-
[ALL B5] Płyn spryskiwaczy zamarzł
Mi jak zamarzl to to przegonilem dziada i temperatura od silnika odmrozila:)
-
[ALL] Swiatla odblaskowe w tylnym zderzaku
Wlasnie nie wiem do konca jak to widze. Poprostu podobaja mi sie auta z tymi odblaskami, ale to sa odblaski w serii, ladnie spasowane i wyglada git. Nie bylo tego tu jeszcze wiec wychodze z takim pomyslem wlasnie.....
-
[ALL] Swiatla odblaskowe w tylnym zderzaku
Witam, Zauwazylem ze duzo nowych samochodow ma takie odblaski na tylnym zderzaku. Czy ktos z was myslal o wyrezaniu sobie czegos takiego? Co o tym myslicie? Pozdrawiam,
-
[ALL B5] Wstawienie tylnej cwiartki
Witam, Czy moglby mi ktos z was powiedziec czy blacharz nie robi mnie w konia? Samochod dostal w prawy bok, tuz za kolem. Blacharz za robote, tzn wyciecie cwiartki i wstawienie, bez malowania krzyknal 1000 zl. Czy to w miare dobra cena za taka robote? Jeszcze bedzie wolal szybiarzy zeby wymontowali szybe(to jest sedan, ta mala czybke i tylna) i o tez bedzie kosztowalo ok 3 stow. Czy mam z nim dalej wspolpracowac czy uciekac i szkac kogos innego? Dziekuje za pomoc. Pozdrawiam,
-
[ALL B5] Wstawienie tylnej cwiartki
Witam, Czy moglby mi ktos z was powiedziec czy blacharz nie robi mnie w konia? Samochod dostal w prawy bok, tuz za kolem. Blacharz za robote, tzn wyciecie cwiartki i wstawienie, bez malowania krzyknal 1000 zl. Czy to w miare dobra cena za taka robote? Jeszcze bedzie wolal szybiarzy zeby wymontowali szybe(to jest sedan, ta mala czybke i tylna) i o tez bedzie kosztowalo ok 3 stow. Czy mam z nim dalej wspolpracowac czy uciekac i szkac kogos innego? Dziekuje za pomoc. Pozdrawiam, Karol
-
[B5 AJM] Trojka lekko zgrzyta na zimnym silniku
Zrobie tak jak mowisz Dzieki aju....BTW masz nie zlego potwora z tego AJM, bez kitu..... (EOT) Dzieki jeszcze raz
-
[B5 AJM] Trojka lekko zgrzyta na zimnym silniku
A co mnie czeka dalej? Jakie obiawy beda dalej?
-
[B5 AJM] Trojka lekko zgrzyta na zimnym silniku
Aju no prosze cie...... ;(
-
[B5 AJM] Trojka lekko zgrzyta na zimnym silniku
Jak w temacie....na cieplym juz sie to nie dzieje, auto ma najechane prawie 300k. Zaczelo to sie dziac nie dawno, reszta biegow jest ok. Jesli na zimnym aucie wrzucam z dwojki na trojke powoli, nie ma tego zgrzytu. Jestli szybko, jest zgrzyt. Przy redukcji rowniez lecz tylko na zimnym. Czy to konczace sie przeglo? Jak dlugo jeszcze moge na tym pojezdzic zeby nie rozwalilo jeszcze czegos dalej? Dzieki z gory za pomoc...
-
[ALL B5] Zderzak tuningowy z dużym grillem
Oj chlopcy...przeciez na pierwszy rzut oka widac ze kolega robi was w chu*** Wymyslil sobie temat, ktory wiedzial ze bedzie powodowal oburzenie wsrod znawcow forum, i ma nie zla beke z was...Spitfire90 szacunek za pomysl :)
-
[ALL] Tluste plamy na szybie utrudniaja jazde
dzieki za rady chlopaki o pianie nie pomyslalem, faktycznie lipa.
-
[ALL] Tluste plamy na szybie utrudniaja jazde
yhy...plyn nie plyn a tluscioch pozostaje na szybie tak czy siak
-
[ALL] Tluste plamy na szybie utrudniaja jazde
Czy ktos kiedys probowal dolac cos do plynu do spryskiwacza zeby pomoc mu usuwac tluszcz z przedniej szyby? Myslalem zeby dolac troche plynu do mycia naczyn lub mydla w plynie. Myslicie ze to mogloby dac rade?
-
[ALL B5] Grill al'a RS4 - rezanie
myslicie ze zerio uda sie zebrac 99 osob na te grille?Ja jestem pierwszy:)
-
[ALL B5] Przekaźniki na żarówkach
Dzieki Spawacz1, pierwsza rzecza ktora zrobie to musze zdemontowac i wyslac odblysniki do regeneracji. Jak je odbiore to zamontuje Osramy i powinno byc bajeczka. I musze zmierzyc to napiecie na wtyczce ale teraz mnie nie ma wiec zrobie to za jakis czas. Ty mierzyles napiecie? jesli tak to jakie ci wyszlo?
Lysycycki
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta