Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lysycycki

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Mi jak zamarzl to to przegonilem dziada i temperatura od silnika odmrozila:)
  2. Wlasnie nie wiem do konca jak to widze. Poprostu podobaja mi sie auta z tymi odblaskami, ale to sa odblaski w serii, ladnie spasowane i wyglada git. Nie bylo tego tu jeszcze wiec wychodze z takim pomyslem wlasnie.....
  3. Witam, Zauwazylem ze duzo nowych samochodow ma takie odblaski na tylnym zderzaku. Czy ktos z was myslal o wyrezaniu sobie czegos takiego? Co o tym myslicie? Pozdrawiam,
  4. Witam, Czy moglby mi ktos z was powiedziec czy blacharz nie robi mnie w konia? Samochod dostal w prawy bok, tuz za kolem. Blacharz za robote, tzn wyciecie cwiartki i wstawienie, bez malowania krzyknal 1000 zl. Czy to w miare dobra cena za taka robote? Jeszcze bedzie wolal szybiarzy zeby wymontowali szybe(to jest sedan, ta mala czybke i tylna) i o tez bedzie kosztowalo ok 3 stow. Czy mam z nim dalej wspolpracowac czy uciekac i szkac kogos innego? Dziekuje za pomoc. Pozdrawiam,
  5. Witam, Czy moglby mi ktos z was powiedziec czy blacharz nie robi mnie w konia? Samochod dostal w prawy bok, tuz za kolem. Blacharz za robote, tzn wyciecie cwiartki i wstawienie, bez malowania krzyknal 1000 zl. Czy to w miare dobra cena za taka robote? Jeszcze bedzie wolal szybiarzy zeby wymontowali szybe(to jest sedan, ta mala czybke i tylna) i o tez bedzie kosztowalo ok 3 stow. Czy mam z nim dalej wspolpracowac czy uciekac i szkac kogos innego? Dziekuje za pomoc. Pozdrawiam, Karol
  6. Zrobie tak jak mowisz Dzieki aju....BTW masz nie zlego potwora z tego AJM, bez kitu..... (EOT) Dzieki jeszcze raz
  7. A co mnie czeka dalej? Jakie obiawy beda dalej?
  8. Aju no prosze cie...... ;(
  9. Jak w temacie....na cieplym juz sie to nie dzieje, auto ma najechane prawie 300k. Zaczelo to sie dziac nie dawno, reszta biegow jest ok. Jesli na zimnym aucie wrzucam z dwojki na trojke powoli, nie ma tego zgrzytu. Jestli szybko, jest zgrzyt. Przy redukcji rowniez lecz tylko na zimnym. Czy to konczace sie przeglo? Jak dlugo jeszcze moge na tym pojezdzic zeby nie rozwalilo jeszcze czegos dalej? Dzieki z gory za pomoc...
  10. Oj chlopcy...przeciez na pierwszy rzut oka widac ze kolega robi was w chu*** Wymyslil sobie temat, ktory wiedzial ze bedzie powodowal oburzenie wsrod znawcow forum, i ma nie zla beke z was...Spitfire90 szacunek za pomysl :)
  11. dzieki za rady chlopaki o pianie nie pomyslalem, faktycznie lipa.
  12. yhy...plyn nie plyn a tluscioch pozostaje na szybie tak czy siak
  13. Czy ktos kiedys probowal dolac cos do plynu do spryskiwacza zeby pomoc mu usuwac tluszcz z przedniej szyby? Myslalem zeby dolac troche plynu do mycia naczyn lub mydla w plynie. Myslicie ze to mogloby dac rade?
  14. myslicie ze zerio uda sie zebrac 99 osob na te grille?Ja jestem pierwszy:)
  15. Dzieki Spawacz1, pierwsza rzecza ktora zrobie to musze zdemontowac i wyslac odblysniki do regeneracji. Jak je odbiore to zamontuje Osramy i powinno byc bajeczka. I musze zmierzyc to napiecie na wtyczce ale teraz mnie nie ma wiec zrobie to za jakis czas. Ty mierzyles napiecie? jesli tak to jakie ci wyszlo?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.