Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

amaradaar

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez amaradaar

  1. pytanie tylko jakie przelotówki dokładnie dały ten efekt??
  2. w ustawieniach zegarów w adaptacjach na kanale 19 ustaw 01011 np.
  3. tak 8Z0 to na dwie szybki u siebie montowałem tydzień temu
  4. tak albo włacz w swoim tele bluetooth i po właczeniu zapłonu kliknij wyszukaj urzadzenia, jak znajdziesz urzadzenie dodaj do listy kod chyba taki jak numerki urzadzenia albo 1234 i włala
  5. Moim skromnym zdaniem tylko i wyłącznie folią ja przyciemniłem na odwrót jak Iconslave i niepotrzebne elementy wyciąłem i wcale nie widać cięcia więc kupuj folię i jedziesz
  6. i tak będzie najlepiej. wysłałeś sprawny więc nie masz się co przejmować a on tak czy siak wystawiłby negatywa chyba ze byś mu oddał całą kasę a tego nie mozesz zrobic
  7. odkręć z podłogi uchwyty do bagaży, odkręć tą jedną jedyną śrubkę w boczku w miejscu zaczepu rolety, i szarpnij do siebie jakbyś usiadła w bagażniku twarzą do boczku i już
  8. sprawdzona.. napewno nie w Polsce... nie masz nikogo za granica..??
  9. sprawdz gniazdo żarówki. może MCE?? piny na kostce MCE sprawdz
  10. amaradaar odpowiedział(a) na bugiii temat w Audi A4 B5
    jeśli to płyn chłodzący to mówią że jak sie palcem po szybie przejedzie i posmakuje to lekko słony smak powinien być to raz a dwa raczej bardzo paruje szyba jak jest walnieta nagrzewnica do tego stopnia ze mgła na szybach wcale nie znika nie ważne jaka siła nawiewu.. no a roboty co niemiara wiec niezdziw sie jak mechanik za wymiane nagrzewnicy za 50 zł krzyknie 400 za robocizne..
  11. no to teraz od frontu wciskaj igłę raz z jednej raz z drugiej i poszarpuj tylko miedzy pinem a ścianką kostki i próbuj aż wylezie
  12. jeżeli mozesz rowalić kostke to rozcinaj ale jesli nie to kazdy pin ma taka zapadke musisz ja igła wypiac i wyciagać ale już mówie ze trochę w tym zabawy jest więc sobie poklniesz
  13. Można oszczędzać na wiele sposobów ale ten raczej nie jest dobry kup nowy pas, a demontuje się bardzo prosto zdejmiesz plastiki ze słupka i tam masz cały pas z bębnem na 1-dnej śrubę, a później drugi koniec pasa na drugą śrubę i wszystko
  14. dokładnie podłącz kompa, może być walnięty moduł komfortu albo jakaś jego wiązka..
  15. amaradaar odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    poszło
  16. emanuel - wymagające imię, i jeśli już idziemy tą ścieżką to jozue, nikodem, borys, kajetan
  17. a co myślicie o tej dokładce, ciekawe od czego ona jest ??
  18. serio?? kurde ja mam całe czarne. :gwizdanie: a no z przykrościa musze potwierdzic w golfie mk IV miałem helli dymione i ta sama historia... odblaski na zderzak albo ori.. bo inaczej chca dowodzik zabrac...
  19. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=114274.0;highlight=nagrzewnica
  20. :hi: emmmm ja bym przyciemnił jeszcze lampki zatem, zaraz po dokładce... ps. tylko czy jesli listewka ma corbonixa to doładka matowa.. nie lepiej tez carbonix?? bo na moje troche takie mixidełko wyjdzie
  21. ja dołoże od siebie tylko tyle ze kazdy kogo znam z ogrzewaniem gazowym, bez miliona na koncie po ostrej zimie zaraz wymieniał piec na jakikolwiek byle na paliwo stałe a ogolnie to bardzo drogi interes, a opcja zamiany o dziwo zgrywa sie wraz z nadchodzeniem zimy.....
  22. AC to nie obowiązek a jak się bierze od kogoś auto i nie zamyka go przed domem to teraz trzeba ponieść tego konsekwencje. Life is brutal. obyś nigdy tego nie doswiadczył wtedy zobaczysz o jakim life mówisz... i będziesz mądrze prawił... jestem nowy w sumie dopiero może miesiąc myślę ze jesli auto sie nie znajdzie ta zrzuta ma sens każdy da po te 100 czy 50 na ile go stać przede wszystkim, a jak zrzuci sie 200 300 400 osób to spokojnie starczy... jak najbardziej jestem za tym... Bart jest tu osobą na "wypasie" zawsze pomaga i zawsze jest... i nie chce nic w zamian.. więc myślę że tym razem i my mozemy dać nie biorąc nic w zamian... choć i tak bierzemy jego wiedze sam przez ten miesiąc zawracałem mu głowę nie raz nie dwa.. i zawsze miał czas... i choćby dlatego pomoge [br]Dopisany: 30 Lipiec 2011, 15:21_________________________________________________ma ale pytanie czy zmieniło by coś gdyby było zamknięte a i tak by ukradli właściciel i tak miał by pretensje do ciebie.... przecież to nie ty ukradłeś samochód.... więc wina jest tylko jedyna ... ZŁODZIEJA!!!
  23. http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=klej+do+aluminium na ten przykład
  24. witam kolegów jak widać nowy jestem :> mówiąc szczerze uwielbiam szprychowe OZy ale przy twoim aucie wygladaja naprawde mizernie... za małe zdecydowanie.. avusy duzo lepsze ale i tak mnie szału nei robią no ale jesli ktorekolwiek to tylko nie OZety albo jak już jak koledzy mówia 19" jeśli oryginal to wytrzymaja każda dziure chyba ze przy 200-stu [br]Dopisany: 20 Lipiec 2011, 20:51_________________________________________________ps no i jeśli mat a zdecydowanie lepszy to zdecydowanie shadow line czorny czorny i jeszcze raz czorny jak np zdjęcie z poprzedniej strony

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.