Treść opublikowana przez amaradaar
-
Stukanie zawieszenia na kostce brukowej
ale tylko manewrowanie.. ?? a to nie przegub Ci strzela ??
-
[B6 AWX] Work in progress...
calego auta ja sam ale dzis mi sie nie chciało i dałem chłopakom w pracy eeee no to ja się piszę na taką polerkę
-
[B6 AWX] Work in progress...
no to kto to tak pięknie polerkę zrobił
-
kluczyki zatrzasniete w bagażniku brak zapasowych jak się do nich dostać
auto zamknięte rozumiem całkowicie.... ?? za którą klamkę pociągałeś ??
-
Wyciek z otworu obudowy termostatu... ostatni post
w moim avf jak staniesz pod autem tak jakbyś miał jechać do przodu to po lewej stronie na dole przy samiuśkiej chłodnicy jest zawór, musisz go obrócić i wyciągnąć.. ale ja mam bardzo ciulowe dojście do niego .. więc z reguły ściągam wąż od chłodnicy..
-
Superb CFGB manual by Rogal
??? He? Zacznijmy od tego że to nie B8 A B6, ale VW CC... Ograniczenie momentu? Z tego co mi wiadomo silniki 143 KM i 170 KM mają to samo sprzęgło... Wg mnie różnica wynika z trochę nowszego silnika CR, albo z samego softu... U niego jest większy moment o 20 nm... (w przypadku momentu w okolicach 420-440 nm to znikoma różnica...) ale ma kilka koników mniej też niewielka różnica, więc wyniki porównywalne. 200 kg stali i dołożyć tylko 20 kg? hmmm bez kitu z liczeniem trochę problemów... 20 kg do 200 to 1/10 a 20 nm do 420 to 1/21 tyci tyci równica... Sprzęgła w 2,0 mają problemy po sofcie? Ale jakie? Co masz na myśli? Bo ja przez 1,5 roku jazdy i ok. 40 tys. km na sofcie z nm ponad 420 nie zauważyłem różnicy klei, nie telepie, brak trakcji na 19'' 235 szer. opony i sprzęgło daje radę... Zaciekawiłeś mnie a mówi ci coś słowo metafora... o żesz no też nie miałem co robić tylko kalkulator wziąć żeby wam liczby pasowały... zatem tłumaczę dla tych lepiej myślących i mądrzejszych.. jak twoje siły są na granicy to i 5 gram będzie robiło ogromną różnicę.. tak też i tylko 20 Nm... pewnie teraz 5 gram nie będzie pasiło bo to 1: czterysta milionów.. ps. a jak już tak wytykamy to tyci tyci równice to TY zostaw w spokoju
-
Superb CFGB manual by Rogal
powiem tak jak już będziesz dźwigał na barkach 200kg stali... dołożę Ci te tylko 20kg.... a generalnie w 2.0 ze sprzęgłem jest duży problem po sofcie... oby nie u kolegi
-
Sygnał dźwiękowy po zaświeceniu się rezerwy
hehe ale na fisie pokazuje otwarte drzwi bo to tak nie do końca, bo jeszcze może nie działać czujka otwarcia drzwi i też by ni brzęczało, ale tak jak koledzy obstawiam uwalony brzęczek ps. jak się nie chce to można dać do mechanika, skasuje 300zł i mu się będzie chciało
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
nieeeee no kopcenie naprawione wcześniej dzięki grzybkowi z Volvo ale kilka dni później webasto zrobiło samozapłon w garażu więc nie za bardzo no i okazało się następnych parę dni później że zdechło pomagało jedynie wypięcie podgrzanie suszarką płytki i wpięcię lub walnięcie kilkukrotne o podłogę i dlategoż tak a nie inaczej wymiana na nófffkie używkie bo w asso kur..cze nie maja....
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
jesli te diody pod lustrami swieca wlasnie tak jak na zdjeciach to jak dla mnie efekt fatalny Ciekawe jak to na zywo wyglada. 1.kolor ktory emituje dioda zalatuje tymi ze stjuningowanych aut 2.obszar ktory oswietla diodia jest tak skromny,ze zastanawia sens takiego moda Zalozylem u siebie diody z dziennych Q5 -kolor inny a obszar oswietlenia znacznie wiekszy. no to są ori diody od a6 c6 więc kolorystyka jest taka jak powinna być, obszar oświetlenia jest znacznie więszy poprostu na fotce tego nie zobaczysz, no a projektował to sam lord summersby audi więc co poczne, a zdjęcia robione telefonem w nocy zawsze wychodzą raczej nie fenomenalnie... ale powiedz jak Ty zalożyłeś te diody dzienne od Q5 do lusterek ??
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
żeby stała się ciepłość ---------- Post dopisany 09-02-2014 at 20:54 ---------- Poprzedni post napisany 08-02-2014 at 20:46 ---------- Wymienione Webasto ożyłooo ale znowu kopcii, świeca nowa, rozpylacz nowy i dalej kopcuni, dawka paliwa na 171 ustawione... jakieś pomysły boys and girls... czy musi pochodzić i się dopalić ---------- Post dopisany 13-03-2014 at 09:49 ---------- Poprzedni post napisany 09-02-2014 at 20:54 ---------- no więc nie ma jak to zrobić Webasto na gotowca na wiosnę nie obyło się niestety bez zmiany Sterownika ale to i tak Cud że go wyrwałem z podziemi
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
jak dla mnie bardzo na PLUS
-
Chce kupic te koła co o tym myśliscie?
nie no bez jaj bo są ciężkie... to neich śruby też zmieni bo ciężkie ale tak jak chłopaki mówią ET będzie słabe weź od a4 b6 no i koniecznie ori bo prawie pancerne
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
o co chodzi ??
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
no nie bądź taki uparty... nie ma lepszego napędu w całej eterni
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
no cóż wystarczy raczej zamienić na jutro będą graty i wówczas listewki będą jak talala
-
Bmw E36 cabrio 330 Estoril BBS Vadery itepe...
trzeba przyznać masz talent pełen szacun
-
B6 DIVISION
Bart-S STO LAT STO LAT
-
[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
o rzesz w pydkę ale czyściuteńko
-
Gasnące radio po wyłączeniu kluczyka, da się inaczej?
czyli ktos grzebal w instalacji, moze przed sprzedaza bylo inne radio. ale napewno musisz dac 12v nie po stacyjce
-
B6 DIVISION
to Ty nie masz bt? we h lub q ja mam iphoniksa i mam z kocówka H.... ps. jakim cudem ty nie masz nadal BT
-
Gasnące radio po wyłączeniu kluczyka, da się inaczej?
nie no oczywicie ze pin do zrobienia. tylko nie pamietam ktory, ale to standard, kiedys zakladajac radia do aut miales do wyboru, ma dzilac bez zaplonu czy nie. jak widac masz 12v po zaplonie podane a nie ze stalego +12v. poczytaj jaki pin nie czekaj na gotowca, ogolnie zobacz na radiu starym i na nowym porownaj poprostu
-
B6 DIVISION
eee widze kolega po fachu.. ale ja juz nie moge doczekac sie dworu to zdecydowanie poprawia humor po tyrce.. z resztą teraz okres przygotowawczy więc też na sali tylko tyrka
-
B6 DIVISION
ciekawe jaki to ma numer zeby w innym aso odebrac KUBEK PORCELANOWY AUDI SPORT CZARNY:wink: ---------- Post dopisany at 22:23 ---------- Poprzedni post napisany at 22:21 ---------- Q3291300100 dziakuju ---------- Post dopisany at 22:28 ---------- Poprzedni post napisany at 22:28 ---------- w co pyka ??
-
B6 DIVISION
ciekawe jaki to ma numer zeby w innym aso odebrac