Treść opublikowana przez amaradaar
-
Co to jest?
że ori to widać, ale po co, bo jeśli piszczki to zupełnie bez sensu
-
Co to jest?
ooo teraz to już lepiej ale hmmm kawałek maskownicy głośnika idealnie wkomponowane, ale pierwsze widzę... hmmm więc stinger to nie będzie, ale nie wiem co to.. jakby może do piszczków??
-
Co to jest?
może jeszcze mniejsze po tym zdjęciu stwierdzam co następuje: jest to sterowanie rakiet ziemia powietrze typu stinger
-
Końcówki Tłumika
hmmm chyba młody_drog ma
-
Przyciemnianie szyb
cześć chłopaki, w Black Sun b6 avant po targowaniu zrobili mi za 350zł (bez przednich) więc targujcie się co do jakości to fenomenalnie w black sun używają w zasadzie dwa rodzaje folii sunguarda i druga też bardzo dobrej firmy tylko nie pamiętam już nazwy
-
Czy warto?
raczej słabooo
-
Portret-narysuje ktos ?
for free czy jak??
-
Prośba o głosy ;)
pyk i jest
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
...a jeszcze czujnik autopoziomu na froncie trzeba było zostawić golasa nie było by tyle do poprawiania a tak jak tyle namodziłeś to się teraz męcz
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
Co do działania w podanym przez Ciebie powyższym przypadku - zmieniarka Yatour odczyta tylko jeden nośnik pamięci (ten, który był wpięty pierwszy). Nie ma możliwości przełączania między kartą SD a PenDrive'm. Istnieje natomiast możliwość przełączania między slotami pamięci (SD, USB) a wejściem AUX (za pomocą przycisku na Navi - RADIO/CD) tak naprawdę zależy od producenta, ja mam zakupiony z viakena (tak tego od kabli) i u mnie np jest ogolnie CD8 folderów ale CD1 to slot dla SD karty Sloty 234567 to USB na pen drivie a CD8 to na auxa... (Tak oczywiście jest gdy wszystko jest podłączone) wiem ze Hadron ma tak ze przełącznik kaseta/zmieniarka lub płyta/zmieniarka przełacza SD/USB/AUX...
-
prosze o pomoc
przecież gdybym miał to specjalnie na złość nie wstawiałbym po angielsku trza by chyba uzyć translatora
-
prosze o pomoc
wiki mówi tak: [h=2]16683/P0299/000665 - Boost Pressure Regulation: Control Range Not Reached[/h] [h=4]Possible Symptoms[/h] Reduced Power Output Limp Mode [h=4]Possible Causes[/h] Hoses/Pipes incorrect connected, disconnected or leaking Charger Pressure Control defective Turbocharger faulty Diverter Valve faulty [h=4]Possible Solutions[/h] Check Hoses/Pipes to/between Components Check / Clean / Replace Charge Pressure Control Check Turbocharger Check Diverter Valve [h=4]Special Notes[/h] When found in 2.0l TFSI: Check Boost Pressure Control Valve (N249), for cracked rubber diaphragm. A new/optimized Valve is available under Part # 06H-145-710-D (or newer). RoW vehicles see: TPI 2016331 for details. NAR vehicles see: TSB 01-07-70 or 2013392 for details. [*] When stored in conjunction with misfire codes and/or fuel trim faults see the notes associated with the following faults regarding PCV failure: Crankcase Breather Valve [*] If the Turbocharger is faulty due to mechanical / internal problems or the exhaust system is restricted (typically the Catalyst) this fault may be the end result. [*] When found in VW Golf/Jetta (1K): 2.0l CR-TDI (CBEA/CJAA): Verify the mechanical part of the Exhaust Valve Control Module (J883) is not siezed or binding nie wiem czy znasz ta strone czy nie ale przynajmniej spróbowałem
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
przecież masz w temacie vw ze tak zacytuję "Cena halogenów w ASO: 5J0941067 - 259,00 zł 5J0941068 - 259,00 zł Czyli 518 kpl za nóweczki, moim zdaniem nie jest jeszcze tak tragicznie ale zawsze można odszukać coś taniej' ---------- Post dopisany at 19:58 ---------- Poprzedni post napisany at 19:56 ---------- uprzedził mnie no przecież to są dzienne skody więc jak mają świecić muszą dobrze dziełać
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
skoro nie świeci ani auto ani zielona to może być zimny lut na jednej nóżce diody tam jest zwarta ścieżka pomarańczowej z zieloną lub przerwana ścieżka, sprawdź tę pomarańczową diodę musisz rozebrać włącznik
-
komfortowe kierunkowskazy
hmmm gdzieś o tym czytałem.. ale gdzie
-
wycieraczki przednie - problem
wyjmij wtyczkę z silniczka, psiknij styki, może niedomaga
-
Problem z elektryką przy tylniej wycieraczce - AVANT
jeśli daje sygnał na wycieraczkę bezpośrednio i śmiga, to nie jest zapieczona.. pytanie który kabelek daje komendę startuj skoro są cztery, sprawdź kabelki w gumie między sufitem a klapą może sygnałowy się urwał przetarł itp.
-
Domykanie szyb pilotem
http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-b7-system-homelink-nadajnik-otwierania-bramy-garazu-109990/
-
otwieranie brami i drzwi garazowych z przycisku w samochodzie
napisz do tego Pana napewno się dowiesz http://a4-klub.pl/members/bart-s-9748/
-
Lusterko i tryb skandynawski
Najlepiej podaj dokładnie numer włącznika i numer MCE, musisz to sprawdzić vagiem, vcds-em, i tam wejść bodajże MCE ma 09, i sprawdzić kodowanie a z okienek spisać model MCE :hi:aby wyłączyć należy zamienić kodowanie zamiast 2 musisz dać 1.
-
Lusterko i tryb skandynawski
jaki masz włacznik swiateł?? tryb skandynawski jest w MCE musisz wejsc w kodowanie [h=2]Coding[/h] 0?xxx: Light Sensor 0 = Light Sensor not installed 1 = Light Sensor installed [*] 0x?xx: Trailer Hitch 0 = Trailer Hitch not installed 1 = Trailer Hitch installed [*] 0xx?x: Headlights 0 = Halogen Headlights 1 = Xenon Headlights [*] 0xxx?: Country 1 = Rest of World 2 = Northern Countries (Finland, Sweden, Norway, Denmark) 3 = USA 4 = Canada przy okazji jesli masz lusterko fotochrom sprawdz czy masz sensor zakodowany
-
Jak zdemontować przyciski do podnoszenia szyb
prawie wszystko ale dokładnie najpierw szukaj!! później pytaj!! boczki w dół, odkręcasz uchwyty boczków, wypinasz kostki, przyciski są na zatrzaskach więc podważasz wypychasz i masz
-
co myślicie o tych felgach?
wyglądają bardzo ładnie, ciekawe jak wytrzymałość
-
Wymiana końcówek na sportowe w Audi A4 B6 2.5TDI
no ale to ja myślałem ze na końcówce.. a wam chodzi o środkowy żeby go rurą zastąpic?? a końcowe zostawić ori??
-
jak wlaczyc wylaczyc funkcje pelnego fisa? funkcja spalania 1,2
eheee a dokładnie teraz codziennie o 3 w nocy bedziesz miał aktualizowany zegar