Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

amaradaar

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez amaradaar

  1. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    kup sobie s-line styrane jakieś i daj do piaskowania a ja ci je pomeluje proszkowo a nie takie cuś chcesz kupować
  2. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    łoj leży Panie leży, u mnie żeby dostać urlop to najpierw muszę na 300% normy robić więc zawalony po pachy ale pamiętam i napewno ogarnę
  3. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja za dwa trzy tygodnie powinienem miec wolne korbki ---------- Post dopisany at 00:26 ---------- Poprzedni post napisany at 00:21 ---------- a no leżą leżą
  4. no i nadszedł czas na brand new aero Co prawda nikt tu nie zagląda ale .... turumm turummm wpada grzana pupcia dla leni z tyłu
  5. rozwiercić i ruskie gwinty do wykręcania...
  6. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jak too przecież czorny był
  7. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    czyj to furacz
  8. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    i jak
  9. hehe no jak zwykle Bartek pełna profeska Dziękuję
  10. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panyyy czy w aso dostanę takie coś ZESTAW NAPRAWCZY PODNOŚNIKA SZYB VW BORA GOLF IV V (3390705494) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. zapewne tak tylko numer seryjny..
  11. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  12. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    bez poduchy 400zł albo 100 zależy jaka
  13. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ale jaki ten mały ??
  14. o żesz to żona musi być naprawdę wściekła, żeby tak tyle gratów do salonu przenieść noooo :decayed:
  15. tylko jak tak odtwarzam pamięciowo garaż to miejsca tam na miniaturkę nawet nie ma ps. ale gratulacje super furacz szkoda że się nie załapałem na oględziny własnymi oczema
  16. moim zdaniem po fotkach to masz naleśniki
  17. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    o nieee największy pijaczyna forum ma urodzinki które to 57-dme?? no to zatem sto lat sto lat niechaj żyje nam :decayed: łubu dubu łubu dubu niech nam żyje prezes naszego klubu to byłem ja brzęczyszczykiewicz
  18. oj się czepiasz już napewno Marcin zamówił : http://img10.allegroimg.pl/photos/oryginal/33/68/73/78/3368737867 więc będzie malina :polew: Marcin odebrałeś przesyłkę?takie mam na stanie juz przesylke odbiore przy montazu I hope ---------- Post dopisany 01-08-2013 at 09:07 ---------- Poprzedni post napisany 31-07-2013 at 22:57 ---------- eeee chromu nie trza :decayed:ale żeby nie było za kolorowo po przypatrzeniu okazało się że moduł jest z C6 i trzeba wymienić :doh:- kolejny udany zakup :polew: ---------- Post dopisany at 20:16 ---------- Poprzedni post napisany at 09:07 ---------- a dzisiaj przyszedł zestaw naprawczy:decayed:http://img10.allegroimg.pl/photos/oryginal/33/82/74/32/3382743277 ostatnio miałem okazje testować dobry to on jest ale tylko na dziurkę od szpilki
  19. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Józek sto lat sto lat niechaj żyje zyje nam wszystkiego najlepsiejszego
  20. oj się czepiasz już napewno Marcin zamówił : więc będzie malina
  21. hehe tylko chromu tylko chrooomu brak :decayed:
  22. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a ta volume nie powinna być z goła inna ??
  23. pewnie ze 30% prawdy
  24. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tyko po co jak mogę w każdej chwili podjechać i odebrać nawet dziś zaraz a miałem nawet rano pisać o adress odbioru
  25. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.