6 jest raczej grubym cięciem spawaniem szlifowaniem wyginaniem jeśli chodzi o mechaniekę podłączenie do modułu komfortu ale po co?? jedynie jakby Kolega KFX zrobił moduł po canach do obsługi tego czyli inaczej skopiował sterownik od a6 i podporzadkował do MK b6 kolejna grubsza sprawa najlepszym rozwiązaniem byłoby jeśli chodzi o avanta dopasowanie siłowników od np skody superb albo passata b6.. od tego by trzeba zacząć a tu dla was ---------- Post dopisany at 10:25 ---------- Poprzedni post napisany at 10:18 ---------- no i passat maaa
-
elektrycznie otwierana i ZAMYKANA klapa bagażnika
no te siłowniki to zdecydowanie bardzoej do avanta myslę że komputer nie bedzie nic krzyczał jak dasz prąd normalnie z instalacji bo nie ma tam czujników poboru prądu ani tym podobne więc to nie problem a skoro są passaty b6 maja klapy elektryczne to czemu i nie a4 b6
-
elektrycznie otwierana i ZAMYKANA klapa bagażnika
no właśnie jak będzie elektryczny to będzie sprężyny blokował myślę że te od superba mogą podejść tylko żal mi 500zł na używki by to sprawdzić a w aso jak zwykle nic nie wiedzą
-
elektrycznie otwierana i ZAMYKANA klapa bagażnika
sam siłownik to raczej nie problem ja sie rozglądałem do avanta i póki co znalazłem coś takiego: SIŁOWNIK ELEKTRYCZNY KLAPY VW TOUAREG 7P6 827 851A (3006622468) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. no i teoretycznie jak tylko by mu dać napięcie po naciśnięciu przycisku klapy to by otworzył jeśli tylko wielkość siłowników by pasowała znalazłem też tylko teraz nie widzę takie siłowniki od klapy skody superb a to już raczej bardzo zbliżona wielkość klapy ale moim zdaniem najwiekszy problem to chyba z zamkiem który w takich automatach ma taki "dociagany zamek" domykanie
-
Choinka na fisie
przeczyść bezpiecznik 42 i drugi od esp.. może coś pomoże.. ale może tez wiazka padla.. a vag co mówi??
-
Zapalająca się kontrolka ESP
dokładnie może być kilka przyczyn bez vaga się nie obejdzie ---------- Post dopisany at 14:48 ---------- Poprzedni post napisany at 14:44 ---------- gdzie te leszczyny są jakie województwo podaj kod pocztowy jak by było blisko to bym ci zerknął
-
Nie wyłączające się podświetlenie/Teraz już nie działające
moduł komfortu. sprawdź pod wykładzina kierowcy czy czasem nie pływa...
-
Pilot przestał działać
hmmm tak czy siak podepnij vaga bo coś musiało być przyczyną. nie ma klapki leży w pudle czarnym pod wykładziną.
-
Pilot przestał działać
sprawdź moduł komfortu pod siedzeniem kierowcy pod wykładziną, czy nie jest czasem utopiony w wodzie
-
a4 uzywane z salonu toyoty
nawet na nowe auta są kruczki w gwarancji to tym bardziej w starym .. co do zażaleń na pompę to takie lekko niepoważne, takie jest i trudno, oni też wszędzie nie wejdą i nie zobaczą co w silniku piszczy, odebrałeś sprawne, że się popsuło niestety tak bywa. jak ty byś sprzedawał auto i po tygodniu przyjechał by nowy właściciel że się skrzynia popsuła to co byś powiedział?? co do przebiegu karteczka jest żadnym dowodem. nawet jakby była czytelna. jedź powiedz że się popsuło i najpierw zobacz co powiedzą później roztrząsaj temat.
-
malowanie felg
na moje jak nie trzeba to nie maluj
-
Podłokietnik!
poszukaj od a4 ori są nawet na forum do sprzedaży
-
Pasy bezpieczeństwa nie zwijają się
dokładnie plak raczej słabo brzmi, może dobrze zadziała ale lepiej rozwiń i umyj dokładnie
-
Fotel kierowcy
Materiału raczej sam nie kupisz ale tapicerzy ogarną a raggaman skąd jest.. nie pamiętam ale zapytaj go on ma dużą wiedzę na ten temat
-
Jakie klocki i tarcze wybrać???
288mm zimmermann i klocki ferodo ale jak już zmieniać to na większe
-
Fis
nie no raczej stacyjka nie za bardzo... podepnij vaga inaczej to lekkie wróżenie
-
Uszkodzony termostat 2.0 TDI ?
tak wymieniaj termostat pomoże
-
Gdzie tankujesz lpg ? Jaka różnica w kilometrach ?
ja żonie tankuje u nas na wsi w jakiejś przydomowej i jest lepsze niż w BP ---------- Post dopisany at 00:54 ---------- Poprzedni post napisany at 00:54 ---------- ale na BP też jest dobry GAzzzz