Treść opublikowana przez amaradaar
-
Wymiana końcówek na sportowe w Audi A4 B6 2.5TDI
pytanie tylko jakie przelotówki dokładnie dały ten efekt??
-
jak wlaczyc wylaczyc funkcje pelnego fisa? funkcja spalania 1,2
w ustawieniach zegarów w adaptacjach na kanale 19 ustaw 01011 np.
-
Swap przełączników szyb A8 do B7?
tak 8Z0 to na dwie szybki u siebie montowałem tydzień temu
-
Telefon i jego podłączenie czy jest taka możliwość A4 B8
tak albo włacz w swoim tele bluetooth i po właczeniu zapłonu kliknij wyszukaj urzadzenia, jak znajdziesz urzadzenie dodaj do listy kod chyba taki jak numerki urzadzenia albo 1234 i włala
-
przyciemnianie tylnych lamp
Moim skromnym zdaniem tylko i wyłącznie folią ja przyciemniłem na odwrót jak Iconslave i niepotrzebne elementy wyciąłem i wcale nie widać cięcia więc kupuj folię i jedziesz
-
sprzedałem sprawny sprzęt na allegro i chcią mi zwrócić uszkodzony
i tak będzie najlepiej. wysłałeś sprawny więc nie masz się co przejmować a on tak czy siak wystawiłby negatywa chyba ze byś mu oddał całą kasę a tego nie mozesz zrobic
-
wymiana tylnego zderzaka w audi a4 b6 avant 2002r pomocy
odkręć z podłogi uchwyty do bagaży, odkręć tą jedną jedyną śrubkę w boczku w miejscu zaczepu rolety, i szarpnij do siebie jakbyś usiadła w bagażniku twarzą do boczku i już
-
szukam Sprawdzonej perfumerii
sprawdzona.. napewno nie w Polsce... nie masz nikogo za granica..??
-
Tylne lewe światło mijania nie działa - dziwna spraw
sprawdz gniazdo żarówki. może MCE?? piny na kostce MCE sprawdz
-
Jaka nagrzewnica?
jeśli to płyn chłodzący to mówią że jak sie palcem po szybie przejedzie i posmakuje to lekko słony smak powinien być to raz a dwa raczej bardzo paruje szyba jak jest walnieta nagrzewnica do tego stopnia ze mgła na szybach wcale nie znika nie ważne jaka siła nawiewu.. no a roboty co niemiara wiec niezdziw sie jak mechanik za wymiane nagrzewnicy za 50 zł krzyknie 400 za robocizne..
-
Jak wyciągnąć Piny z kostki
no to teraz od frontu wciskaj igłę raz z jednej raz z drugiej i poszarpuj tylko miedzy pinem a ścianką kostki i próbuj aż wylezie
-
Jak wyciągnąć Piny z kostki
jeżeli mozesz rowalić kostke to rozcinaj ale jesli nie to kazdy pin ma taka zapadke musisz ja igła wypiac i wyciagać ale już mówie ze trochę w tym zabawy jest więc sobie poklniesz
-
Pasy bezpieczenstwa
Można oszczędzać na wiele sposobów ale ten raczej nie jest dobry kup nowy pas, a demontuje się bardzo prosto zdejmiesz plastiki ze słupka i tam masz cały pas z bębnem na 1-dnej śrubę, a później drugi koniec pasa na drugą śrubę i wszystko
-
Brak oświetlenia, podświetlenia. Pytanie o BT
dokładnie podłącz kompa, może być walnięty moduł komfortu albo jakaś jego wiązka..
-
Kolejna prośba o głosy ;)
poszło
-
Jakie imię dla syna
emanuel - wymagające imię, i jeśli już idziemy tą ścieżką to jozue, nikodem, borys, kajetan
-
[ALL] Dokładka zderzaka/splitter od Cupry R - ciekawie wygląda
a co myślicie o tej dokładce, ciekawe od czego ona jest ??
-
[ALL] Swiatla odblaskowe w tylnym zderzaku
serio?? kurde ja mam całe czarne. :gwizdanie: a no z przykrościa musze potwierdzic w golfie mk IV miałem helli dymione i ta sama historia... odblaski na zderzak albo ori.. bo inaczej chca dowodzik zabrac...
-
[B6 AVB] Problem z temperatura silnika
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=114274.0;highlight=nagrzewnica
-
[ALL B7] Listwa alu zderzaka tylnego
:hi: emmmm ja bym przyciemnił jeszcze lampki zatem, zaraz po dokładce... ps. tylko czy jesli listewka ma corbonixa to doładka matowa.. nie lepiej tez carbonix?? bo na moje troche takie mixidełko wyjdzie
-
Koszt ogrzewania mieszkania gazem
ja dołoże od siebie tylko tyle ze kazdy kogo znam z ogrzewaniem gazowym, bez miliona na koncie po ostrej zimie zaraz wymieniał piec na jakikolwiek byle na paliwo stałe a ogolnie to bardzo drogi interes, a opcja zamiany o dziwo zgrywa sie wraz z nadchodzeniem zimy.....
-
[B5 AGB] Która fota do kalendarza na październik ???
Jedyneczka
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
AC to nie obowiązek a jak się bierze od kogoś auto i nie zamyka go przed domem to teraz trzeba ponieść tego konsekwencje. Life is brutal. obyś nigdy tego nie doswiadczył wtedy zobaczysz o jakim life mówisz... i będziesz mądrze prawił... jestem nowy w sumie dopiero może miesiąc myślę ze jesli auto sie nie znajdzie ta zrzuta ma sens każdy da po te 100 czy 50 na ile go stać przede wszystkim, a jak zrzuci sie 200 300 400 osób to spokojnie starczy... jak najbardziej jestem za tym... Bart jest tu osobą na "wypasie" zawsze pomaga i zawsze jest... i nie chce nic w zamian.. więc myślę że tym razem i my mozemy dać nie biorąc nic w zamian... choć i tak bierzemy jego wiedze sam przez ten miesiąc zawracałem mu głowę nie raz nie dwa.. i zawsze miał czas... i choćby dlatego pomoge [br]Dopisany: 30 Lipiec 2011, 15:21_________________________________________________ma ale pytanie czy zmieniło by coś gdyby było zamknięte a i tak by ukradli właściciel i tak miał by pretensje do ciebie.... przecież to nie ty ukradłeś samochód.... więc wina jest tylko jedyna ... ZŁODZIEJA!!!
-
Naprawa zatartych wycieraczek
http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=klej+do+aluminium na ten przykład
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
witam kolegów jak widać nowy jestem :> mówiąc szczerze uwielbiam szprychowe OZy ale przy twoim aucie wygladaja naprawde mizernie... za małe zdecydowanie.. avusy duzo lepsze ale i tak mnie szału nei robią no ale jesli ktorekolwiek to tylko nie OZety albo jak już jak koledzy mówia 19" jeśli oryginal to wytrzymaja każda dziure chyba ze przy 200-stu [br]Dopisany: 20 Lipiec 2011, 20:51_________________________________________________ps no i jeśli mat a zdecydowanie lepszy to zdecydowanie shadow line czorny czorny i jeszcze raz czorny jak np zdjęcie z poprzedniej strony