Skocz do zawartości
IGNOROWANY

lpg instalacja z mikserem


135GL

Rekomendowane odpowiedzi

siema słuchajcie u mnie w audiaku jest instalacja z mikserem czy jest sens zmieniać na taką z wtryskami? będzie jakaś odczuwalna różnica?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zależy jak obecna instalacja się sprawuje,czy na gazie auto jest bardzo zamulone czy za dużo spala,po wymianie na sekwencję nie poczujesz żadnej różnicy w mocy-pod warunkiem dobrania odpowiednich gratów no i gazownika z głową,spalanie gazu w porównaniu do pb będzie wyższe gdzieś w granicy do 2l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co zamulona jakos nie jest ale spalanie juz kolo 14 gazu za 30zl robie 90 km:( a to jest zwykle 1,6 i tak myslalem czy zmiana cos by dala?

Sent from my Audi "Madzia"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale takie spalanie myślisz ze ok? bo w maju 2013 jak ją kupiłem za 30 zł robiłem 110 km a teraz 90:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w ADP i na instalacji z "mikserem" pali 11-12 po miescie w trasie 8.

No to co jest z tą moją Madzią fakt jestem z Krakowa stoję w korkach ale też nie po 2 godziny no bez jaj. nie wiem co mam zrobić żeby nie paliła tyle nie chce dużo chce przejechać za 30 zł 100 km:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiejsz jej dawke na reduktorze i głównym przewodzie, bedzie bardziej mulasta ale powinienes zejsc do 12l/100km. Przy tego typu instalacji bardziej niż przy sekwencji liczy sie jak cięzką masz noge i do jakich obrotow ciagniesz na kazdym biegu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wilku 213 to do ilu mam ja kręcić teraz na kazdym biegu po miescie do 2,500 i turlam jak dziadzia. A co do zmniejszenia dawki to na reduktorze wiem a na wężu? Tam nie ma czym zmniejszyć bo jest elektroniczny zawor.

Sent from my Audi "Madzia"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcza ja na nizszych biegach czyli 1,2,3 ciagne auto do 3-4-5 tys obrotow i spalanie gazu mam 11-12 litrow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale takie spalanie myślisz ze ok? bo w maju 2013 jak ją kupiłem za 30 zł robiłem 110 km a teraz 90:(

Zmień filtr gazu, powietrza, sprawdź świece, jedź na regulację instalacji. Jak już masz założoną instalację i jest sprawna to nie ma sensu zmieniać na sekwencję, szczególnie przy tym silniku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRUCHA1 5 tysi i pali Ci 12 no kur.. A ja jej daje wąchać i pali jak smok. SOKAL bylem na regulacji filtry powymieniane jeszcze świeczki i kable przezuce nowe i bede testował dalej. A co do świec i kabli są jakies polecane ktore zrobią dobrą robote?

Sent from my Audi "Madzia"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja uzywam NGK swiec a kabelki beru.pozatym jak juz bedziesz na tym etapie to wydaj 30zl wiecej i kup kopułke i palec.a pozatym sprawdz jak ci dziala przeplywka ja milem zrypana i chlał jak glupi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeplywke sprawdzałem i robi robote a komplet zapłonu wymienię czem predzej i zobacze czy cos to da:) mam nadzieje ze zejde do 11 :D

Sent from my Audi "Madzia"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki sam motor u mnie jest stag 300 daje rade na benzynie i lpg nie ma róznicy a spalanie rozne tak do przykładu za 20zl 85km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...