Treść opublikowana przez amaradaar
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
ale sterylnie szorował 2h zanim fotke pstryknął
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
teraz nic innego jak reszte korków malnac na czarno i bagnet tyż
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
a to pochwal się ile zabuliłeś
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
to w końcu będzie nieszczelny czy szczelny, ten kuras
- duzo pali
- duzo pali
-
duzo pali
6,9 w mieście?! To też już trochę o PSJ zakrawa, mi pali tak średnio 8 hehe całe życie silnika do odcięcia U mnie w mieście spala mi 7 litrów na trasie 6 więc można spokojnie jeździć i nie mam lekkiej nogi więc ja nie wiem jak ty 8 robisz sprawdź wtryski czy nie przelewają
-
B6 DIVISION
320 z 3.0 Tdi tak naprawdę znaczenie już tu żadne teraz tylko od kogo nowe tarcze weźmiesz i klocki jakie
-
[B6 AVF] Czarny CWIAROWÓZ
no dobra opowiada jak to zrobił na podnosnikach szyb.. czy tak jak z seata forum....
-
B6 DIVISION
widzę w końcu wróciłeś
-
Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7
można spokojnie sporo taniej ale trza poszukać
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
to jeszcze adapter i jesli nie masz szybra ale jak dobrze pamiętam masz (to jedna kostka 17pin) tak zgodnie z manualem Bartka wiec tak na spokojnie na pierwszy dzień zderzak w dół, nowa wiązka, nadkole w dół, adapterek i jesteśmy w kabinie.. jakieś 3 godzinki z pełnym luzem. potem zdejmujemy plastik słupka przód, nowa wiązka, przepięcie pinów lampki makijażu, zapięcie kostek na dole do kupy i założenie plastików też jakieś 3-4 godzinki na relaksie.. ja robiłem dwa dni.. najpierw zewnętrzne potem wewnętrzne no i czekałem 2 dni na zderzak bo przy okazji dałem do nowego la-kierownika żeby było na cacy
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
hehehe masakrator a dziękuje dziękuję historia z tych jednych.... once upon a time... niestety zestaw naprawczy nie dał rady no i trza pomyśleć nad czymś innym więc dzięki tematowi Bartka na pokład wpada... ---------- Post dopisany at 18:59 ---------- Poprzedni post napisany at 12:43 ----------
-
B6 DIVISION
no prawie prawie
-
[B6 AVF] by Edyta
teee jak są łori fele to dziury niestraszne
-
[B6 AVF] by Edyta
no wieszszszszsz
-
[B6 AVF] by Edyta
hehe a co to na zime stalówy będą bleeehh
-
B6 DIVISION
Zaden chinol nie jest dobry ale ja się pytam co to za producent....
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
Krzysiek ja cie na spota do CB toć nie po drodze mi ja najbliżej przez Sępólno mam no już tyle dla kolegi byś się poświęciła
-
B6 DIVISION
Opony Sava Eskimo S3+, 195/65/15 dobre te opony? to chinol jest...
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
hehe no wpadły przymierzałem ze tysiąc razy czy warto czy nie dla potomnych, od razu kupujcie S4 bo później z s-line jest dylemat
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
albo go w domu nie lubią (żart) a tak poważnie to fura ale nie wiem dlaczego jej na spotach nie widać no i się wydało no bo byś mnie zabrała na spota to nie chcesz ---------- Post dopisany at 08:34 ---------- Poprzedni post napisany at 08:32 ---------- Krzychu zmienił obrazek niemożliwe a tak w ogóle to sie przypominam sie no żesz pisałem ostatnio sms-a to nie odpisałeś ciumfo jedna
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
Oj tam oj tam sypiam czasem o musze wkoncu przyjechac na spota ale czasu czasu brak jeszcze tyle do wyrezania
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
no i zrobiłem Homelink Marcino jest sposób żeby home otwierał brame ale jak zrobię to się pochwalę