Treść opublikowana przez wilku213
-
ustawienie rozrzadu ADR 1.8 20V
Panowie w jednym silniku nie bylo dlugo paska. Planowałem głowice. Jak ustawić rozrząd? Wałki są na znakach. 1. Górne koło na znak na pokrywie zaworów 2. Dolne koło na strzałke na plastikowej obudowie A co ze znakiem na wieńcu? Niech ktoś mi opisze po krótce jak ustawić ten rozrząd. Pozdrawiam
-
Głowica ADR a APT
numery podam jutro... Może inaczej, Jaką inna głowice mogę założyć do silnika ADR?
-
Czujnik polozenia walu korbowego
050 906 433
-
Głowica ADR a APT
Ktoś to może potwierdzić? Wydaje mi sie ze napinacz jest taki sam..
-
Głowica ADR a APT
Witam. Panowie czy glowica z APT podejdzie do silnika ADR? Wyglada tak samo ale czy na pewno? Z góry dzieki za odpowiedz!
-
Boczne uszczelki szyby przedniej
Podziękował za odpowiedź
-
Boczne uszczelki szyby przedniej
Witam. Czy to na takie uszczelki/listwy wkleja sie przednia szybe? http://allegro.pl/uszczelka-listwa-szyby-przod-audi-a4-b5-95-01r-aso-i5157233806.html W jaki sposob te listwy montowane są do karoserii?
-
wycie Wentylatora nagrzewnicy?
jutro sie za to zabieram i zobacze co tam bedzie. Luz na wirniku? Zobacze to po demontazu tylko schowka? I gdzie są te łożyska tam? Bo troche nie ogarniam, nie robiłem nigdy przy dmuchawie nic.
-
ile plunu moze wyleci po wyjeciu czujnika plynu chlodzacego
z pol litra mi wyebao i zrobiłem to dość szybko
-
wycie Wentylatora nagrzewnicy?
Zaczela mi dmuchawa nagrzewnicy glosno chodzic... coś mocno wyje... podpowiedzcie o co może chodzić? Czy tam są jakieś tulejki? łożyska?
-
spalanie LPG - chyba trochę za dużo
14-15 u mnie w adr na ostatnia pogode patrzac
-
Homologacja butli lpg
Jestem :Ddorwałem butle ważna jeszcze 8 lat za 150 plnow z wielozaworem gratis, litrów 50 Co do przedłużenia homologacji, dzwoniłem, pytałem 180-200 zł taka usługa, koles mi powiedział, że cena zalezy od miasta/punktu/zakładu....co miasto, inna cena :-) Bardziej mi sie opłacała wymiana, której dokonam sam, niż jechać około 100km w celu przedłużenia homologacji
-
Homologacja butli lpg
ok, załużmy, że jest to te 180 zł jak mówi kolega wyżej, czy nawet tam 200zł. Jadę tam z ta butla i moge otrzymać legalizacje tylko na dwa lata? za te przykładowo 200zł? To bym zrobił interes życia ---------- Post dopisany at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany at 21:04 ----------0Znalazłem taki serwis 50km od mojego miejsca zamieszkania (Grudziądz- na stronie itd) i jutro tam dzwonię i będę wiedział co i jak, w temacie się odezwę, dzięki Panowie za info.
-
Homologacja butli lpg
no mam opcje kupic za 250 już z wysyłką butle ważną bodajże 8 lat....A nie mogę nigdzie w pobliżu znaleźć firmy, która zajmuje się przedłużeniem homologacji
-
Homologacja butli lpg
a na kwicie mam rok produkcji 2004 -.- Nie czaje już nic. Przegląd zawsze przechodziłem bez problemu, gość nurkował w bagażniku z kwitem w ręku i mówił, że wszystko ok... Reasumując na kwicie rok produkcji inny, na butli inny...nic się nie zgadza, trzeba będzie Kupić nową/używaną butlę z kwitem i tyle. Najlepsze jest to, że nr fabryczny sie zgadza Dzięki za zainteresowanie tematem, jeśli macie cos do dodania to z chęcia posłucham
-
Homologacja butli lpg
Kurde, a na kwicie butli mam rok produkcji 2004 (a na butli jak wyżej 2007)...nr fabryczny na kwicie to 317/1854 (na butli tez jest taki)... co tu jest nie tak? -.-
-
Homologacja butli lpg
Bo wlasnie w dowodzie mam montaz instalacji 2004r 2 luty, sprubuje z tym przegladem przed 2 lutym i zobaczymy odezwe sie w temacie jutro ---------- Post dopisany 29-01-2014 at 20:01 ---------- Poprzedni post napisany 28-01-2014 at 22:47 ---------- Panowie, co oznacza ta data na dole?
-
Homologacja butli lpg
Witam Panowie. Myślę, że to odpowiedni dział do zadania takiego pytania. Otóż, przegląd kończy mi się pod koniec lutego, gaz załozony był 2 lutego i tego dnia mija 10 latek. Teraz pytanie, czy mogę jeździć do przeglądu, czy do 2 lutego. Jakie są konsekwencje w czasie kontroli policyjnej? Zabierą dowód? Z góry dzieki za sugestie, pozdrawiam
-
Wskazania amortyzatorów na przeglądzie.
Jak tył masz około 40 to szykuj pomału hajs na wymiane, bo na zakretach zaczniesz czuc kangura
-
Hamulec telepie budą przy hamowaniu, pompowanie-twardnieje i idzie do podłogi
Dokladnie. Włóż tarcze na nie wyczyszczona piaste... -.- hamulce niby nowe, wyeliminujesz sobie już to co zmieniłeś a problem tkwi dalej w tym samym Przerabialem to w b5
-
Brak nawiewu na szybe
sp7 w którym ona jest miejscu? da rade to jakos zdiagnozowac, bedzie to widac po zdjeciu schowka ? chociazby z daleka. Jutro tam zajrzę i wtedy napisze tu w temacie co i jak
-
Po wymianie silnika samochód nie odpala :(
bardzo dobra
-
Brak nawiewu na szybe
Witam.Panowie praktycznie nie mam nawiewu na przednia szybe.Lewa strona kratki coś tam dmucha, prawa- wcale.Podejrzewam zablokowaną klape, który z silniczków za nią odpowiada? ADR 95r Bede wdzieczny za wszelkie sugestie.
-
lpg instalacja z mikserem
Zmiejsz jej dawke na reduktorze i głównym przewodzie, bedzie bardziej mulasta ale powinienes zejsc do 12l/100km. Przy tego typu instalacji bardziej niż przy sekwencji liczy sie jak cięzką masz noge i do jakich obrotow ciagniesz na kazdym biegu
-
jakie amorki na tył?
To chyba sie na takie zdecyduje.Tylko olejowe czy gazowe?