Treść opublikowana przez Robertos
-
2.0 TDI Żywotność silnika jakie macie przebiegi
Widać że większość problemów na forum z silnikiem 2.0 tdi to silniki 8 zaworowe,coś w tym jest.
-
Left dipped headlight
Witam,od jakiegoś czasu świeci mi się na komputerze komunikat left dipped headlight,wszystkie żarówki sprawne więc nie wiem o co chodzi,dodam że to zwykle lampy. Może ktoś mnie naprowadzic gdzie może leżeć przyczyna?
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
No już pewna ta walka Janik-Lebedev Wypsiu.A co do walki Mayweathera z Pacquiao to postawię na Pacmana,zderzenie ofensywy z defensywą,ciekawe ile Floyd może się tak jeszcze bronić,latka lecą a w ostatnich walkach trochę zawodził.Tak czy inaczej to będzie walka wszechczasów,przynajmniej jeżeli chodzi o finanase..
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
W kwietniu Lebedev-Janik o pas WBA,myślę że lepiej wypadnie od Kołodzieja.
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
https://www.youtube.com/watch?v=fB_2SOUGloc Ładna ustawka
-
Srebrzynka B7
Miałem to samo w moim avanciku,na 120% mechanizm do wymiany,koszt niedrogi.Jak będziesz wymieniał to sprawdz w jakim położeniu mechanik ustawi wycieraczki bo to różnie bywa.
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Proksa out...
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Mega wojna,Kostecki w plecy...
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Tak wogóle to sobię myślę że jak Szpilka przegra to stajnia Wasilewskiego straci tego konia pociągowego.Diablo przegrał,Kołodziej przegrał..Jedyny króry może to pociągnąć to Kostecki,ludzie kochają psycholi.tak właśnie było ze Szpilką,tu walną Zimnocha,tam założył gejowskie majtki etcetera,etcetera.
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Adamek cięższy od Szpilki,tego się niespodziewałem.Walka zacznie się pózno bo po 12 w nocy.
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Panowie,jakieś typy na Adamek Szpilka?
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Po Kołodzieju to się spodziewałem czegoś takiego,ale nie po Włodarczyku.To tylko potwierdza fakt,że Włodarczykowi nie leżą bokserzy lotni na nogach,Cunn,Palacios czy nawet Robinson.Green też był lotny i wygrywał walkę do czasu TKO.Jedno mnie przeraziło,Włodarczyk zawsze słyną ze szczelnej gardy,zawsze mocno zamknięty a tu przyjął chyba ponad 60% ciosów Drozda,masakra jakaś.
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Rehabilitacja Magomeda,serce się kraje,schudł ponad 30kg
-
Ciągle wibruje przy przyspieszaniu.
Miałem idetnyczną sytuacje jak Ty kolego,mi jeden mechanik/magik,polecony zresztą,wymienił dwumas .Okazało się z czasem że przyczyną wibracji była półoś od strony pasażera-jak ręką odjął.Może zacznij od tego.
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Meeega walka,za***ista 12 runda,brawo!!
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Rozbija i to mocno,lipa jak narazie.
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
3 runda a oko Adamka mooocno zapuchnięte,ciężko będzie.
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Wilder-Scott to jak Wawrzyk Botha,czasu na to nie zmarnuję.Z Adamkiem pojadę na żywo bom patriota;)
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Ktoś wstaje na Adamka?
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Ciekawe co to była za pigułka którą dał Maidanie jeden z jego sztabu przed 12 rundą,jakaś gruba afera się tu robi,żeby nie było tak że walka będzie no contest i pas wróci do Bronera. Taki mały offtopik-Jackiewicz obija trochę chłopaków z MMaster:naughty: MMAster [sezon 2, Odcinek 8] - YouTube ---------- Post dopisany at 20:04 ---------- Poprzedni post napisany at 10:03 ---------- A co tu taka cisza,za tydzień Szpilka bije się z Jeningsem-bardzo dawno temu wstawałem na walki w nocy i na tą walkę na pewno wstanę,powrócił dawny dreszczyk:naughty:
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Eee,nie jest zle,Najman jest menadzerem i płaci bokserom a to duży plus,jest też Jackiewicz a to nawet trzy plusy,da się oglądać
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Dzisiaj na jednej gali walczą najmocniej bijący bokserzy wagi półciężkiej,Stevenson i Kovalev.Ta dwójka bokserów MUSI się kiedyś spotkać w ringu,tego chcą kibice.
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Brawo dla Janika,no cóż,jeszcze walki nie oglądałem ale widzę bardzo pozytywne opinie.A co do walki GGG z Stevensem to myśłałem że kazach szybciej to skończy,nie podobała mi się walka. 2013.11.02.Gennady.Golovkin.vs.Curtis.Stevens.HBO.DVDRip - Video Dailymotion
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Murat przeciętniak a parę razy ostro trafił Hopkinsa.Oczywiście z ogromnym szacunkiem podchodzę do tego co wyczynia Bernard ale jakby na miejscu Murata był Stevenson czy Kovalev to bybyła kaplica-straaaasznie dużo Hopkins przyjął jak na swój styl.
-
Audi A4 B7 2.0 TDI szarpie podczas przyśpieszania
Wygląda na to że to coś z airbagiem,jest tego trochę na zagranicznych forach.