Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przyciemnianie szyb


DamianIno

Rekomendowane odpowiedzi

witam

moze ktos podpowiedziec ile kosztuje przyciemnienie szyb do B7 i ewewntualnie gdzie najlepiej podjechac w okolicy Inowrocławia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego tez interesuję sie tym tematem i też jestem z Inowrocławia. Na co dzień mieszkam w Toruniu i tu znalazłem bardzo dobra firmę Black Sun. Jest promocja na oklejanie drugi samochód 50% mi wycenili za B5 kombi 540 wiec jesli Tobie wyjdzie tyle samo to z godnie z promocją wyjdzie nam (540 +270 i podzielić na dwóch ) 405 zł na głowe za komplet (6 bocznych i tylna )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli 540,- wyceniają całe auto bez przedniej? (elegancko-też mam tak u siebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na szczescie nie mialem okazji ich spotkac. aczkolwiek nie od dziś wiadomo, że raczej nie są za tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie są zdecydowanie :kwasny: ja chciałbym lekko przyciemnić przednie boczne i tylne troszeczkę mocniej zeby nie bylo widać różnicy za bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby nie było różnicy między tyłem a przodem czy między serią przodem a po przyciemnieniu?

ja mam własnie że przód jest ciut jaśniejszy. różnicy za bardzo nie widać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie to wygląda w Twojej B6 ale ja chciałbym troszke jaśniejszą folie, wiesz może jaki masz procent przepuszczalności?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć :hi: chłopaki, w Black Sun b6 avant po targowaniu zrobili mi za 350zł (bez przednich) :kox: więc targujcie się :wink: co do jakości to fenomenalnie :kox: w black sun używają w zasadzie dwa rodzaje folii sunguarda i druga też bardzo dobrej firmy tylko nie pamiętam już nazwy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sciagali u was szyby do przyciemnienia? albo boczki? czy listwy ? Cena 400- 500 za wszystkie to norma gdzie dzwonilem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a myślicie ze jak już mam jakąś folie na szybach (jakis badziew :facepalm: ) i beda musieli ja zerwać to podniosą koszt ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego tez interesuję sie tym tematem i też jestem z Inowrocławia. Na co dzień mieszkam w Toruniu i tu znalazłem bardzo dobra firmę Black Sun. Jest promocja na oklejanie drugi samochód 50% mi wycenili za B5 kombi 540 wiec jesli Tobie wyjdzie tyle samo to z godnie z promocją wyjdzie nam (540 +270 i podzielić na dwóch ) 405 zł na głowe za komplet (6 bocznych i tylna )

no bylbym zainteresowany,jakby co pisz na priv to sie dogadamy:decayed:

---------- Post dopisany at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany at 20:48 ----------

dzwonilem do renmag inowroclaw 420 za tyl+180 przod

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...