Treść opublikowana przez Lysycycki
-
[ALL B5] Płyn spryskiwaczy zamarzł
Mi jak zamarzl to to przegonilem dziada i temperatura od silnika odmrozila:)
-
[ALL] Swiatla odblaskowe w tylnym zderzaku
Wlasnie nie wiem do konca jak to widze. Poprostu podobaja mi sie auta z tymi odblaskami, ale to sa odblaski w serii, ladnie spasowane i wyglada git. Nie bylo tego tu jeszcze wiec wychodze z takim pomyslem wlasnie.....
-
[ALL] Swiatla odblaskowe w tylnym zderzaku
Witam, Zauwazylem ze duzo nowych samochodow ma takie odblaski na tylnym zderzaku. Czy ktos z was myslal o wyrezaniu sobie czegos takiego? Co o tym myslicie? Pozdrawiam,
-
[ALL B5] Wstawienie tylnej cwiartki
Witam, Czy moglby mi ktos z was powiedziec czy blacharz nie robi mnie w konia? Samochod dostal w prawy bok, tuz za kolem. Blacharz za robote, tzn wyciecie cwiartki i wstawienie, bez malowania krzyknal 1000 zl. Czy to w miare dobra cena za taka robote? Jeszcze bedzie wolal szybiarzy zeby wymontowali szybe(to jest sedan, ta mala czybke i tylna) i o tez bedzie kosztowalo ok 3 stow. Czy mam z nim dalej wspolpracowac czy uciekac i szkac kogos innego? Dziekuje za pomoc. Pozdrawiam,
-
[ALL B5] Wstawienie tylnej cwiartki
Witam, Czy moglby mi ktos z was powiedziec czy blacharz nie robi mnie w konia? Samochod dostal w prawy bok, tuz za kolem. Blacharz za robote, tzn wyciecie cwiartki i wstawienie, bez malowania krzyknal 1000 zl. Czy to w miare dobra cena za taka robote? Jeszcze bedzie wolal szybiarzy zeby wymontowali szybe(to jest sedan, ta mala czybke i tylna) i o tez bedzie kosztowalo ok 3 stow. Czy mam z nim dalej wspolpracowac czy uciekac i szkac kogos innego? Dziekuje za pomoc. Pozdrawiam, Karol
-
[B5 AJM] Trojka lekko zgrzyta na zimnym silniku
Zrobie tak jak mowisz Dzieki aju....BTW masz nie zlego potwora z tego AJM, bez kitu..... (EOT) Dzieki jeszcze raz
-
[B5 AJM] Trojka lekko zgrzyta na zimnym silniku
A co mnie czeka dalej? Jakie obiawy beda dalej?
-
[B5 AJM] Trojka lekko zgrzyta na zimnym silniku
Aju no prosze cie...... ;(
-
[B5 AJM] Trojka lekko zgrzyta na zimnym silniku
Jak w temacie....na cieplym juz sie to nie dzieje, auto ma najechane prawie 300k. Zaczelo to sie dziac nie dawno, reszta biegow jest ok. Jesli na zimnym aucie wrzucam z dwojki na trojke powoli, nie ma tego zgrzytu. Jestli szybko, jest zgrzyt. Przy redukcji rowniez lecz tylko na zimnym. Czy to konczace sie przeglo? Jak dlugo jeszcze moge na tym pojezdzic zeby nie rozwalilo jeszcze czegos dalej? Dzieki z gory za pomoc...
-
[ALL B5] Zderzak tuningowy z dużym grillem
Oj chlopcy...przeciez na pierwszy rzut oka widac ze kolega robi was w chu*** Wymyslil sobie temat, ktory wiedzial ze bedzie powodowal oburzenie wsrod znawcow forum, i ma nie zla beke z was...Spitfire90 szacunek za pomysl :)
-
[ALL] Tluste plamy na szybie utrudniaja jazde
dzieki za rady chlopaki o pianie nie pomyslalem, faktycznie lipa.
-
[ALL] Tluste plamy na szybie utrudniaja jazde
yhy...plyn nie plyn a tluscioch pozostaje na szybie tak czy siak
-
[ALL] Tluste plamy na szybie utrudniaja jazde
Czy ktos kiedys probowal dolac cos do plynu do spryskiwacza zeby pomoc mu usuwac tluszcz z przedniej szyby? Myslalem zeby dolac troche plynu do mycia naczyn lub mydla w plynie. Myslicie ze to mogloby dac rade?
-
[ALL B5] Grill al'a RS4 - rezanie
myslicie ze zerio uda sie zebrac 99 osob na te grille?Ja jestem pierwszy:)
-
[ALL B5] Przekaźniki na żarówkach
Dzieki Spawacz1, pierwsza rzecza ktora zrobie to musze zdemontowac i wyslac odblysniki do regeneracji. Jak je odbiore to zamontuje Osramy i powinno byc bajeczka. I musze zmierzyc to napiecie na wtyczce ale teraz mnie nie ma wiec zrobie to za jakis czas. Ty mierzyles napiecie? jesli tak to jakie ci wyszlo?
-
[ALL B5] Przekaźniki na żarówkach
Rozumiem(prawie). Czyli pomiar napiecia zwyklym miernikiem na wtyczkach powie mi cos o kondycji mojej instalacji?
-
[ALL B5] Przekaźniki na żarówkach
Czytam watek "[ALL] Jakie żarówki polecacie do świateł mijania ?" i widze cost takiego: Cytat: "mrog" Pytanie do ludzi którzy wymienili żarówki H4 w lampach Valeo na jakieś +50% lub więcej Czy faktycznie droga jest lepiej oświetlona? (odp.dark79) mała rada, wstaw sobie przekaźniki na światła to od razu zobaczysz różnice nawet na starych zarówkach , a co do modelu jaki napisałes to nie wiem. Moje pytanie o jakie przekazniki tutaj chodzi. P.S. Jesli odgrzewam kotleta to prosze bez zlosci o usuniecie tematu. Dzieki:)
-
[B5 AFN] Valeo Black version
....moze zamiast rozklejac je w piekarniku to moze lepiej w saunie
-
[ALL B5] Prosba o VT, pomysly i opinie
Takie cos, mniej wiecej. Wies tanczy wies spiewa czy nie? Czy raczje tak?
-
[ALL B5] Prosba o VT, pomysly i opinie
hehe....dobre z deszczu pod rynne
-
[ALL B5] Prosba o VT, pomysly i opinie
Hej chlopaki. Wiec juz mowie o co chodzi. Te 17" z eski sa bomba, ale nie na nasze drogi. Jezdze na tych 15" na wysokiej oponie i serio czuje sie pewniej na tych naszych dziurskach. A kupilem te 15" za "psi grosz" ale sa w takim stanie jakim sa, przelatalem na nich cala zime i teraz czas na zmiane na letnie i teraz jest czas zeby cos z tym zrobic. Wiem ze jest juz czerwiec i to troche nie pora zeby jezdzic na zimowkach no ale co zrobic.Z reszta zimno i tak i tak, czy to zima czy to lato. Co mam ochote zrobic z tymi 15": chce pomalowac je w kolorze nadwozia(srebrny) a te boczne krawedzie pomalowac/pocieniowac(np areografem) na czarno lub w jakims innym ciemnym kolorze(np. ciemny granat). Nie wiem chlopaki. Wrzucilem ta fotke na samym poczatku z nadzieja ze ktos mi podrzuci jakis pomysl co mozna by z nimi zrobic by nie byly takie jak reszta tego typu felg, czyli w jednolitym kolorze. Chodzi mi o to, zeby sie czyms wyroznialy, zeby wygladaly fajniej niz pomalowane jednolitym kolorem. Nie ma mnie teraz w domu, ale za troche bede i zamierzam sie za to zabrac. Zanim jednak to zrobie chcialbym zapoznac sie z waszymi opiniami. Nie mam zadnego dobrego programu zeby zrobic wizualizacje(moj laptop zostal zrownany z ziemia przez obsluge lotniska-fakin pech). Nie mam rowniez zmyslu artystycznego by to wszystko zaprojektowac i zeby to mialo rece i nogi. W ostatecznosci zmaluje je na srebrno i bedzie po sprawie, ale wszyscy tak maja a ja chce z nich zrobic cos fajnego. Wiem ze macie dobry gust i wiem ze cos razem wymyslimy. Pozdrawiam
-
[ALL B5] Prosba o VT, pomysly i opinie
zaloze te 17", pomaluje jedna felge 15" w-g mojego pomyslu i podrzuce zdjecie, wtedy bedzie wiadomo.
-
[ALL B5] Prosba o VT, pomysly i opinie
Na bank sie nie uda, lecz mi to nie przeszkadza. Nawet dobrze bo takie chromowane mi sie nie podobaja. BTW- to zdjecie ktore wkleilem skopiowalem z klubowej stronki, dla przykladu i pokazania o co mi chodzi. Moje felgi sa w o niebo gorszym stanie. Pytanie brzmi czy zmalowac je cale w jednolitym kolorze czy dodac cos extra od siebie?
-
[ALL B5] Prosba o VT, pomysly i opinie
Mam juz inne. 17" S-line, take byly na samochodzie kiedy go kupilem. I nie jezdze na nich, sa fajne i ladne...ale nie lubie ich. Nie ma to zadnego znaczenia, ja poprostu lubie audi na tych 15" i dobrze mi sie na nich jezdzi.
-
[ALL B5] Prosba o VT, pomysly i opinie
Prosze was koledzy i kolezanki o opinie i pomoc. Czy macie jakis pomysl jak pomalowac takie 15"? Jezdze na takich ale sa w katastrofalnym stanie, powierzchnia jest utleniona, sa wzery, generalnie wymagaja renowacji i malowania. Tak dla przykladu zrobilem w paint'cie male VT, tak na sztuke, chodzi tylko zebyscie wiedzieli o co mi chodzi. Szukam u was inspiracji i waszych pomyslow jak to mogloby ewenualnie wygladac. Auto mam w jasno-srebrnym kolorze. Plan jest by po oczyszczeniu, pomalowac felgi w tym samym kolorze co nadwozie auta i dodatkowo te wewnetrzne powierzchnie w kolorze....no i tu jest prosba o pomoc. Dzieki z gory za pomoc.