Skocz do zawartości
IGNOROWANY

mokra podłoga


seba17272

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w moim avancie za siedzeniem kierowcy i pasazera sa mokre dywaniki. Po ogledzinach podwozia w poszukiwaniu dziury nie stwierdziłem zadnej. A jednak w jakis sposub sie dostaje woda do srodka. Jak zlokalizowac przeciek i gdzie najczesciej sie pojawiaja. Za sugestie dzieki pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez ECU leje Ci się do środka - należy wyciągnąć całą wykładzinę, wysuszyć środek jak i tą podłogę, a klejem do szyby uszczelnić pod komputerem dziurę pod ECU. Musisz go odkręcić i będziesz miał dojście. Może lać Ci się także przez linkę do otwierania maski. Sprawdź czy nie masz zatkanych odpływów w podszybiu - jeden znajduje się pod akumulatorem, drugi koło servo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobny problem za siedzeniem pasażera styłu jest strasznie mokro wody jest z 2 centymetry i nigdzie indziej nie obejrzałem dokładnie wszystkie boki na tylnym dywaniku i nigdzie nie jest mokro tylko na samum spodzie

- odetkałem odpływ pod akumulatorem nie pomogło ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak od strony pasażera to było coś z dostawaniem się wody przez filtr kabinowy chyba. Dywan i tak musisz wysuszyć bo w zimę będziesz mocno tego żałował że nie zrobiłeś tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filtr suchy więc to odpada dodam ze to tylko za siedzeniem pasażera jest mokro nigdzie indziej nie

Nie wiem czy to ważne ale jak wysuszę tapicerkę to mokre pozostaje cały czas przy zatrzaskach od dywaników

I po opadach deszczu mam zaparowaną tylnią lampe po tej samej stronie co mokra tapicerka na podłodze Moze to być powiązane ze sobą ze woda dostaje sie jakoś przez nie strzelność lampy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie, sprawdź uszczelki jeszcze raz od drzwi - odpływ po akumulatorem odetkany? Czy w miejscu bocznych tylnych schowków, gdzie wymieniasz żarówki masz wodę w środku? Antena ma całą uszczelkę czy sparciałą? Od podwozia nie masz dziur?

BTW. Dywan wysuszysz jedynie przez wyciągnięcie go i wysuszenie na mocnym słońcu lub użycie mocnego odkurzacza, który odessie tą wodę, tam jest gąbka, która bardzo dobrze trzyma wodę -,-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam taki problem ostatnio jak auto stało na nie równej powierzchni na gumach od strony pasażera kapała woda . obejrzałem cały filtr przeciwpyłkowy i wszystko jest szczelke tylko zmartwiło mnie to ze w prawym rogu filtr jest mokry. co mam zrobić żeby nie był mokry?? bo nie ogarniam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem schowki w bagażniku sprawdziłem jeszcze raz drzwi i nic ..... sucho korek pod akumulatorem odetkany ....

Nie wiem gdzie dokładnie znajduje sie ta antena o której mówiłeś mozesz mnie troche pokierować ?

przeszukałem wszystko co możliwe i nie wiem co dalej . ;/ ; /;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie u mnie filtr jest lekko mokry tylko jak tam wpada woda?? wszystko uszczelnione i odepchane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam taki problem ze leje mi sie na nogi pod kolumną kierownicy..te dwa otwory pod akumulatorem przedkałem...no i dalej cieknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem te same problemy raz woda pod nogami kierowcy, raz pasażera. Nie wystarczy odetkać odpływów pod aku i serwo tylko trzeba dokładnie wyczyścić odpływy wody ze śmieci i piachu pod ECU, dokładne czyszczenie pomogło i wody nie ma już pod nogami kierowcy, jak wszystko pozatykane to woda zawsze sobie znajdzie jakąś małą dziurkę i sie będzie lać przez uszczelkę. Po stronie pasażera najpewniej leje sie podobnie jak u mnie przez obudowe filta kabinowego, pod obudowa jest uszczelka która pewnie jest już zmordowana, poskładałem na silikon i zobaczymy jak bedzie, oczywiście trzeba też oczyścić z syfu odpływy w okolicahc filtra, mozna jeszcze sprawdzić czy nie jest popekany albo gdzieś uszkodzony odpływ wody nad filterm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze sie tez lac przez zle wklejona szybe kumpel tak mial w e46

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak to jest u mnie ze po deszczu mam lekko prawy róg filtra przeciwpyłkowego mokry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak to jest u mnie ze po deszczu mam lekko prawy róg filtra przeciwpyłkowego mokry

Może odpływ nad filtrem plastikowy gdzieś przecieka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem te same problemy raz woda pod nogami kierowcy, raz pasażera. Nie wystarczy odetkać odpływów pod aku i serwo tylko trzeba dokładnie wyczyścić odpływy wody ze śmieci i piachu pod ECU, dokładne czyszczenie pomogło i wody nie ma już pod nogami kierowcy, jak wszystko pozatykane to woda zawsze sobie znajdzie jakąś małą dziurkę i sie będzie lać przez uszczelkę. Po stronie pasażera najpewniej leje sie podobnie jak u mnie przez obudowe filta kabinowego, pod obudowa jest uszczelka która pewnie jest już zmordowana, poskładałem na silikon i zobaczymy jak bedzie, oczywiście trzeba też oczyścić z syfu odpływy w okolicahc filtra, mozna jeszcze sprawdzić czy nie jest popekany albo gdzieś uszkodzony odpływ wody nad filterm

no to trzeba zagladnac pod ecu...bo nawet jak na myjce bezdotykkowej jestem..to po myciu taki maly strózek wody jest na gumie:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...