Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zestaw naprawczy lakieru


mycha1236

Rekomendowane odpowiedzi

Witam bodajże istnieje coś takiego jak zestaw naprawczy lakieru w 2 tubkach czy idzie coś takiego gdzieś zamówić samochód A4 B6 kod lakieru LZ5L. Potrzebne mi to głownie na odpryski . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem w ASO w Rzeszowie po numerze VIN. Dostajesz dwa lakiery z pędzelkami (jak do paznokci); jeden to kolor który potrzebujesz a drugi to bezbarwny. Koszt z tego co pamiętam to 44zł lub 48zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja klamoty do swojej B6 kupuje u nich (ten lakier o który pytasz tez kupowałem u nich); przekręć do nich i po VIN-ie dobiorą Ci lakier który potrzebujesz i dogadacie się- czy Ci wyślą tak po prostu za pobraniem czy wystawią dla Ciebie aukcje na Allegro :wink:

Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało Ci się załatwić sprawę z tym lakierem? Dogadałeś się z AutoRudem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro bede dzwonil , dopiero do domu wróciłem a teraz juz pewnie nie pracuja

---------- Post dopisany 23-05-2013 at 16:20 ---------- Poprzedni post napisany 22-05-2013 at 18:30 ----------

Usiłowałem sie dodzwonic ok. 14 i teraz po kilka razy nikt nie odbiera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro bede dzwonil , dopiero do domu wróciłem a teraz juz pewnie nie pracuja

---------- Post dopisany 23-05-2013 at 16:20 ---------- Poprzedni post napisany 22-05-2013 at 18:30 ----------

Usiłowałem sie dodzwonic ok. 14 i teraz po kilka razy nikt nie odbiera...

Spróbuj pod 17 860 70 72; ja zamawiałem normalnie przez dział części i akcesoriów z tym że odbierałem osobiście u nich w ASO. Jak jutro tego nie załatwisz to daj znać to może zrobimy tak że podasz mi na PW swój VIN i ja u gości w AutoRudzie zamówię/odbiorę osobiście i Ci wyślę :wink:

---------- Post dopisany at 20:35 ---------- Poprzedni post napisany at 20:33 ----------

Kod LZ5L to taki granatowy? Tak z ciekawości pytam? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to taki granatowy:decayed:

---------- Post dopisany 24-05-2013 at 15:42 ---------- Poprzedni post napisany 23-05-2013 at 22:30 ----------

Dodzwoniłem się dziś na nr który podałeś w środę będą mieli dla mnie zaprawkę wielkie dzięki Maćku za pomoc :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy, cieszę się że się przydałem :wink: Wystawią Ci na Allegro czy bezpośrednio przesyłka do Ciebie pójdzie?

---------- Post dopisany at 20:49 ---------- Poprzedni post napisany at 20:47 ----------

Z czystej ciekawości: cena coś koło tego co podawałem czy więcej się teraz cenią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysla za pobraniem bezposrednio do mnie cena 50 zł +18 kw:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem w ASO w Rzeszowie po numerze VIN. Dostajesz dwa lakiery z pędzelkami (jak do paznokci); jeden to kolor który potrzebujesz a drugi to bezbarwny. Koszt z tego co pamiętam to 44zł lub 48zł.

ten zestaw naprawczy dostałeś od ręki czy trzeba zamówić wcześniej ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba też będę zamawiał kolor LY9B, bo mam kilka drobnych odprysków, które przydałoby się jakoś zatuszować. Mam nadzieję, że praktycznie w każdym ASO da rady zamówić po nr VIN?

Kolego mycha1236 czy działałeś już z tym na lakierze? Jak to wyszło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszło spoko do odprysków polecam wykałaczkę i "zalewać" odprysk wtedy nie będzie kropek wypukłych trzeba blisko podejść zeby zobaczyc takie male zaprawki :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...