Treść opublikowana przez Largo
-
Jakie głosniki w drzwiach?
Witam mam takie pytanko rozerwała sie membrana w głośniku w drzwiach PP pierdzi chucy i wogóle , jaki rozmiar jest tam głosnika żeby kupic nowe ew. Co polecacie , niechce mi sie ściągać boczka więc pytam Nagłosnienie żadne bose czy cos tam zwykle audi b5 po fl
-
Chce kupic te koła co o tym myśliscie?
Panowie a co powiecie o takim rozwiązaniu ? Sprzedam Felgi 17" GTI 5x112 z oponami 225/45/17 Cieszyn Et 45 czyli takie jak oriu 15 , chyba nic nie bedzie obcierało i sie srało? i bedzie to jako-tamto pasowało ?
-
Chce kupic te koła co o tym myśliscie?
własnie szukam takich zeby kupic i nie bawic sie w dystanse długie sruby i klepanie rantów nadkola To konkretnie co byście polecili z 17" z małym budżetem może jakies fotki?
-
zmieniacie juz opony na letnie
ja juz 3 tygodnie smigam na letnich , zadnej zimy nie bedzie juz
-
Chce kupic te koła co o tym myśliscie?
tak własnie myślałem ehh to pewnie bedzie cięzko cos dostac w tej kasie
-
Chce kupic te koła co o tym myśliscie?
Witam planuje przymierzyc sie do kupna oto tych koł . Chce je założyc do swojego Avanta b5 co o tym myśliscie? Gość sprzedaje podobno bo są cięzkie.. oto link do oferty Felgi Audi 17 sline Czeladź Piaski ? Tablica.pl
-
[B5 AFN] A4 1.9 TDI AFN Avant
Witam wszystkich oto mój seryjny avant którego chce Wam pokazać , użytkuje go juz prawie Rok ,zdjęcia kiepskie ale to z czasem . Seryjny avant po jakimś tam lifcie czy coś generalnie trzeci AFN tym razem w budzie audi Rocznik 1999 Z wyposażenia hymn .. nie przyglądałem się ale Climatronic jest el. lusterka szyber i jakieś tam pierdoły najważniejsze zdrowe serce AFN:naughty: i w oryginalnym lakierze nie pędzlowane nigdzie Rozrządzik zrobiony teraz czeka nowy Sachs jak będzie miejsce na podnośniku w pracy
-
Chip tuning na ślasku?
Witam przymierzam się trochę dodać skrzydeł mojej a4. Gdzie polecacie na śląsku na taki zabieg? Jakosć=Cena?
-
Prosze o sprawdzenie logoow b5 afn
Chyba nie nic nie sycy
-
Prosze o sprawdzenie logoow b5 afn
Witam moglby ktos sprawdzic mojed logi.. VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Z gory dziekuje:wink:
-
mokra podłoga
Kurde to nie ta guma Ta uszczelka która mnie interesuje znajduje sie na scianie grodziowej wewnetrz samochodu od strony pasazera bardziej przy tunelu srodkowym a w niej idzie odwadniacz z parownika klimatyzacji dzis zrobie zdjecia o co chodzi
-
mokra podłoga
Super dzieki bardzo! w Etce własnie tez tego nie widziałem
-
mokra podłoga
Niestety to nie to w scianie grodziowej jest okrąg wyciety srednicy ja wiem z 8cm ..
-
mokra podłoga
Witam ja mam taki problem woda dostaje sie z otworu na scianie grodziowej gdzie wychodzi odwadniacz parownika klimatyzacji powinna byc tam uszczelka ja miałem sylikon ( pod nogami pasazera PP). Nie potrafię namierzyc numeru takiej uszczelki bądz jej całej czy mógły ktos mi pomóc?