Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomx

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Panowie podmieniłem przepływka i maszyna znowu idzie pełną mocą:).Problem zniknoł.
  2. Teraz byłem sprawdzic co to za bład dokładnie.P 1144 35-10. Gdy go skasuje na wyłaczonym silniku znika gdy uruchomie silnik juz za kazdym razem sie wyswietla po skasowaniu.
  3. witam serdecznie.Mam problem z moją Audi,auto przestało dynamicznie przyspieszać.Dzis podpiołem vaga i wyskoczył bład czujnika g70.Zrobiłem tez logi dynamiczne : http://vaglogi.pl/log-011_1qs9wrp.html i jeszcze grupa 003 : http://vaglogi.pl/log-003_9Iw8BZ.html i grupa 010 http://vaglogi.pl/log-010_MBk118I.html czy jest to zepsuta przepływka? Pozdrawiam
  4. tomx odpowiedział(a) na tomx temat w 1.9TDI
    Problem razwiazany Audina smiga. Całym zamieszaniem okazało sie pękniecie podstawy filtra paliwa, praktycznie totalnie nie widocznym dla oka, którędy zasysało powietrze....
  5. tomx opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam Panowie. Mam problem z moja Audina, po 6 latach bezawaryjnej eksploatacji nastał ten dzień .Podjechałem po zakupy zgasiłem silnik po kilku min wracam kręce dosc długo i odpaliła .Podjechałem pod dom zgasiłem, chce znowu odpalic i kręce krece i pochwili najpierw na dwa gary pózniej na trzy az wkoncu odpaliła, silnik chodzi normalnie ma moc i wkreca sie. Wyłaczyłem i juz nie odezwał sie. Poczytałem troche w necie....podawałem jej bezposrednio z butli paliwo do pompy i nic rozrusznik kreci jak głupi.Dzis w akcie desperacji spróbowałem na pych Audina odpaliła od razu pojechałem na ulice jechała normalnie jak gdyby nigdy nic.Wróciłem do domu gasze, krece stacyjka i nic zero rozrusznik kreci a silnik nic.Wymieniłem kostke stacyjki na ori, czujnik połozenia wału. Czy to moze byc przekaznik 219?Panowie pomocy
  6. Witam wszystkich .Posiadam audi a4 z 1999 roku(17 lat o zesz )silnik AHH czyli klekot, ale czasem potrafi zaskoczyć .Ma przejechane 380000 rzekomo zrobiłem tym autem 140000 bez zadnych awarii .Kupiłem ja kilka lat temu z zalanym 10 w40.Od razu "zeryzykowałem " zmiane na 5 w 40(Po poczytaniu forum) najpierw Castrol,i nie ma mowy o jakichkolwiek mitycznych rozczelnieniach:) .Ale po ostatnich doswiadczeniach z tym szajsem(czyt. Castrol) .Fakt może kupiłem podróbe i nie przez alegro !Panowie uwierzcie mi ,wlewajac do silnika leciał olej jak zwykle ale jak dokanczłem bańke ,wyleciał taki syf jak z dna frytownicy .Szybko słoik wlałem ta śląpe ,po dniu odstało sie. Farfocle zleciały na dno .Szok normalnie .To juz chyba podróby ida na skale krajowa.Kupiłem Motula 8100 od dystrybutora i jestem zadowolony. Co ciekawe po prawie 100000 nic nie musze dolewać.Zimny klekocik rano lepiej pracuje
  7. witam wszyskich mam taki delikatny problem ,ponieważ chce zmienić tarcze z tyłu i klocki .Byłem dziś w sklepie i gość powiedział mi ,ze na tyle wystepuja 2 rodzaje klocków :8D8355017-951 21144 i klocki 8D8 355018-111 20961 .Zdjołem koło mam zacisk c- 38 i z moich pomiarów wynika ,że zamontowane mam te drugie klocki .Chciałbym sie dowiedzieć czy te dwa rodzaje klocków ,pasuja do zacisku c -38
  8. Miałem taki problem w swojej a4 .Kombinowałem z zestawami regenarycjnymi ,prowadniczki dopieściłem ,wypolerowałem nawet prowadzenie klocków w jarzmie i d...pa. Dopiero jak kupiłem nowe jarzmo TRW problem zupełnie ustapił .Myśle ,ze w moim przypadku kiedyś ktoś celem wyczyszczenia prowadniczek scisnoł jarzmo w imadle ,mógł sie zmienić minimalnie kąt i dlatego klocek sie blokował
  9. ja uzywam sonaxa i sprawdza mi sie, na 1 opakowaniu przejezdziłem zeszła zime i jeszcze mi zostało na poczatek nadchodzacej:decayed:
  10. wywal schowek wykrec ten wentylator.Takie małe torksy sa tam trzy, wypnij koski, pokrec nim i zobaczysz czy chodzi prawidłowo bez zadnych dzwiekow
  11. ja mam juz 300000 :decayed:orginalne turbo, kat, tłumiki ; chodzi jak pszczólka:jerk: kierata nie starta ,mieszek nie ma dziur
  12. tomx odpowiedział(a) na dbprezes temat w 1.9TDI
    a nie dawales do jakiegos mechanika czasami?ktory wymieniajac kruciec dolal oleju do silnika w ramach troski?
  13. tomx odpowiedział(a) na lajt63 temat w 1.9TDI
    moim zdaniem z dislami tak jest to brudne silniki jak chce sie czysciutko bez dymu to tylko pb:) taki urok:grin:
  14. tomx odpowiedział(a) na tomx temat w Lifestyle i Hydepark
    a co byles?
  15. witam wszystkich w temacie szukam kumpli z jednoski 4430 srem rok poboru 2006 turbo zima:) turbo zima czarow ni ma:naughty:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.