Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Chce kupic te koła co o tym myśliscie?


Largo

Rekomendowane odpowiedzi

a3 maja wysoki et czyli do Ciebie niezbedny bedzie dystans czyli koszta jesli szukasz cos w takim stylu to może ori 17 sline pod a4 które maja et 40-45 czyli bdb pod Twoją budę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj o ET, to raz.

Dwa, to są repliki. Szukałbym oryginalnych.

Trzy. Są ciężkie i pancerne, ale bez przesady.

Cztery. Jak parkujesz w nieciekawych miejscach, to dekielki są chodliwym towarem wśród drobnych bandytów..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak parkujesz w nieciekawych miejscach, to dekielki są chodliwym towarem wśród drobnych bandytów..

dokładnie - ale czasami nie trzeba wcale nieciekawych miejsc - w moim przypadku do zajumania dekielków wystarczył darmozjadom parking pod marketem - teraz jak kupie felgi to napewno bez dużych dekielków-, bo niemam zamiaru sponsorować buractwa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w moim przypadku do zajumania dekielków wystarczył darmozjadom parking pod marketem - teraz jak kupie felgi to napewno bez dużych dekielków-, bo niemam zamiaru sponsorować buractwa...

No mi też wy***ali dekle pod domem z takich samych felg. Pozbyłem się ich właśnie z tego względu. :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cztery. Jak parkujesz w nieciekawych miejscach, to dekielki są chodliwym towarem wśród drobnych bandytów..

największy minus felg z dużymi deklami:kwasny:

tak własnie myślałem ehh :kwasny: to pewnie bedzie cięzko cos dostac w tej kasie

jak na repliki to cena nie jest wcale taka super. ja za swoje ori Avusy dałem 1000zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no bez jaj bo są ciężkie... to neich śruby też zmieni bo ciężkie ;)

ale tak jak chłopaki mówią ET będzie słabe weź od a4 b6 :wink: no i koniecznie ori bo prawie pancerne :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie szukam takich zeby kupic i nie bawic sie w dystanse długie sruby i klepanie rantów nadkola :wink:

To konkretnie co byście polecili z 17" z małym budżetem :naughty: może jakies fotki? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy poprawcie mnie jesli sie mylę ale wydaje mi sie że a3 ma inny rozstaw śrub niż a4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale te alu są przystosowane na dwa rozmiary:5x112

5x100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A3 ma 5x100, ale tylko ta stara wersja wraz z jej liftem(to co na zdjećiu), póxniej jest 5x112 ale wysokie ET, a te felgi to podórby, ori felga ma tylko jeden rozstaw:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...